PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
    Prijatelji foruma
     pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
    Moj ljubimac
    Piroćanka Zoo Park KOKI!

     

     Nabavka kanarinca

    Go down 
    +25
    stolex
    lujo
    grujo
    Timbrado
    Gojko
    pinka
    kima
    popBL
    novaksin
    Danijelvr
    Бане
    ticar
    ZOKICA
    bogdanik
    pticar nis
    sasaznas
    Milan
    Luckyboy
    BOCKA
    kemo89
    Steva
    milos0205
    Laza
    zoco
    Zika
    29 posters
    Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next
    АуторПорука
    novaksin
    Član
    Član



    Број порука : 58
    Join date : 02.09.2009
    Age : 55
    Локација : kragujevac

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: mlada zenka bakarka?   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 26 Sep 2009, 16:26

    Molio bih za informaciju. Naime prekjuče sam kupio (mladu?) kanarinku bakarku, po rečima prodavca staru oko 3 meseca. Ona je i u mitiru, verovatno prvom. Pošto bas i nemam puno iskustava sa kanarincima i to mladim pristao sam da je kupim ali sam izrazio sumnju u pogledu njene velicine. Kupljena ženka je bar za 30% sitnija od ženkice koju vec imam, a koja je stara nesto vise od godinu dana. Interesuje me da li će se kupljena ženkica ukrupnjati i dostići po veličini staru ženkicu. Ako hoće koliko je vremena za to potrebno.

    Unapred hvala na odgovorima
    Назад на врх Go down
    novaksin
    Član
    Član



    Број порука : 58
    Join date : 02.09.2009
    Age : 55
    Локација : kragujevac

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: izvinjenje   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 26 Sep 2009, 16:52

    Dugujem izvinjenje pre svega urednicina ali i svim clanovima. greskom sam otvorio novu temu tako da molim odgovorne urednike da je izbrisu.
    Jos jednom veliko izvinjenje Embarassed Embarassed Embarassed
    Назад на врх Go down
    Danijelvr
    Zaslužni član
    Zaslužni član



    Број порука : 391
    Join date : 17.08.2009

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 26 Sep 2009, 17:11

    Hoce ona sigurno da se raskrupni sigurno, a sad koliko videces.Kanarinci su najlepsi i najjaci u drugoj i trecoj godini zivota, a sa godinu dana oni dostizu svoju potpunu zrelost i velicinu. Ijos jedno, ta zenkica sto si kupio je suvise mlada i sigurno je iz poslednje ture tj. po meni iz trece s obzirom na vrema kad se je izvela i te ptice su uglavnom slabije i sitnije od ptica izvedenih u prve dve ture, i zbog toga moj ti je savet da kupujes mlade ptice ali sto ranije izvedene tj, prva-druga tura, kako bi ti za narednu sezonu parenja tj. njeno prvo parenje, bila na vreme polno zrela i dostigla punu velicinu i jacinu u svakom pogledu i s tim u vezi davala krupnije i jace potomstvo.Pozdrav prijatelju...
    Назад на врх Go down
    novaksin
    Član
    Član



    Број порука : 58
    Join date : 02.09.2009
    Age : 55
    Локација : kragujevac

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: mlada zenka bakarka?   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 26 Sep 2009, 17:28

    Hvala na odgovoru i na prenetom znanju.
    Ta će ženkica verovatno biti poklonjena mom dobrom prijatelju kojieg sam naravno odmah obavestio o sumnji u veličinu kanarinke inace nekadasnjem vrsnom uzgajivaču kanarinaca koji se sada bavi divljim pticama medju njima najvise slavujima, grmusamo ali i bastardiranjem. Naravno on je već izrazio žellju da mi nabavi kvalitetnu kanarinku.
    Назад на врх Go down
    pticar nis
    Zaslužni član
    Zaslužni član



    Број порука : 718
    Join date : 24.04.2009

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 26 Sep 2009, 19:12

    Ta zenka ce naravno dostici velicinu normalne kanarinke ali i ako bude sitnije , nema mesta za brigu mozda je to intenzivna zenka a ti mozda imas injastu koja je uvek krupnija od intenzivnih......... POZDRAV cheers
    Назад на врх Go down
    Milan
    Admin
    Admin
    Milan


    Број порука : 4633
    Join date : 03.03.2009
    Age : 48
    Локација : Pirot

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 26 Sep 2009, 20:53

    Postavi ti sliku da je naši stručnjaci procene Smile
    Назад на врх Go down
    Danijelvr
    Zaslužni član
    Zaslužni član



    Број порука : 391
    Join date : 17.08.2009

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 26 Sep 2009, 22:24

    novaksin ::
    Hvala na odgovoru i na prenetom znanju.
    Ta će ženkica verovatno biti poklonjena mom dobrom prijatelju kojieg sam naravno odmah obavestio o sumnji u veličinu kanarinke inace nekadasnjem vrsnom uzgajivaču kanarinaca koji se sada bavi divljim pticama medju njima najvise slavujima, grmusamo ali i bastardiranjem. Naravno on je već izrazio žellju da mi nabavi kvalitetnu kanarinku.
    Takve zenkice su dobre za bastardiranje, ja biram sitnije i zenke izvedene u poslednjoj turi bas za bastardiranje jer one malo kasnije dobijaju nagon za parenjem i tako lakse mozemo uskladiti termin prema stiglicu, koji takodje kasnije ulazi nagon za parenjem. Uostalom Milan je lepo reko ti postavi sliku pa videcemo.Pozdrav...
    Назад на врх Go down
    novaksin
    Član
    Član



    Број порука : 58
    Join date : 02.09.2009
    Age : 55
    Локација : kragujevac

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: mlada zenka bakarka?   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 26 Sep 2009, 22:55

    Obećavam da ću to svakako da učinim. Moram samo da se malo uverziram jer sam nov u korišćenju računara. U svakom slučaju imaćete slike ne samo te ženkice vec i ostalih ptica koje trenutno imam. Ženkica je neintenvna bakarka kao druga starija. Bakarac mužjak je intenzivan.
    Pozdrav svima i iskreno hvala. Zaista se mnogo toga može od vas naučiti.
    Назад на врх Go down
    Zika
    Starosedeoc
    Starosedeoc



    Број порука : 1476
    Join date : 07.03.2009
    Age : 75
    Локација : Kragujevac

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyTue 29 Sep 2009, 23:59

    Kada nas hvalis,forum i ljude sa foruma pricaj to i drugima a kada nas kritikujes,cini to na forumu,kaze jedna stara narodna krilatica!Za sada predpostavljam da nemas ozbiljnijih kritika?
    Назад на врх Go down
    Zika
    Starosedeoc
    Starosedeoc



    Број порука : 1476
    Join date : 07.03.2009
    Age : 75
    Локација : Kragujevac

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptyFri 09 Oct 2009, 01:55

    Veliki se broj ljubitelja ptica-pocetnika se razocara kada se zenka koju su nasadili na tri,cetiri ili pet jaja izvede samo jedno mlado.To se desava kada se ne proceni pravi momenat pustanja zenke kod muzjaka ili ako kod zenke i muzjaka nije istovremeno razvijen polni nagon.Medjutim jos vece razocarenje nastaje kada zenka odbije da hrani to jedino mladunce ili ga tako slabo hrani da ono zakrzlja. Odgajivac s "pravom" ocekuje da ce zenka svu paznju i negu,koju je trebalo da rasporedi na tri ili cetiri mladunceta sada ukazati ovom jednom i da ce dobiti vabredno othranjenu mladu pticu.Problem lezi u tome sto jedno mladunce ne moze da izazove majcinski nagon u punoj meri kod zenke.Zato je najbolje u takvom slucaju da se to mladunce podmetne pod drugu zenku koja ima mlade iste starosti a da se njegova majka odmori nedelju dana i za to vreme pripremi za novo parenje.... Smile
    Назад на врх Go down
    popBL
    Član
    Član
    popBL


    Број порука : 170
    Join date : 11.11.2009
    Age : 62
    Локација : Banja Luka

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 22:29

    Pozdrav ,volio bi da nabavim par mladih satine kanarinaca sa crvenim ocima ako neko ima ,ili zna ko ima molio bi broj tel.unaprijed hvala
    Назад на врх Go down
    kima
    Član
    Član
    kima


    Број порука : 177
    Join date : 26.10.2009
    Age : 42
    Локација : kragujevac

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 22:36

    pope svaki ti satine ima crvene oci
    Назад на врх Go down
    http://www.kanarinci.n.nu
    popBL
    Član
    Član
    popBL


    Број порука : 170
    Join date : 11.11.2009
    Age : 62
    Локација : Banja Luka

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 22:56

    Kanarince ne uzgajam,ali imam dvadesetak zenki razlicitih rasa koje planiram bastardirati .Cuo sam da su te satine kanarinke nejbolje i htjeo sam nabaviti par jer niko u okruzenju ne drzi te satine kan.,pa ajd da ja budem prvi.
    Назад на врх Go down
    pinka
    Član
    Član
    pinka


    Број порука : 125
    Join date : 05.11.2009
    Локација : holandija

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 23:00

    popBL ::
    Kanarince ne uzgajam,ali imam dvadesetak zenki razlicitih rasa koje planiram bastardirati .Cuo sam da su te satine kanarinke nejbolje i htjeo sam nabaviti par jer niko u okruzenju ne drzi te satine kan.,pa ajd da ja budem prvi.
    najbolja za bastarde ti je zuti a potom crveni mozaik
    Назад на врх Go down
    kima
    Član
    Član
    kima


    Број порука : 177
    Join date : 26.10.2009
    Age : 42
    Локација : kragujevac

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 23:03

    za bastardiranje sa stiglicom su ti mozaici najbolji a ako bastardiras kringlove probaj sa zutim satinetima
    ]
    Назад на врх Go down
    http://www.kanarinci.n.nu
    Danijelvr
    Zaslužni član
    Zaslužni član



    Број порука : 391
    Join date : 17.08.2009

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 23:03

    Uzavisnosti sta hoces da dobijes kao rezultat bastardiranja sa takvom zenkom paris...
    Ako hoces da bastardi lice na stiglice paris sa smedjim zenkama, a ako hoces nesto atraktivnije paris sa drugim kanarincima boje...
    Bastardiraju ljudi i sa cubastim kanarincima i dobijaju bastarde sa cubama..
    U svakom slucaju ima dosta zanimljivih konbinacija i covek nemoze biti uvek siguran sta ce dobiti na kraju,zbog toga je i bastardiranje veoma zanimljivo...
    Pozdrav...
    Назад на врх Go down
    popBL
    Član
    Član
    popBL


    Број порука : 170
    Join date : 11.11.2009
    Age : 62
    Локација : Banja Luka

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 23:06

    Vec imam 3 zute i 4 crvene mozaik kanarinke,vjerovatno su me pogresno posavjetovali,od prije dva dana sam na ovom forumu i iako nisam stigao procitati sve teme sto me intresuju mnogo sam naucio,svaka cast sve pohvale.
    Назад на врх Go down
    kima
    Član
    Član
    kima


    Број порука : 177
    Join date : 26.10.2009
    Age : 42
    Локација : kragujevac

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 23:13

    [popesatinet zenka za bastardiranje sa stiglicem je greska,dobices uvek tamne ptice.satinet mutacija je polno vezana.
    Назад на врх Go down
    http://www.kanarinci.n.nu
    popBL
    Član
    Član
    popBL


    Број порука : 170
    Join date : 11.11.2009
    Age : 62
    Локација : Banja Luka

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 23:14

    Mene u sustini kod ptica ne interesuje pjesma koliko boja i stas . Konkretno imam puno stiglica,ali nisam bolesnik pjesme pa da ih silim na neku odredjenu pjesmu. Volio bi znaci sto bjeljeg i sarenijeg bastarda .
    Назад на врх Go down
    Danijelvr
    Zaslužni član
    Zaslužni član



    Број порука : 391
    Join date : 17.08.2009

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 23:16

    Sa tim crvenim mozaik zenkama mozes dobiti sarene lepe bastarde,ja parim isto sa takvim zenkama, a i sa zutim mozes dobiti sarene jer su ti i one lipohrom, a posto su divlje ptice melaninske kad se to pomesa moze biti lepih sara...
    Bastardi uglavnom povlace vise na oca tj. na divlju pticu jer su njihovi geni jaci tako da su uglavnom tamnijih boja ali bude tu i poneki sareni....
    Назад на врх Go down
    kima
    Član
    Član
    kima


    Број порука : 177
    Join date : 26.10.2009
    Age : 42
    Локација : kragujevac

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 23:20

    pa zato i nije preporucljivo pariti na satinet jer su i oni melaninci i sve bi bile tamne ptice
    Назад на врх Go down
    http://www.kanarinci.n.nu
    popBL
    Član
    Član
    popBL


    Број порука : 170
    Join date : 11.11.2009
    Age : 62
    Локација : Banja Luka

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 23:24

    Svaka cast na informacijama,jos me nesro interesuje oko parenja ,ali to cu na temi parenje.
    Назад на врх Go down
    Danijelvr
    Zaslužni član
    Zaslužni član



    Број порука : 391
    Join date : 17.08.2009

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 23:28

    Takve tamnije ptice po dosadasnjem standardu su bolje prolazile na ocenu od sarenih bastarda, a od sada je priznata i nova klasa bastarda to su sareni bastardi...
    Ovo je sprovodjeno na odrzanom svetskom sanpionatu u Pijacenci, a ja sam za ovo saznao od naseg druga sa foruma Pticara-Nis...
    Pozdrav... cheers cheers cheers
    Назад на врх Go down
    kima
    Član
    Član
    kima


    Број порука : 177
    Join date : 26.10.2009
    Age : 42
    Локација : kragujevac

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 23:34

    da ali svi mi volimo izvesti sareno i neobicno
    Назад на врх Go down
    http://www.kanarinci.n.nu
    Danijelvr
    Zaslužni član
    Zaslužni član



    Број порука : 391
    Join date : 17.08.2009

    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 EmptySat 14 Nov 2009, 23:40

    Tu si potpuno upravu, svi mi volimo sarene bastarde, a odsada mozemo iznositi i normale u jednoj klasi i sarene u drugoj, pa ko sta ima i sta voli...
    Pozdrav...
    Назад на врх Go down
    Sponsored content





    Nabavka kanarinca - Page 3 Empty
    ПорукаНаслов: Re: Nabavka kanarinca   Nabavka kanarinca - Page 3 Empty

    Назад на врх Go down
     
    Nabavka kanarinca
    Назад на врх 
    Страна 3 of 4Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next
     Similar topics
    -
    » Nabavka prstenova-alkica za obeležavanje ptica za 2012 godinu

    Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
    PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: KANARINCI-
    Скочи на: