PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Guld amadine - Page 4 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Guld amadine - Page 4 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Guld amadine - Page 4 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Guld amadine - Page 4 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Guld amadine - Page 4 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Guld amadine - Page 4 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Guld amadine - Page 4 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Guld amadine - Page 4 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Guld amadine - Page 4 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Guld amadine - Page 4 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Guld amadine - Page 4 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Guld amadine - Page 4 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Guld amadine - Page 4 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Guld amadine - Page 4 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Guld amadine - Page 4 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Guld amadine - Page 4 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Guld amadine - Page 4 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Guld amadine - Page 4 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Guld amadine - Page 4 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Guld amadine

Go down 
+39
Exotic
AAleksandar
danee87
Nenad123456789
milun
dalibor vasic
grozing
salle555
CoFi95
Gordana
MARKO85KV
farmacy
cveja
SUBA
stamil
voja_ilic
dejanns
vasa
Karolina
vuksah
guld
sugubinac
djuro.jokanovic
Alex
g0g0 1
sasha
Rasko
IgorSO
sale1977
Mossad
zoco
BOCKA
Zika
Steva
alann
IvanBG
administrator
Milan
Luckyboy
43 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АуторПорука
guld
Član
Član



Број порука : 93
Join date : 18.12.2009
Age : 46
Локација : nis -srbija

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptySun 14 Feb 2010, 23:33

motesd samo sad kao preventivu daaj 1gram na 2litra vodu 3 dana pa vitamine,jer sam ti reko za to stanje kao da su bolesni i odjednom nista a mozda imaju i crevne parazite kupi vetazol u vet.apoteci i daj posle preventive i vitamina.
Назад на врх Go down
sugubinac
Član
Član
sugubinac


Број порука : 106
Join date : 04.01.2010
Age : 43
Локација : Kragujevac

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptySun 14 Feb 2010, 23:52

guld ::
motesd samo sad kao preventivu daaj 1gram na 2litra vodu 3 dana pa vitamine,jer sam ti reko za to stanje kao da su bolesni i odjednom nista a mozda imaju i crevne parazite kupi vetazol u vet.apoteci i daj posle preventive i vitamina.

Recimi samo ovaj Vetazol kako se daje u hranu ili vodu i koja kolicina i koliko.
Назад на врх Go down
guld
Član
Član



Број порука : 93
Join date : 18.12.2009
Age : 46
Локација : nis -srbija

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyMon 15 Feb 2010, 15:18

za vetazol najbolje je da pitas u apoteci jer je u pitan ju prasak.
Назад на врх Go down
vuksah
Posetilac
Posetilac



Број порука : 4
Join date : 10.11.2009
Age : 50
Локација : novi sad

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: guldovi.....   Guld amadine - Page 4 EmptySat 27 Feb 2010, 23:16

moze li se spreciti celavost kod ovih ptica????zenkica mi lagano gubi perje na glavi....
Назад на врх Go down
guld
Član
Član



Број порука : 93
Join date : 18.12.2009
Age : 46
Локација : nis -srbija

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptySat 27 Feb 2010, 23:42

sad neces moci da sprecis dobice ona perije posle mitartenja a posle toga im daj jestivi jod jedared nedeljno u hranu da nebi dolazilo do celavosti.pozz
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyMon 23 Aug 2010, 16:15

ja jos nisam nabavila guld amadine a nalazim se na korak do odlaska u nbavku jer to su pticice koje su me fascinirale na prvi pogled jer sto je ptica ili egzota sarenija sa jasnim bojama po telu meni je primamljivija e sad neko je reko leze se lako neko suprotno tvrdi posto sam spremna da kupim vec uparen par i neka me kosta malo skuplje nije problem i nebunim se ali kako da znam razliku med muzjakom i zenkom jednostavno kako da znam dali je par dobar da me neko nebi zeznuo ??
Назад на врх Go down
vasa
Član
Član



Број порука : 80
Join date : 07.04.2010
Age : 38

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyMon 23 Aug 2010, 18:25

Ako rade kod tebe onda si kupila dobar par, ako ne rade, e onda su te zeznuli Very Happy
Salim se, nikako ne mozes znati da li taj par radi ili ne , moras verovati prodavcu... a to je ... rizicno Question
Zato najbolje kupis mladi par ali ne od istog odgajivaca, zbog krvnog srodstva i onda cekas, imaces vise sansi

pozdrav cheers
Назад на врх Go down
sugubinac
Član
Član
sugubinac


Број порука : 106
Join date : 04.01.2010
Age : 43
Локација : Kragujevac

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyMon 23 Aug 2010, 18:25

Karolina ::
ja jos nisam nabavila guld amadine a nalazim se na korak do odlaska u nbavku jer to su pticice koje su me fascinirale na prvi pogled jer sto je ptica ili egzota sarenija sa jasnim bojama po telu meni je primamljivija e sad neko je reko leze se lako neko suprotno tvrdi posto sam spremna da kupim vec uparen par i neka me kosta malo skuplje nije problem i nebunim se ali kako da znam razliku med muzjakom i zenkom jednostavno kako da znam dali je par dobar da me neko nebi zeznuo ??

Muzijak peva zenka ne
Назад на врх Go down
guld
Član
Član



Број порука : 93
Join date : 18.12.2009
Age : 46
Локација : nis -srbija

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyWed 25 Aug 2010, 00:15

najlakse se prepoznaju po boji muzijaci imaju jarke i jake boje dok je kod zeneke obrnuto!!!
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyMon 11 Oct 2010, 21:06



Od naseg kolege sam dobila muzjaka gulda , e sad sam mu nabavila i partnerku ali sve sto sam citala stoji i razumem . Jedino sad neznam dali da ih stavim zajedno u kavez i tako ostaju do daljeg ili je postupak kao kod kanarinaca da se muzjak zenka nevide do parenja ? Bila bih zahvalna nekom ko bi mi objasnio sta da radim !! study elephant
Назад на врх Go down
guld
Član
Član



Број порука : 93
Join date : 18.12.2009
Age : 46
Локација : nis -srbija

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyMon 11 Oct 2010, 22:32

Karolina nemoj da ih odvajas neka budu non stop zajedno i u toku izleganja i hranjenja neka bude muzijak zajedno sa zenkom jer muzijak hrani mlade 80% dok zenka u tome ucestvuje malo tako da ti nebi preporucio da ih odvajas sem kad hoces daih preparis ili da ih odmoris .
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyTue 12 Oct 2010, 13:02

guld ::
Karolina nemoj da ih odvajas neka budu non stop zajedno i u toku izleganja i hranjenja neka bude muzijak zajedno sa zenkom jer muzijak hrani mlade 80% dok zenka u tome ucestvuje malo tako da ti nebi preporucio da ih odvajas sem kad hoces daih preparis ili da ih odmoris .

Zaboravila sam jos da pitam dali da im u gnezdo stavim nesto ustvari dali oni nose jaja u prazno gnezdo ili prave u gnezdu sebi udobnije pa daim bacim u kazem slamke i tanje grancice ??
Назад на врх Go down
guld
Član
Član



Број порука : 93
Join date : 18.12.2009
Age : 46
Локација : nis -srbija

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyTue 12 Oct 2010, 15:50

Karolina slobodno stavi u gnezdu finu travu a i u kavezu ali nemoj grancice tako da ce i muzijak i zenka sami to srediti kako im odgovara.
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyTue 12 Oct 2010, 17:47

guld ::
Karolina slobodno stavi u gnezdu finu travu a i u kavezu ali nemoj grancice tako da ce i muzijak i zenka sami to srediti kako im odgovara.

Hvala na odgovoru nadam se da ce uspeti moj plan da od jednog para napravim jos koji par . guldovi nisu moja specijalnost i nisam ih nikad do sd ni imala ovo je prvi put . Hvala na informacijama !! Embarassed
Назад на врх Go down
guld
Član
Član



Број порука : 93
Join date : 18.12.2009
Age : 46
Локација : nis -srbija

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyWed 13 Oct 2010, 00:19

Ma bice sigurno nema tu mnogo filozofije samo da te upoorim na jos jedan podatak a to je temperatura koja nesme da varira jer u suprotnom zenka nece moci da snese jaje i doci ce do fatalnih posledica po pticu znaci temperatura mora biti konstantna jer su to mnogo nezne ptice i moze doci do zaszoja jajete u kanalima i ptica delje kaoda je bolezna onako sva narogusena i mrzovoljna.
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyWed 13 Oct 2010, 08:44

guld ::
Ma bice sigurno nema tu mnogo filozofije samo da te upoorim na jos jedan podatak a to je temperatura koja nesme da varira jer u suprotnom zenka nece moci da snese jaje i doci ce do fatalnih posledica po pticu znaci temperatura mora biti konstantna jer su to mnogo nezne ptice i moze doci do zaszoja jajete u kanalima i ptica delje kaoda je bolezna onako sva narogusena i mrzovoljna.

Ajd iz tvojih usta u bozje usi !! hah sto bi rekao nas narod . Moja specijalnost su papagaji pa ajd da se oprobam i u Guldovima mada nekad nevolim ni sebi da ugadjam ai sta da se radi . vazno da sam ja napravila svadbu guldica a bice valjda i babinje !! U svakom slucaju hvala na pomoci !!!!! Wink
Назад на врх Go down
dejanns
Član
Član
dejanns


Број порука : 33
Join date : 04.08.2009
Age : 48
Локација : Novi Sad

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyTue 02 Nov 2010, 13:14

Pozdrav, nije me bilo duze vreme, i ja drzim guldove, pravo sam ih drzao po parovima, ali i nisam imao bas nekakav extra rezultat, tako da su sad u volijeri 2x2x2m i tu im je super, lete ko avioni, svadjaju se, pare se i super im je. Svima preporucujem da tako drze svoje ptice iz vise razloga a o tome cu drugi put. Mozda nije naj bolji ali je sigurno za ptice najlepsi jer su to ipak jatne ptice, i vole da lete... razumete vec...
Imam oko 20 ptica, raznih mutacija, od kojih mi je zuta i pastel zelena omiljene.
cujemo se

Назад на врх Go down
voja_ilic
Član
Član



Број порука : 68
Join date : 10.11.2010
Age : 35
Локација : kragujevac

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyWed 17 Nov 2010, 00:22

ljudi dali ce neko da mi kaze, imam australijsku zebicu i snela je dva jajeta ali uopste je ne vidim da lezi na njima, dali je to normalno?
Назад на врх Go down
stamil
Posetilac
Posetilac
stamil


Број порука : 15
Join date : 07.01.2010
Age : 37
Локација : niš-srbija

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyWed 17 Nov 2010, 02:22

U većini slučajeva ležu na jaja posle trećeg snešenog jajeta!!
Назад на врх Go down
voja_ilic
Član
Član



Број порука : 68
Join date : 10.11.2010
Age : 35
Локација : kragujevac

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyWed 17 Nov 2010, 09:21

sada mi je lakse, javim se dali je legla.hvala lepo.. cheers cheers
Назад на врх Go down
SUBA
Posetilac
Posetilac



Број порука : 2
Join date : 11.01.2011
Age : 39
Локација : Beograd

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptyTue 11 Jan 2011, 03:06

Da li neko prodaje gudlove i po kojoj ceni, imam jedan par ali bih uzeo jos jedan par..
Ja sam iz Beograd
Назад на врх Go down
cveja
Posetilac
Posetilac
cveja


Број порука : 19
Join date : 15.12.2010
Age : 45
Локација : sabac

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: guld amadini   Guld amadine - Page 4 EmptyWed 26 Jan 2011, 10:14

ja sam juce kupio par mladih guldova za 40e od decka iz sapca.roditelji su normal crvenoglavi.
Назад на врх Go down
farmacy
Član
Član
farmacy


Број порука : 56
Join date : 14.10.2010
Age : 60
Локација : Vučje, Leskovac, Srbija

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 EmptySat 07 May 2011, 23:18

Rolling Eyes duže me nije bilo na forumu. pravio sam spoljnu volijeru, pa ću je ovih dana slikati i postaviti na forumu. imam jedan problem sa guldom: nekako su mu krila zakržljala i pera koja su izašla su nekako kriva u korenu. jadnik ne može da poleti, nije baš mlada ptica. šta da radim sa njim? pomozite.
Назад на врх Go down
MARKO85KV
Posetilac
Posetilac



Број порука : 2
Join date : 21.05.2011
Age : 38
Локација : kraljevo

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: pozdrav   Guld amadine - Page 4 EmptySun 22 May 2011, 23:12

pozdra...interesuju me guld amadine,koliko se u proseku krecu cene i uslovi drzanja...koliko dugo mogu u spoljasnjoj volijeri i da li mogu zajedno sa drugim vrstama,npr australiskim zebicama...hvala
Назад на врх Go down
Gordana
Posetilac
Posetilac
Gordana


Број порука : 4
Join date : 26.06.2011
Локација : Leskovac

Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Pomoc...   Guld amadine - Page 4 EmptySun 26 Jun 2011, 01:31

Molim Vas pomozite mi... I pored svih uslova,tolike ljubavi i paznje bolestan i ja stvarno neznam o cemu se radi pa bih vas zamolila ako neko zna da mi da neki savet...Ja stvarno neznam sta da radim,sve sam pokusala sa mojim Cvrletom, (dugo vremena se borimo sa ovim i nikako da prodje...)masti i sprejeve,cajeve,praskovi i sta sve nisam probala,malo se stisa pa se opet pojavi...Nogice (zglobovi) su mu kao krofne,upaljene,otekle a jos uz to ima i ranice ispod nogu,bas gde stoji,koje se zasuse pa ih on kljunom raskrvari...Jede ali u zadnje vreme je ukunjao...Ja povremeno skidam to sto mu se nahvata na nogama (mislim da je gnoj...) a nekad i on kljunom skida,mada raskrvari noge...Molim Vas da mi date savet koji lek da koristim da mu prodje upala,i zaraste rana na nogama,ja sam htela da mu malo rastvorim i pentraksil u vodi,jer vise ni sama neznam sta da radim...Sto se tice ishrane dajem im salatu,jedu seme(vise vrsta...)za egzote,smrvljene skoljke...Dajte mi savet da ubacim jos nesto u ishrani...Neko je pominjao mleko,pa sam bila malo u cudu...
Najveci problem sto se kod zenkice pojavilo (u pocetnoj je fazi...) na jednoj nozi ali nije strasno i njoj mazem...Dajte mi neku (ideju...)mogucnost,savet,da im pomognem...Hvala unapred!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Guld amadine - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Guld amadine   Guld amadine - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Guld amadine
Назад на врх 
Страна 4 of 6Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Špic amadine
» Guld amadine(bastardiranje)
» Da li mogu guld amadine da se cuvaju u nasim klimatskim uslovima

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: EGZOTE-
Скочи на: