PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Pesma štiglića - Page 8 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Pesma štiglića - Page 8 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Pesma štiglića - Page 8 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Pesma štiglića - Page 8 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Pesma štiglića - Page 8 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Pesma štiglića - Page 8 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Pesma štiglića - Page 8 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Pesma štiglića - Page 8 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Pesma štiglića - Page 8 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Pesma štiglića - Page 8 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Pesma štiglića - Page 8 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Pesma štiglića - Page 8 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Pesma štiglića - Page 8 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Pesma štiglića - Page 8 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Pesma štiglića - Page 8 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Pesma štiglića - Page 8 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Pesma štiglića - Page 8 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Pesma štiglića - Page 8 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Pesma štiglića - Page 8 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Pesma štiglića

Go down 
+74
ĐEKO
žako
koce split
sphone
raskokat
carduel
Uros/Zavisa
dalibor vasic
bric bric
gost1
pedjacure
refa95
korbach
Toni Mk
ogic
dix1
hollandija
popicaBL
vrscanin
andrija 003
boris
voja_ilic
Andrija97
Luka Perica
cajzla
gursuz
NebojsaB
jigor
slavishab
Steva
Timbrado
malaksalo
zoranV
Ivan Z
gasa ns
Furla
backo
Dax BG
Gost
aleks
vucjanacc
lujo
dzordz82
diskus
Ad3l
zoran ptice pjevice
salee
Zokbok988
franc92
delux
Mica Vasic
drakceJA
vani
tefik1
zorule77
Danijelvr
Zika
belobradi
sestoperac
bogdanik
ibro
Бане
Laza
alann
BOCKA
ticar
ZOKICA
batostanisic
stiglic
saso78
DjordjeVet
Drle
Luckyboy
Milan
78 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 27  Next
АуторПорука
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyFri 05 Mar 2010, 17:17

salee ::
a ima i nas koje pre svega zanima pesma

cheers

salee ::
a niko da da odgovor iz svog licnog iskustva


Nemam ni ja iskustva u bastardiranju sa "Majorima", ali sam čuo od starijih odgaivača da su imali lošija iaskustva u bastardiranju sa "Majorima" ( što se tiče pesme ), za razliku od "Balkanike"!

@ Salee

Kojom pesmom školuješ Štigliće i Bastarde? Pozdrav scratch
Назад на врх Go down
zoran ptice pjevice
Član
Član
zoran ptice pjevice


Број порука : 212
Join date : 19.02.2010
Age : 53
Локација : banja luka

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyFri 05 Mar 2010, 18:21

Majorova pjesma se malo razlikuju od pjesme balkanike. E sad je stvar kako ces ga odskolovati. Znam sigurno da ima dublji glas od balkanike, kad pjeva sve ori. Takodje imam starog importovanog, znaci divljeg majora koji fantasticno pjeva. Kad kupujem ptice vani onda doneses svasta, sto se tice pjesme, jer ljudi drze zajedno i cajzle, kanarince... i tu majori kupe fals. I bastardi od majora su fantasticni pjevaci, samo ih odskolujte od malena. Imam iskustva sa tim.
Назад на врх Go down
http://www.zoranbl.webs.com
Ad3l
Posetilac
Posetilac



Број порука : 3
Join date : 30.11.2009

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptySat 06 Mar 2010, 09:44

franc92 ::
Zokbok988 ::
Jel je snimak pesme u Leskovcu tajna da ne moze svako do njega? A i postavljas samo deo. Ako jeste nije ni cudo sto pesma propada ! Pozdrav franc92

Šta ja znam, možda za neke i jeste?, a nisam ceo aplovadovao iz razloga jer možda ti se nesviđa zato si dobio samo jedan deo !
Šalim se preveliki je da bih ga odjednom aplovadovao mogao bih to uraditi kasnije iz više delova inače ima ih 24 ! poozdrav

Evo cijele snimke Pozdrav
http://rs101.rapidshare.com/files/351179707/Pozdrav_iz_Leskovca_za_sve_vas_na_forumu.rar sunny
Назад на врх Go down
Бане
Zaslužni član
Zaslužni član
Бане


Број порука : 758
Join date : 03.03.2009
Age : 43
Локација : Москва-Лозница

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptySun 07 Mar 2010, 23:14

zoran ptice pjevice ::
Dobar odgovor Alane! Kazem, neznam gdje sve nisam bio ali ni ja nisam vidio te od 18 cm, ipak je to ogromna ptica affraid Da se razumijemo i ja sto uzgajam evidentna je razlika u velicini ptica kad se vide uzivo, svi prokomentarisu da su ogromni ali 18 to je previse. Mozda uz steroide Rolling Eyes
zoki evo slika iz prirode major i zimovka....
http://www.glowfoto.com/static_image/07-115034L/6748/jpg/03/2010/img5/glowfoto
Назад на врх Go down
zoran ptice pjevice
Član
Član
zoran ptice pjevice


Број порука : 212
Join date : 19.02.2010
Age : 53
Локација : banja luka

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyMon 08 Mar 2010, 00:25

Nije to major Laughing
Назад на врх Go down
http://www.zoranbl.webs.com
salee
Posetilac
Posetilac



Број порука : 17
Join date : 01.12.2009

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyMon 08 Mar 2010, 15:45

Ok hvala,po onome sto sam video ovo je definitivno Major.Bitno mi je da bastardi prihvataju pesmu za skolovanje izskolovacu ih bez problema iako je pesma dosta zahtevna, krao sam zanat od naj "boljih"e sad sve ostalo je na pticama i njihovim genima.Skolujem ih pesmom iz tvog kraja " Belobradi " samo jos malo juznije ka planini Kukavici ranije sam preko jednog prijatelja kupio neke ptice iz Vucja pa skolujem tu pesmu jako mi se svidja raznovrsna je ima dosta "jakih"tura cista je i otvorena.Zao mi je samo sto nisam kupio jos koju pticu od tamo.
Назад на врх Go down
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyMon 08 Mar 2010, 18:34

salee ::
Skolujem ih pesmom iz tvog kraja " Belobradi " samo jos malo juznije ka planini Kukavici ranije sam preko jednog prijatelja kupio neke ptice iz Vucja pa skolujem tu pesmu jako mi se svidja raznovrsna je ima dosta "jakih"tura cista je i otvorena.Zao mi je samo sto nisam kupio jos koju pticu od tamo.

Baš mi je drago da školuješ pesmu iz leskovačkog kraja! Da li možda imaš neki v. klip ili audio zapis te pesme? Možda ta pesma dobije naziv "Salee-tova pesma", s'obzirom da je i "Kostina pesma" pesma koju su ptice "pevale" u leskovačkom kraju!

P.S. Popuni profil.
Назад на врх Go down
salee
Posetilac
Posetilac



Број порука : 17
Join date : 01.12.2009

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyTue 09 Mar 2010, 16:35

Nemam video zapise nisam snimao ptice na taj nacin nisam imao potrebe za tim,imam pesmu na diskovima koju sam snimio koju pevaju moji ucitelji.Sto se pesme tice nije to moja pesma jer ptice ne pevaju nista novo od onoga sto pevaju "maticne ptice"koje sam kupio trenutno mi je cilj da pored ovih ucitelja koje imam i jos nekoliko koje sam iz skolovao izskolujem jos 10-tak ptica sa istom pesmom pa tek onda da krenem da ubacujem nesto svoje.Inace ptice skolujem pesmopm koju je stvorio pokojni Darla.(DARLINA PESMA) verovatno ti je poznata ta pesma jer je covek bio iz tvog kraja.
Назад на врх Go down
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyTue 09 Mar 2010, 16:43

salee ::
Inace ptice skolujem pesmopm koju je stvorio pokojni Darla.(DARLINA PESMA) verovatno ti je poznata ta pesma jer je covek bio iz tvog kraja.

Iskren da budem prvi put čujem za Darlu i njegovu pesmu! Raspitaću se kod starijih odgaivača. Pozdrav!
Назад на врх Go down
salee
Posetilac
Posetilac



Број порука : 17
Join date : 01.12.2009

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyTue 09 Mar 2010, 16:48

Pitaj,raspitaj se videces sta ce ti reci.Poz i tebi
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyTue 09 Mar 2010, 20:20

Ajde da čujemo i tu pesmu ako nije problem
Назад на врх Go down
diskus
Zaslužni član
Zaslužni član
diskus


Број порука : 343
Join date : 06.09.2009
Age : 50
Локација : Leskovac

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyTue 09 Mar 2010, 21:57

belobradi ::
salee ::
Skolujem ih pesmom iz tvog kraja " Belobradi " samo jos malo juznije ka planini Kukavici ranije sam preko jednog prijatelja kupio neke ptice iz Vucja pa skolujem tu pesmu jako mi se svidja raznovrsna je ima dosta "jakih"tura cista je i otvorena.Zao mi je samo sto nisam kupio jos koju pticu od tamo.

Baš mi je drago da školuješ pesmu iz leskovačkog kraja! Da li možda imaš neki v. klip ili audio zapis te pesme? Možda ta pesma dobije naziv "Salee-tova pesma", s'obzirom da je i "Kostina pesma" pesma koju su ptice "pevale" u leskovačkom kraju!

P.S. Popuni profil.
Pozdrav kolega Belobradi samo da te ispravim i dalje se se cuje i postoji kostina pesma...!!!!
Назад на врх Go down
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyTue 09 Mar 2010, 22:05

diskus ::
belobradi ::
Možda ta pesma dobije naziv "Salee-tova pesma", s'obzirom da je i "Kostina pesma" pesma koju su ptice "pevale" u leskovačkom kraju!

Pozdrav kolega Belobradi samo da te ispravim i dalje se se cuje i postoji kostina pesma...!!!!

Mislio sam na ptice iz prirode koje su "pevale" Kostinu pesmu.
Назад на врх Go down
diskus
Zaslužni član
Zaslužni član
diskus


Број порука : 343
Join date : 06.09.2009
Age : 50
Локација : Leskovac

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyTue 09 Mar 2010, 22:30

belobradi ::
diskus ::
belobradi ::
Možda ta pesma dobije naziv "Salee-tova pesma", s'obzirom da je i "Kostina pesma" pesma koju su ptice "pevale" u leskovačkom kraju!

Pozdrav kolega Belobradi samo da te ispravim i dalje se se cuje i postoji kostina pesma...!!!!

Mislio sam na ptice iz prirode koje su "pevale" Kostinu pesmu.
Da pevale su kostinu pesmu,takva ptica je uhvacena u prirodi i hvatale su se dugo vreme sa istom pesmom..!!!
Posto ste zapoceli temu o starim leskovackim pesmama,da pomenem neke,vinaracka,stara manojlovacka pesma itd.
Ranije ovi stari odgajivaci kad doneses uhvacenu pticu,po zov odmah ti kazu iz kog kraja je pesma....!!
Poznati krajevi su bili i sada su jaki,manojlovce,grajevce,konopnica...itd.Ali priroda ucini svoje i te klimatske promene,a najvise ljudi doprinose tome pokusavajuci menjati prirodna stanista.Evo primer koliko se vadi sljunak pored morave,bageri velike masine buka pa normalno da ptice menjaju stanista...!!!?Pa da pomenem i vucije dobar je kraj,tu je duze vreme ziveo rodjeni kostin brat zvani kire,dobre ptice je imao..pozdrav
Назад на врх Go down
diskus
Zaslužni član
Zaslužni član
diskus


Број порука : 343
Join date : 06.09.2009
Age : 50
Локација : Leskovac

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyTue 09 Mar 2010, 22:39

salee ::
Nemam video zapise nisam snimao ptice na taj nacin nisam imao potrebe za tim,imam pesmu na diskovima koju sam snimio koju pevaju moji ucitelji.Sto se pesme tice nije to moja pesma jer ptice ne pevaju nista novo od onoga sto pevaju "maticne ptice"koje sam kupio trenutno mi je cilj da pored ovih ucitelja koje imam i jos nekoliko koje sam iz skolovao izskolujem jos 10-tak ptica sa istom pesmom pa tek onda da krenem da ubacujem nesto svoje.Inace ptice skolujem pesmopm koju je stvorio pokojni Darla.(DARLINA PESMA) verovatno ti je poznata ta pesma jer je covek bio iz tvog kraja.
Pozdrav Sale stavi da cujemu tu darlinu pesmu ,da cujem o kojo pesmi se radi.?Naravno kad budes imao vremena da snimis i postavis neki deo pesme.! Basketball
Назад на врх Go down
dzordz82
Posetilac
Posetilac
dzordz82


Број порука : 15
Join date : 01.02.2010
Age : 41
Локација : zajecar

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptySun 14 Mar 2010, 20:42

https://www.youtube.com/watch?v=_EcXVy2xDUs&feature=related


ja sam nov u ovome ali mi se svidja ova pesma!! molio bih za neki komentar i i ocene ove pesme !!
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyMon 15 Mar 2010, 14:34

Nije za Srbiju Smile Pokušavam da je uporedim i po našim i po HR standardima, što se naših standarda tiče fali joj dosta tura što se HR standarda tiče ima ono krrr koje se po njima smatra velikom greškom.
Назад на врх Go down
dzordz82
Posetilac
Posetilac
dzordz82


Број порука : 15
Join date : 01.02.2010
Age : 41
Локација : zajecar

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyMon 15 Mar 2010, 17:15

ima li neki link sa pesmom po tim nasim standardima??? scratch ja bih bas hteo da cujem takvu pesmu i naravno da pokusam da skolujem moje ptice!! unapred hvala za link !! sunny sunny
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyTue 16 Mar 2010, 01:29

Imaš na početku ove teme sve naše pesme
Назад на врх Go down
lujo
Član
Član



Број порука : 137
Join date : 28.02.2010

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyTue 16 Mar 2010, 06:53

dzordz82 ::
https://www.youtube.com/watch?v=_EcXVy2xDUs&feature=related


ja sam nov u ovome ali mi se svidja ova pesma!! molio bih za neki komentar i i ocene ove pesme !!

ti mora da imaš još neke ptice u kući,ova ptica ima najmanje tura štiglića i svašta drugo ali neznam što.
Назад на врх Go down
vucjanacc
Član
Član



Број порука : 66
Join date : 15.03.2010
Age : 45
Локација : vucje

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyMon 22 Mar 2010, 17:03

Nekad je bilo puno ptica sa prirodnom pesmom iz krvi koja je bila jako dobra sad su takve ptice u deficitu.Ima ih jos u pojedinim mestima ali sve manje i sporadicno.Sto rece neko ovde po pevanju nekih tura tacno se znalo otkud je koja ptica.Dali je iz Medvedje,Slisana,Vlasotinca,Knjazevca,Zajecara ...svaka je pesma bila prica za sebe sad as...nema vise... mnogo je tesko da se dodje do takvu pticu.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyWed 24 Mar 2010, 12:23

Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyWed 24 Mar 2010, 12:29

Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyWed 24 Mar 2010, 20:27

Назад на врх Go down
aleks
Posetilac
Posetilac
aleks


Број порука : 19
Join date : 18.03.2009
Age : 40
Локација : macedonija

Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 EmptyThu 25 Mar 2010, 00:12

Odlicna pesma Milane svaka ti cast pozz
Назад на врх Go down
Sponsored content





Pesma štiglića - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pesma štiglića   Pesma štiglića - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Pesma štiglića
Назад на врх 
Страна 8 of 27Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Pesma štiglića
» ŠUMSKA ŠEVA (lullula arborea)
» Pesma Bastarda

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: ŠTIGLIĆ ( Carduelis Carduelis)-
Скочи на: