PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Volijere..... - Page 6 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Volijere..... - Page 6 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Volijere..... - Page 6 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Volijere..... - Page 6 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Volijere..... - Page 6 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Volijere..... - Page 6 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Volijere..... - Page 6 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Volijere..... - Page 6 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Volijere..... - Page 6 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Volijere..... - Page 6 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Volijere..... - Page 6 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Volijere..... - Page 6 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Volijere..... - Page 6 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Volijere..... - Page 6 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Volijere..... - Page 6 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Volijere..... - Page 6 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Volijere..... - Page 6 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Volijere..... - Page 6 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Volijere..... - Page 6 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Volijere.....

Go down 
+77
AndrijaKg
Uros/Zavisa
drvetmed
Dragan vs
marko_s_ks
pedjacure
Maki
Damir
Rilekson
itan
žako
Ivan/Rex
slavishab
dalibor vasic
Ninoslav84
ogic
Vlada Nish
jecham
korbach
farmacy
bili
sasko
fagi
marconi
nmontai
vasa
mladenbp
igorstamen
Mica Vasic
sugubinac
grujo
Kostic Branislav
suljaga
Furla
alann
Nikolasbc
dacevr
robin
sasaznas
Gost
Бане
popBL
bok3
cajzla
Ivica
ljubisa
Ivan_Nish
pticar nis
saša vr
rtomek
stefanos7
ulicni hodac
Faber
Danijelvr
ticar
IGOR 72
belobradi
Ivan_ks
Миланче
bogdanik
zoco
Dax BG
alexandar
Zika
sasha
saso78
sestoperac
Rasko
gost1
Boban
Mossad
BOCKA
Dzemal_sa
Petar
Steva
milos0205
Milan
81 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
АуторПорука
Ivan_Nish
Član
Član
Ivan_Nish


Број порука : 62
Join date : 03.03.2009
Age : 38
Локација : Niš

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyTue 17 Nov 2009, 22:25

U Pope ovo je vrhunski,bas je super!!! Very Happy

Jel imas slike iz nutra da malo bolje vidimo kako si to uredio?

Pozdrav cheers
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyTue 17 Nov 2009, 23:38

U volijeri imam oko sezdesetak ptica (neznam tacnu cifru) i zbog tolikog broja nisam uspjeo do sada da uparim nista osim ringle koja je parila kanarinku . Osim stiglica imam i par crnokapih grmusa, 1 crvendaca (star 3 god),desetak poljskih cajzli, 2 jurisa,par sumskih cajzli i jednog kosa
i to ne obicnog negokosa sa bjelim obrazima (kupio ga u sloveniji), par dijamantnih golubica,kinesku prepelicu i naravno tu su mi kanarinci i kanarinke Volim sve ptice i volio bi da imam jos ,ali zadovoljan sam i sa ovim a treba ovo hraniti,ove u volijeri i ptice koje drzim u pticarniku pojedu mi dnevno oko 3 eura,ipak nije mi zao jer to bas vilim.
Kad malo skontam ovo prebacivanje slika bice slika jos.
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyTue 17 Nov 2009, 23:52

Sada vidim iz Popovog posta da nisam samo ja zaluđenik kada su ptice u pitanju. I ja bi brate da držim sve moguće ptice ali mi ne dozvoljavaju uslovi koji su za to potrebni. Ti bar imaš kuću i dvorište pa i možeš dosta toga sebi i da priuštiš, a zamisli mene u stanu na 14 spratu, kako kuburim sa prostorom. Svaki slobodan kutak sam uzurpirao za kavez a plus sam odvoio jednu prostoriju samo za ptice i u takvim uslovima sam prijavio odgaivačnicu i već preko 40 god. uspešno se bavim ptičarstvom. U mom "skromnom" jatu uvek je prisutno bar 100 ptica - prevashodno kanarinaca ali i FE.
Sve sam ovo napisao iz razloga da se vidi i zna da ništa nije nemoguće i neizvodljivo kada čovek nešto voli i to radi celim svojim bićem.
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyWed 18 Nov 2009, 00:22

Ma ,,koga pero opali ko da ga puko budak" Very Happy Very Happy
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyWed 18 Nov 2009, 00:32

XAXAXXAXAXA, e dobro si reko, ta perka je gadna stvar kao i ribolov i lov i golubarenje.............

POZDRAV cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
alexandar
Član
Član
alexandar


Број порука : 149
Join date : 07.03.2009
Age : 45
Локација : kragujevac

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyWed 18 Nov 2009, 00:55

Mislim da se narkomani lakse skidaju sa droge nego pticari od ptica
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyWed 18 Nov 2009, 00:56

ja sam na ovo sve i ribolovac,takmicar,prije dve godine sam bio prvak Banja Luke u lovu ribe udicom na plovak,pribora imam za tri volijere.
Kako stvari stoje prodacu sav rib. pribor i napraviti jos volijera za parenje stiglica..pero je jace od udice Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyWed 18 Nov 2009, 01:22

https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/Slika010.jpg

https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/Slika009.jpg
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyWed 18 Nov 2009, 01:25

to su police za stiglice i bastarde i parilice u pticarniku dok nije bio sredjen.
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyWed 18 Nov 2009, 01:51

Super ti je ovo! Interesantno da mi ptičari stalno nešto dograđujemo, dodajemo i taman nešto završimo odmah se rodi ideja za nečim još boljim. Bar kod mene je tako. Stalno imam nekog posla oko ptica, mimo onog redovnog svakodnevnog. Da imam uslova mislim da bi držao i kondora. bom
Назад на врх Go down
alexandar
Član
Član
alexandar


Број порука : 149
Join date : 07.03.2009
Age : 45
Локација : kragujevac

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyWed 18 Nov 2009, 02:10

prelepa volijera i prostorija
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyWed 18 Nov 2009, 10:22

Nemam reci, super stvar! Volijera kakvu bi svaku pticar pozeleo! Shocked
Pope, rekoa si da drzid crnokape grmuse, da li ih preko zime ostavljas napolju u volijeri?
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyWed 18 Nov 2009, 15:23

Grmuse mi cjelu zimu budu vani u volijeri sa ostalim pticama,a sto Sasa kaze i kondore bi drzao da imam bolje uslove i da sam finansijski bolje podkovan,ali sta se moze treba biti zadovoljan i sa ovim sta imas,uvjek ce biti boljih ,ali i gorih
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyWed 18 Nov 2009, 16:20

Jel volijeru zimi zastitis necim? Cime hranis grmuse?
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyWed 18 Nov 2009, 18:55

Sa dvije strane vilijere stavim satorsko krilo,nikako se nesmije nailonom zasticavati iz razloga sto kad vjetar duva nailon proizvodi zvukove
i prepada ptice,a svi znamo da je stres za ptice naj gora stvar poslije promaje.
Grmuse i crvendaca hranim hranom za mekokljune ptice,narendam im pileceg parizera,nekad stavim neslanog mladog sira, a cesto vidim da
jedu sjemenje od stiglica. Volijeru nisam betonirao pa kad sipam vodu u pojilicu cesto pustim da voda tece po podu volijere,e tad grmuse i crvendac silaze i kupe neke bube i crvice koje tada bjeze iz zemlje. Ponekad im dajem crvice koje kupim za pecanje.
Uglavnom nisu zahtjevne ptice,a o pjesmi je suvisan svaki komentar. Recimo moji mladi kanarinci su pokupili pjesmu stiglica,crvendaca i grmuse
pa kad zapjevaju neznas sta pjeva.
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyThu 19 Nov 2009, 17:33

https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/p2-1.jpg
https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/p3.jpg

https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/p.jpg

https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/p1.jpg
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyThu 19 Nov 2009, 17:40

https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/p4.jpg
https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/p4.jpg
https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/p5.jpg
Назад на врх Go down
sasaznas
Član
Član
sasaznas


Број порука : 154
Join date : 14.08.2009
Age : 53
Локација : Bijeljina RS BiH

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyThu 19 Nov 2009, 18:04

izuzetno dobri uslovi za ptice raj za dusu
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptySun 22 Nov 2009, 00:34

Napravio sam novu poveću volijeru za ptice FE, pa sam u jednoj nedoumici. Volijera je u zatvorenoj prostoriji sa grejanjem a stavio bih u nju i jedno živo drvo ali ne mogu da se odlučim koje. Šta mi predlažete koje će najbolje da odgovara divljim pticama a i da normalno raste. scratch
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptySun 22 Nov 2009, 00:58

Imas one niske jelkice u obliku izduzene SUZE koje su dostupne svuda, visine od 1m pa navise. Ali necu da ti trujem volju, to drvo ce se brzo osusiti iz vise razloga. Temperatura, sto ce ptice kljuckati i srati po njemu, a pticijh izmet ima u sebi kiselina. To moze da ti traje jednu do dve sezone, vidjao sam gde ljudi stavljaju volijeru na vec posadjeno drvo. A ako se odlucis za neko drugo drvo, toplo bi ti preporucio da je to cetinar.
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyThu 26 Nov 2009, 00:44

https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/Slika056.jpg
https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/Slika054.jpg

moja vilijera nocu
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyThu 26 Nov 2009, 00:47

evo malo stanovnika volijere

https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/Slika051.jpg
https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/Slika050.jpg
https://2img.net/h/i845.photobucket.com/albums/ab15/popBL61/Slika040.jpg
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyThu 26 Nov 2009, 00:49

Volijere..... - Page 6 Slika048
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyThu 26 Nov 2009, 01:21

Imas bas puno stiglica, ja bih to proredio. Ti si ih saterao u cosak pa izgleda kao da je guzva, al verujem da nije. Ja ipak preferiram male kaveze i mirne ptice, ove tvoje su verujem da su besne u malim kavezima podjednako kao divlje.
Назад на врх Go down
robin
Zaslužni član
Zaslužni član
robin


Број порука : 309
Join date : 21.10.2009
Age : 47
Локација : novi sad

Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 EmptyThu 26 Nov 2009, 01:35

da,da...mnogo ih je,sto je veci prostor to je bolje ali ne i za guzvu a pogotovo ne za divlje ptice....pozz....
Назад на врх Go down
Sponsored content





Volijere..... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Volijere.....
Назад на врх 
Страна 6 of 18Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Dekoracija volijere

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: ODGOJ PTICA :: SMESTAJ PTICA-
Скочи на: