PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Parenje i uzgoj štiglića

Go down 
+95
zoranV
branislavh
Vlada Nish
Toni Mk
AndrijaKg
mostarac b12
bondža1
carduel
fzen
bastard kv
dane 87
saragrasevina
pedjacure
jova lepi
krokodil01
delijovan
goran70
salle
ogic
MsDimovski
sasko
popicaBL
voja_ilic
Luka Perica
jigor
BAKI1
vladimir
Ivan Z
misan
diskus
vucjanacc
jevca5
Mica Vasic
zoran ptice pjevice
egon
sugubinac
boris
popBL
gm
NebojsaB
Ivica
pticar_amater
goldfinch
Zokbok988
robin
Furla
gost1
drakceJA
ulicni hodac
armin71
ivan83
rtomek
kima
pinka
Nikolasbc
belobradi
kumca
delux
Dax BG
IGOR 72
Sina BL
alexandar
Gost
Danijelvr
Миланче
sasaznas
Ivan_ks
goran
pticar nis
alann
stiglic
Blattner
Rasko
Dzemal_sa
DjordjeVet
bogdanik
kekic
Boban
Laza
sasha
ZOKICA
IvanBG
BOCKA
aleks
Drle
sestoperac
ticar
Luckyboy
Petar
slavishab
Steva
Бане
saso78
milos0205
Milan
99 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
jevca5
Član
Član
jevca5


Број порука : 122
Join date : 28.02.2010
Age : 54
Локација : Svrljig/Nis

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyThu 22 Apr 2010, 22:31

Milan ::
Moja su dva para takva, eto ima jedan i kod tebe iskreno se nadam da će biti belobradih.
kod mene ima jedan koi vec radi i jos dva u "pokusaju"evo ih.
https://2img.net/r/ihimizer/img231/3236/d0011177.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img203/2451/d0011182.jpg
Назад на врх Go down
goldfinch
Član
Član
goldfinch


Број порука : 78
Join date : 20.01.2010
Age : 52
Локација : sydney

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptySun 25 Apr 2010, 12:32

danas sam kupio zenku stiglica staru godinu dana.Da li mi neko zna reci sa koliko godina su zenke stiglica spremne za parenje.Pozdrav svima
Назад на врх Go down
diskus
Zaslužni član
Zaslužni član
diskus


Број порука : 343
Join date : 06.09.2009
Age : 50
Локација : Leskovac

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptySun 25 Apr 2010, 13:51

goldfinch ::
danas sam kupio zenku stiglica staru godinu dana.Da li mi neko zna reci sa koliko godina su zenke stiglica spremne za parenje.Pozdrav svima

Zenke stiglice se mogu pariti i sa osam meseci,sve zavisi kako je cuvana i u kakvim uslovima.pozdrav
Назад на врх Go down
goldfinch
Član
Član
goldfinch


Број порука : 78
Join date : 20.01.2010
Age : 52
Локација : sydney

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptySun 25 Apr 2010, 23:47

diskus hvala na odgovoru,da li to isto vazi i za muzijake
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyMon 26 Apr 2010, 10:55

U prirodi se sve ptice pare na proleće odnosno odmah sledeće sezone.
Назад на врх Go down
diskus
Zaslužni član
Zaslužni član
diskus


Број порука : 343
Join date : 06.09.2009
Age : 50
Локација : Leskovac

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyMon 26 Apr 2010, 11:28

goldfinch ::
diskus hvala na odgovoru,da li to isto vazi i za muzijake
Isto vazi i za muzijake ja sam pario sa kanarinkom i sa osam meseci,a za stiglice iz mog iskustva bolje stariji muskarac 2 do tri godine.Pozdrav
Назад на врх Go down
goldfinch
Član
Član
goldfinch


Број порука : 78
Join date : 20.01.2010
Age : 52
Локација : sydney

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyMon 26 Apr 2010, 13:02

momci svaka cast hvala
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyMon 03 May 2010, 15:51

Krenula sezona, pošto ptice nisu pokazale interesovanje za klasično gnezdo morao sam da improvizujem malo.

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 29042010001h

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 29042010
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyMon 03 May 2010, 16:01

Odmah je ženka prepoznala idealnu lokaciju za gnezdo i počela sa radom.

Назад на врх Go down
diskus
Zaslužni član
Zaslužni član
diskus


Број порука : 343
Join date : 06.09.2009
Age : 50
Локација : Leskovac

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyMon 03 May 2010, 16:37

Posto vidim da ste krenuli uveliko sa parenjem stiglica,zelim vam puno mladih stiglica.
i kod mene je krenulo uveliko parenje,nadam se uspehu.
Ja svoje stiglice parim u volijerama raznih dimenzija uskladjeno prema prostoru sa kojim raspolazete,prema tome se i stvarate uslove vasim pticama.
Ja bi preporucio da prilikom parenje stavite tri gnezda u prostoru gde planirate da parite jer lakse muskarac odredi zenki mesto gde ce napraviti gnezdo.
Sto vise borovih grana pri tome i manje vasi kasnije se javljaju.Pozdrav
Назад на врх Go down
Furla
Starosedeoc
Starosedeoc
Furla


Број порука : 1470
Join date : 18.07.2009
Age : 46

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyMon 03 May 2010, 18:01

Re: Milan
Velika i lepa parilica. TO volim da vidim. Bice tu mladih. Pozdrav!
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyMon 03 May 2010, 23:34

diskus ::
Posto vidim da ste krenuli uveliko sa parenjem stiglica,zelim vam puno mladih stiglica.
i kod mene je krenulo uveliko parenje,nadam se uspehu.
Ja svoje stiglice parim u volijerama raznih dimenzija uskladjeno prema prostoru sa kojim raspolazete,prema tome se i stvarate uslove vasim pticama.
Ja bi preporucio da prilikom parenje stavite tri gnezda u prostoru gde planirate da parite jer lakse muskarac odredi zenki mesto gde ce napraviti gnezdo.
Sto vise borovih grana pri tome i manje vasi kasnije se javljaju.Pozdrav
Kod mene ženka vodi glavnu reč. Sama bira lokaciju sama pravi gnezdo mužjak je usiljen ali je nekako miran i koliko vidim nije previše zainteresovan. Danas sam ga jednom prilikom vidoe da drži materjal u ustima al ga je pustio na pod nije ga nosio.
Назад на врх Go down
misan
Član
Član
misan


Број порука : 224
Join date : 26.04.2009
Age : 41
Локација : Ljubovija

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyTue 04 May 2010, 17:06

Kod mene nikako da pocnu sa lezanjem pobise se u volijeri!!!!!!!!!
Назад на врх Go down
Drle
Član
Član
Drle


Број порука : 180
Join date : 03.03.2009
Age : 71
Локација : SMEDEREVO

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyTue 04 May 2010, 20:54

misan ::
Kod mene nikako da pocnu sa lezanjem pobise se u volijeri!!!!!!!!!

A kolka je ta vorijera i kolko para imas unutra kada se tuku da nije malo puno ptica u njoj?
Назад на врх Go down
http://pticefaunaeurope.forumotion.net/
Mica Vasic
Zaslužni član
Zaslužni član
Mica Vasic


Број порука : 306
Join date : 05.01.2010
Age : 52
Локација : Aleksinac

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyTue 04 May 2010, 21:14

da se i ja malo pohvalim...
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyTue 04 May 2010, 21:53

Kod mene se parovi uveliko ljube i po ceo dan se hrane, ali nikako da se upare. Čak ne vidim da ih gnezdo uopšte interesuje. Jedan par kringlova je i provrteo gnezdo ali posle su ga rasturili i samo nastavili sa ljubavnom igrom a od parenja ni P?
Inače, kavezi su dosta prostrani i imaju sve uslove, mislim na ishranu, smeštaj i td. Negde očigledno grešim ali ne znam gde. Ako možete pomozite. Znam dobro da treba dosta strpljenja i volje ali se bojim da mi ne prođe ova godina a da ništa ne uparim od divljih ptica baš zbog neke, možda propuštene sitnice. No
Назад на врх Go down
Mica Vasic
Zaslužni član
Zaslužni član
Mica Vasic


Број порука : 306
Join date : 05.01.2010
Age : 52
Локација : Aleksinac

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyTue 04 May 2010, 22:03

opisi malo uslove , ptice ,starost, ishranu, svetlost...
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyTue 04 May 2010, 22:14

Ma, uslovi su im bolji nego u " Hajatu". Ni unuci ne dajem da jede kao njima. E jedino što su sve ptice, osim jednog para, relativno mlade ( od prošle godine su u kavezu), ali su im kljunovi skroz pobeleli a aniflanima načisto pocrneli. Redovno dobijaju E vitamin u vodi, klijalo seme nigera, jajčanu smesu sa plazmom i Qvikov " Forte". Normalno dosta zeleniša i voća. Maslačak mi leti na sve strane od njih. Hranu uzimam specijalno pravljenu za štigliće po onoj Alanovoj, odnosno italijanskoj tabeli. I OPET NIŠTA - do duše za sada. affraid
Назад на врх Go down
Rasko
Član
Član
Rasko


Број порука : 274
Join date : 03.03.2009
Age : 49
Локација : Bačka Palanka

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyTue 04 May 2010, 23:00

Sasa probaj da im u ishranu ubacis lisne vasi, sad su koprive pune ovih zelenih insekata (samo ih streses sa stabljika i lisca koprive) mozes da ih dajes sveze a mozes i zamrznute, zamrznute pomesaj sa jajcanom smesom bez predhodnog odmrzavanja
Назад на врх Go down
Mica Vasic
Zaslužni član
Zaslužni član
Mica Vasic


Број порука : 306
Join date : 05.01.2010
Age : 52
Локација : Aleksinac

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyTue 04 May 2010, 23:29

SAŠA ::
Ma, uslovi su im bolji nego u " Hajatu". Ni unuci ne dajem da jede kao njima. E jedino što su sve ptice, osim jednog para, relativno mlade ( od prošle godine su u kavezu), ali su im kljunovi skroz pobeleli a aniflanima načisto pocrneli. Redovno dobijaju E vitamin u vodi, klijalo seme nigera, jajčanu smesu sa plazmom i Qvikov " Forte". Normalno dosta zeleniša i voća. Maslačak mi leti na sve strane od njih. Hranu uzimam specijalno pravljenu za štigliće po onoj Alanovoj, odnosno italijanskoj tabeli. I OPET NIŠTA - do duše za sada. affraid

to sto su ti proslogodisnje ptice znaci da se strpis malo, mozda do sledece godine...nisi reko gde su bili od jesenas do sad, vlaznost vazduha, temperatura, svetlost i duzina svetlosti, gde su sad, jel su plasljive, jel imaju svoj mir,jel se parovi sami birali, jel su kavezi kamuflirani i koliki su(oces da izvodis divlje ptice !) , inace gnezda ne cekaju parove nego obrnuto, od kad ih pripremas za parenje ( i kako), kakva ti je tacno sema ishrane, minerala, vitamina(po meni suvisnih), probiotika, antibiotika... po onome cime ih sve hranis predpostavljam da ih cuvas na juznom polu... jel imaju redji izmet, jel su im noge debele, jel su im oci "vlazne", jel pevaju, jel nisu u blagom mitarenju, pa gojaznost ... KLJUNOVI muzjaka su manje bitni, zenkama moras da izmanipulises bioloski sat, itd..
Назад на врх Go down
Mica Vasic
Zaslužni član
Zaslužni član
Mica Vasic


Број порука : 306
Join date : 05.01.2010
Age : 52
Локација : Aleksinac

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyTue 04 May 2010, 23:40

zenka je 2007. a muzjak 1999. god. , prvo jaje ove godine je snela oko 20. jan. , mitarenje je bilo zavrseno oktobra
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyWed 05 May 2010, 02:06

Probaću još i to, a ako ne upali sve ih vodim na jagnjetinu sa šopskom i na litar - litar. To mora da upali. Šalim se. Hvala na pomoći.
Назад на врх Go down
stiglic
Član
Član
stiglic


Број порука : 55
Join date : 03.03.2009
Age : 52
Локација : Švedska

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: ajmo ponovo   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyFri 07 May 2010, 09:31

Evo snjela mi je zenka juce jedno danas drugo jaje nadam se da ce tako i nastaviti.Samo me malo zeza temperatura sad mi je na balkonu ustakljenom 15 stepeni katastrofa vani 6 ,dobro dosli u swedsku Sad Ove godine sam namjerno probao da parim u manjim kavezima pa ce mo da vidimo,http://stiglic.magix.net/ tu se moze vidjeti pod stiglici 2010.pozz
Назад на врх Go down
Ivan Z
Član
Član
Ivan Z


Број порука : 61
Join date : 27.04.2010
Age : 48
Локација : Sabac

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyFri 07 May 2010, 19:59

Pozzz,gde ima kod nas da se naruce knjige o ishrani i odgoju Divljih ptica posebno Stiglica Sad
Назад на врх Go down
stiglic
Član
Član
stiglic


Број порука : 55
Join date : 03.03.2009
Age : 52
Локација : Švedska

Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: hrana   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 EmptyThu 20 May 2010, 19:57

Ima li iko kakvog iskustva sa ovom hranom https://www.zooimporten.se/vildfagel-aggfoder-800g-p-204-c-305.aspx
Назад на врх Go down
Sponsored content





Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje i uzgoj štiglića   Parenje i uzgoj štiglića - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
Parenje i uzgoj štiglića
Назад на врх 
Страна 16 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» prstenovanje ptica
» Parenje i uzgoj štiglića
» Kavezi za parenje štiglića

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: ŠTIGLIĆ ( Carduelis Carduelis)-
Скочи на: