PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Nabavka kanarinca

Go down 
+25
stolex
lujo
grujo
Timbrado
Gojko
pinka
kima
popBL
novaksin
Danijelvr
Бане
ticar
ZOKICA
bogdanik
pticar nis
sasaznas
Milan
Luckyboy
BOCKA
kemo89
Steva
milos0205
Laza
zoco
Zika
29 posters
Иди на страну : 1, 2, 3, 4  Next
АуторПорука
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 24 Jun 2009, 11:50

Mislim da je sezona parenja završena kod svih odgajivača.... sad je dosta onih koji hoće da promene mužjake i ženke koji su im izradjeni ili koji se iz nekog razloga nisu dobro pokazali u parenju. Treba biti uopezan i u narednom periodu mislim da je pametno kupovati samo ptice sa ovogodišnjom alkom..


Последњи изменио Milan дана Tue 18 Aug 2009, 13:41. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptySun 19 Jul 2009, 12:16

E bas tu na tom nivou pocetnici grese pa mogu reci i dosta njih koji nisu pocetnici a imaju "zmicice" u dzepu.Prevedeno na jezik obicnih smrtnika hteli bi da kupe dobre ptice za sitne pare.E to je lepo ali nema nigde.Mozda kada neko iz nekih razloga rastura ptice i nije mnogo opterecen cenom ali i to se redje dogadja.I jos jedan bitan detalj da naglasim.Ptice,obavezno mlade i obavezno sa alkom,se kupuju od maja do kraja avgusta.A zasto?.Zato cim pocne sezona izlozbi cene rastu a da ne pricam o izlozbenim eksponatima.Pa nece vam niko prodati pticu sa ocenom 92 za 10 jevreja.Znaci moja licna prepuruka za sve koji zele da osveze krv u jatu a ponajvise mladi pticari,da nebi bili "zaklani" na pocetku pticarske karijere sto se tice novca ili ti losa ptica a dosta novca dato,pamet u glavu.Znaci u jednoj recenici bez obzira da li se radi o kanarincima,bastardima ili nekoj egzoti,postujte ovaj vremenski termin,cim pocnu izlozbe cene drasticno idu u vis.Recimo u Kragujevcu,kod mene ,u mom gradu jos mogu da se nabave kanarinci po 15 do 20 evra,mislim na mlade a u novembu mesecu isti ti koji ostanu bice 35 do 40 evra.Trziste diktira cenu,prosta logika,sto manje robe na trsistu visa cena.I nije isto ako u jednom manjem gradi ima dva ozbilja odgajivaca ptica i solidarno drze cenu ili u velikom gradu ima 30 odgajivaca koji izvode u sezoni po 60 do 100 ptica i gde je cena niza.Toliko za sada od cikice Zike a pisanja bice jos.... Smile
Назад на врх Go down
sasaznas
Član
Član
sasaznas


Број порука : 154
Join date : 14.08.2009
Age : 53
Локација : Bijeljina RS BiH

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyFri 14 Aug 2009, 23:54

mada sam nov na sajtu da kayem nesto o cijeni u Republici Srpskoj cijena mladog muzijaka su od 10 do 20 evra zavisi od odgajivaca
Назад на врх Go down
Luckyboy
Zaslužni član
Zaslužni član
Luckyboy


Број порука : 393
Join date : 03.03.2009
Age : 51
Локација : Smed.Palanka

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyMon 17 Aug 2009, 00:13

sasaznas ::
mada sam nov na sajtu da kayem nesto o cijeni u Republici Srpskoj cijena mladog muzijaka su od 10 do 20 evra zavisi od odgajivaca
To sto si nov na sajtu nemoj da te sputava da napises sta znas,pitas nesto ili ponudis svoje znanje i iskustvo lol!
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptySun 23 Aug 2009, 23:44

Nije bitno gde se nabavljaju kad su u pitanju dobre ptice. Evo snimka ponude na vašaru Wink
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyMon 24 Aug 2009, 00:31

Slazem se nije bvitno gde se nabavljaju ptice ali je po meni veoma bitno od koga se ptice nabavljaju.Nije isto uzeti par kanarinaca od Pticara Nis bilo kuci kod njega ili na nekoj od berzi ili izlozbi,ili od Koleta iz Kragujevca,izmisljeno ime,a ima ih dosta u Kragujevcu,sa losim karakteristikama,koji na kilo kupuju kanarince u Vojvodini posto-zasto a zatim krcme po vasarima.Sto je jos gore u opstoj bedi i besparici a prevashodno to rade pocetnici i neki koji imaju "zmicice' u dzepu preprodavci ili ti sverceri izrabljene ptice daju po ceni od desetak evra u odnosu na 25 ili 35 evra kliko kostaju kvalitetne ptice-kanarinci.A da ne pricam o tuzi i leleku kada prodje sezona izvodjenja a :mucenici" koji su kupili jeftine ptice ili kako ih ja zovem "vasarske"ostaju usranih gnezda i praznih volijera a muzjaci,oni jedu i mudro cute.Pesma se ori ali kod komsije koga smo kritikovali pocetkom godine kako je preplatio ptice ova pricica je nekima vec poznata,zar ne?
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyMon 24 Aug 2009, 00:38

Taj što peva je prodat za 1200 dinara Wink
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyMon 24 Aug 2009, 01:06

XAXAXAXAXAXXA, ja izgleda ispado pticar na ceni, Laughing , Cika Ziko ljudi kritikuju za sve i svasta od toga kako je neko preplatio pticu ili kao su mu prljavi kavezi ali ipak pune volijere ima i komisluk se trese od pesme a ti isti i dalje kritikuju i dolaze po ptice kod ovih kritikovanih....... POZDRAV cheers
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyMon 24 Aug 2009, 01:28

Jel to bila inace i cena ovih koji ne pevaju , cuje se i neki bastard u pozadini, mozes da kazes zvanicne cene, kod nas vasar tek septembra.
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyMon 24 Aug 2009, 01:33

Prva grupa ljudi u kojoj si naravno ti,zna sta hoce i to veoma dobro radi.Druga grupa ljudi,nazalost daleko brojnija uvek zna sta nece ali nikad nezna sta hoce.Sve dok placaju konvetribilnom ili zvececom monetom nacicemo razumevanje za njihovu frustriranost.Pozdrav od cika Zike za najbolji korpus na Balkanu rodom iz Nisa.... Smile
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyMon 24 Aug 2009, 01:49

Cene su bile sledeće, raspevani mužjak 1300-1500 dinara, mlad mužjak ovogodišnji 1000-1300 dinara, bastard mladi 20 evra. Prodat je jedan raspevani mužjak za 1200 dinara i šest mladih za 1000 dinara, bilo je preko 30 ptica u ponudi
Nabavka kanarinca - Page 2 19082009004 Nabavka kanarinca - Page 2 W1152

Nabavka kanarinca - Page 2 19082009003 Nabavka kanarinca - Page 2 W1152

Zvaničnih cena nema, ko kako se snadje......
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyMon 24 Aug 2009, 02:11

Kao sto ste cika Ziko jednom napisali "dok je takvih koji nonstop zanovetaju imace uvek za pivo" i "za spricer koji sam ja dodao" za nas ce biti dobro i neka i dalje oni samo kritikuju i placaju pa cemo videti ko ce vise izdrzati mi koji teoriju sprovodimo u praksu ili oni koji njihovu teoriju sprovode kupujuci te kritikovane ptice...... cheers cheers cheers cheers A za pozdrav cika Ziko hvala od " najboljeg korpusa sa balkana" POZDRAV cheers
Назад на врх Go down
ZOKICA
Član
Član
ZOKICA


Број порука : 131
Join date : 09.03.2009
Age : 34
Локација : Nis

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyMon 24 Aug 2009, 19:23

Ove ptice meni izgledaju lepo, krupne su i imaju lepo držanje, u pesmu se baš ne razumem tako da ne znam šta peva onaj kanarinac ali vidim da je pesma tiha i nema tura koje probijaju.
Назад на врх Go down
sasaznas
Član
Član
sasaznas


Број порука : 154
Join date : 14.08.2009
Age : 53
Локација : Bijeljina RS BiH

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyMon 24 Aug 2009, 21:14

te ptice sto se prodaju na vasarima po meni imaju slab kvalitet ali opet moze se desiti da i neka dobra ptica bude posebno mlada
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyTue 25 Aug 2009, 18:03

I da sa najbopljom namerom podsetim svoje drugare sa foruma,zaljubljenike i pticji rod,to vecina zna ,ali mladi odgajivaci i pocetnici nije zgoreg da jos jednom procitaju,rok za narucivanje alki za kanarince i faunu Evrope je 31.08.2009 godine.Posle tog roka isto im se hvata kao da su narucili u decembru mesecu tekuce godine.Zato ako vec imate nameru odgajanja ptica krajem ove i pocetkom naredne godine ispostujte ovaj rok.Do skorog vidjenja u Pozarevcu puno pozdrava od cika Zike.... Smile
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyTue 25 Aug 2009, 21:31

Samo mala ispravka cika Ziko rok za prvu turu alkica je 31.08.2009 god za kanarince, faunu i egzote........ Posle prve ture p[ostoje jos 2 ture koje mogu da se naruce druga tura do 31.10.2009 i treca tura do 31.12.2009.. POZDRAV cheers
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009, 00:22

Znam ljudino za ove dve druge ture ali pozurujem ljude u tome je poeta stvari.Ako se ispolji poznata srpska osobina cekanja zadnjeg trenutka,odnosno ako narucis alkice 31.lo2009 godine dobices ih za novu godinu a to je po meni kasno,jer Paja Tumbas ne moze i da hoce urgentno da pokrije celu Srbiju za neki kratak rok a i sam znas godinama da je prvi rok uvek u okvirima dogovorenog jel su u toj turi,kategoriji odgovorni ljudi,druge dve ture se precutno uvek prolongiraju sto se tice vremena isporuke alki.
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009, 00:54

Ma da normalno, cak neki i iskusniji i stariji odgajivaci kasne pa posle ide muka i nevolja koko takmicenja i oko alki kad nemju svoje, prva tura obavezno stize do drzavnog sampionata, druga tura posle nove godine a treca tamo u februaru..............Ja sam napisao da bi ljudi znali da ako slucajno ne naruce da nije smak sveta imju jos 2 popravna puta da naruce............ POZDRAV cheers
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009, 05:08

samo koji su to prsteni u pitanju,pošto je prošle godine jedino kod vas bila razlika u boji.
od prošle godine su na prstenje dodana slova.po kojem se odma vidi veličina prstena bez mjerenja veličine,koliko znam F su kanarinci E su baštarde D su grdelini C žutarica.


kod nas je prva tura bila u 6 mjesecu,druga je do kraja 8 a treća oko nove godine.
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009, 12:36

Da kod vas se to narucuje ranije , tako bi trebalo i kod nas aliiiiiiiiiiiiiiii............. Prosle godine je bila druga boja zato sto se samo ta boja imala inace mi smo sa tim prstenima mogli da ucestvujemo svugde na izlozbama............ POZDRAV cheers
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009, 16:42

je ali ti vaši prsteni se ne prave u belgiji.nego u srbiji.
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009, 18:04

Da nase alkice se prave u Srbiji.............. Nije bitno gde se prsetn pravi , bitno je da je priznat i da mozemo snjim ucestvovati na bilo kojoj izlozbi...... POZDRAV cheers
Назад на врх Go down
Бане
Zaslužni član
Zaslužni član
Бане


Број порука : 758
Join date : 03.03.2009
Age : 43
Локација : Москва-Лозница

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009, 22:10

meni neko rece da su na svetskom sampionatu zezali nase zbog prstenja i nekoga iz bosne....
valjda jos nismo u tom nekom savezu,svetskom scratch ....
jesi li se ti PTICAR takmicio negde van Srbije?
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009, 22:12

Ne, na svetskom sampionatu nije bio ni jedan predstavnik bivse jugoslavije, tako da te slagali sto se prstenja tice...... Zvanican odgocor im je bio0 kako ni jedna zemlja nije clan EU i zbog toga niko nije mogo da ucestvuje na svetskom sampionatu.......... POZDRAV cheers
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 EmptySat 29 Aug 2009, 20:05

Ali je bilo mudrih momaka iz zemlje Srbijekoji su "bez alki iz zemlje Belgije" bili na svetskom sampionatu i kupili za europsku monetu euro ono sto im je dusa pozelela a dzep dozvolio.Jedna ekipa srecnika i posetilaca je slucajno iz Kragujevca a bilo ih je nekoliko iz Srbije tako da to treba da bude poznato siroj javnosti naravno pticarskoj pre svega.Ujedno smo na ovaj elegantan nacin izbegli kupovinu ptica iz okruzenja,bivsih republika bratske nam Jugoslavije,zasto bismo imali loseg posrednika,kada mozemo direktno kupiti od proizvodjaca iz Italije,Belgije Holandije koji nemaju nista protiv mirisa eura koji dolazi iz zemlje Srbije....
Назад на врх Go down
Sponsored content





Nabavka kanarinca - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Nabavka kanarinca
Назад на врх 
Страна 1 of 4Иди на страну : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: KANARINCI-
Скочи на: