PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Mutacije štiglića - Page 3 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Mutacije štiglića - Page 3 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Mutacije štiglića - Page 3 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Mutacije štiglića - Page 3 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Mutacije štiglića - Page 3 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Mutacije štiglića - Page 3 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Mutacije štiglića

Go down 
+70
raskokat
boris
gocke
Damir
doctor 1
bric bric
Zokbok988
žako
Rilekson
pedjacure
valter
suljaga
ogic
dalibor vasic
drvetmed
Mica Vasic
nenad79
Drle
Ivan Z
lujo
vucjanacc
Furla
zoran ptice pjevice
Despot
drakceJA
božidar
Steva
gost1
goran
diskus
kumca
Sina BL
popBL
Dzemal_sa
stiglic
pinka
cajzla
sasha
kima
Dax BG
Gost
Danijelvr
Dejan79
Nikolasbc
alexandar
>>ACA<<
delux
milovan
ticar
IGOR 72
sasaznas
Petar
Laza
pticar nis
Rasko
Zika
alann
Миланче
ZOKICA
belobradi
bogdanik
Boban
BOCKA
slavishab
DjordjeVet
Vlada Nish
saso78
vlatko
Бане
Milan
74 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
АуторПорука
Boban
Član
Član



Број порука : 225
Join date : 29.03.2009
Age : 63
Локација : Vranje Srbija

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyFri 14 Aug 2009, 19:53

Fenotipske promene koje su uslovljene razlicitom izrazajnosti gena, tj. uzrokovane razlicitim uticajima spoljasne sredine bez strukturalnih promena genotipa, nazivaju se modifikacije. Modifikacije su na primer razlicite nijanse obojenosti crvenog kanarinca pri koriscenju razlicitih preparata; ili pojava melanizma kod jednogodisnjeg stiglica koja se gubi nakon prvog mitarenja. Citat iz clanka "Genetika ptica" - Sase Preradovica osnivaca i prvog urednika Avifaune- broj 3 iz 1997.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptySat 15 Aug 2009, 04:15

Znači da teško sa sigurnošću možemo da ustanovimo da je u nekom slučaju aberacija ili mutacija. U slučaju da se promene kod ptice mitarenjem vrate u normalu možemo biti sigurni da je u pitanju aberacija ali ako se mitarenjem ne sredi stvar pa čak i ukoliko od te ptice dobijemo potomstvo normale nikad ne možemo biti sigurni dali je u pitanju aberacija ili mutacije pošto bi bilo potrebno izvršiti niz povratnih parenja i utvrditi o čemu se zapravo radi.
Назад на врх Go down
Boban
Član
Član



Број порука : 225
Join date : 29.03.2009
Age : 63
Локација : Vranje Srbija

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptySat 15 Aug 2009, 09:34

Moze Milane kod mutacija se nove osobine na neki poznat nacin prenose na potomstvo i to na neki od poznatih nacina nasledjivanja, znaci mozda ne odmah ali parenjem njenih mladih sigurno utvrdis da li se radi o mutaciji. Ja sam gotovo siguran da se kod ove tvoje ptice ne radi o mutaciji, ali kad se izmitari slikaj pa cemo videti.
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptySun 16 Aug 2009, 23:12

Neki pomenuse da se vode polemike oko toga da li su belobradi i zlatoperci stiglici mutacije, pa ja imam jedno pitanje. Procitao sam negde da bastardiranjem sa zlatopercom , mladi imaju isto to crveno perce, pa bih voleo da znam iz teorije i prakse da li je ovo istina?
Takodje imam pitanje , koji su vise ucestaliji u prirodi zlatoperci ili belobradi , posto sam se ja dosad po jednom susreo sa oba !?
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyMon 17 Aug 2009, 00:47

Navodim da se uvek izjasnjavam za siri region grada Krajujevca odnosno Sumadiju kada su u pitanju prakticna i konkretna pitanja kao ova Bogdanikova;Moja iskustva su da ces uvek pre uloviti belobradog stiglica nego krnjolca ili zlatoperca kako ga gde vec zovu bar na sirem podrucju uze Srbije.Kojih ima vise ili manje vec je hipoteticko pitanje ali jedno znam sigurno.Mnogi grese da li u prevelikoj zelji da se dokopaju krnjolca ili zlatoperca onda svaku sumnjivu tackicu na vratu tumace ovim stiglicom po onoj narodnoj 'sto je babi milo to joj se i snilo"Pa i belobradih ili belogrlih kako ih gde vec zovu ima razlicitih;nekima je samo naznaceno belo ispod kljuna,neki imaju citav autoput kako ja volim da kazem..I odmah da kazem moja iskustva sto se tice belobradih pouzdano znam da daju bastarde takodje belobrade,izvodio sam ih vise puta u toku visedecenijskog drzanja ptica za krnjolce ne mogu da tvrdim jer nisam ukrstao njih sa kanarinkama posto su veoma veoma retki.Krnjolac ili zlatoperac da budem krajnje jasan,drzao sam ga u ruci i kavezu samo nekoliko puta i ta famozna tacka o mkojoj svi pricaju nalazi se sa zadnje strane na vratu,na beloj pruzi koja deli donji deo glave stiglica od pocetka letnih pera.Tackica ili mrlja je rubino crvene boje nikako druge a oivicena krugom zute boje tacnije starog zlata.Sve ostalo spada u krug prizeljkivanja i neosnovanih tvrdnji
Назад на врх Go down
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 21:08

Čudna neka mutacija. scratch Tip kod koga se ovaj štiglić izlego tvrdi da su svi ostali iz gnezda normalni osim ovog!

Mutacije štiglića - Page 3 PIC_0130

Mutacije štiglića - Page 3 PIC_0125
Назад на врх Go down
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 21:13

Mada ja mislim da je ovo foto-montaža! scratch
Назад на врх Go down
Rasko
Član
Član
Rasko


Број порука : 274
Join date : 03.03.2009
Age : 49
Локација : Bačka Palanka

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 21:15

fotomontaya ili ne... izgleda super...rado bih ga video u mom jatu
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 22:35

Ovo se iz aviona vidi da je montaza, skinite sliku i zoomirajte do najsitnijih piksela, na drugoj slici se lepo vidi da nije ista velicina piksela i lepo se vidi crta, prelaz izmedju prave maske stiglica i docrtanog dela. Taj koji se je ovim hvalio je smesan lol! lol! lol!
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 22:49

Taj koji se ovim hvalio je pravi srpski pticar, matrapaz................. xaxaxaxaxxa ima svasta, mnogo mutacija se sada mogu naci, sada su valjda one u modi, ne znam............. POZDRAV cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
Laza
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 465
Join date : 20.03.2009

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 22:50

ne moze se sa sigurnoscu reci da li je fotomontaza ili nije, s`obzirom na kvalitet slike. Ako ima neko sliku vece rezolucije neka postavi ili neka postavi sliku sa full exifom a ja cu da presudim da li je ili nije fotomontaza Smile
Назад на врх Go down
Petar
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 337
Join date : 17.03.2009
Локација : Šabac

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 22:53

montaza je sigurno,ovo meni lici na glavu od gold amadine...
Назад на врх Go down
Laza
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 465
Join date : 20.03.2009

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 22:56

Ljudi ne mozemo tako da sudimo da li jeste ili nije, i meni lici da jeste ali nije nemoguce da ovo ne postoji, kako stiglici sa belim perima u krilima, glavi....
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 22:57

Bas me interesuje kako je taj mogo ovako da iskarotinira ovog stigljana, ovo je star stigljan a ne mlad........................ Drugo da ga je ovoliko karotinirao nebi mogo nikad da dobije ovakvu boju ni u ludilu a da na krilima ima zuto perje, i to perje bi bilo narandzaso......... Ovo je samo sarena laza.... POZDRAV cheers
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 22:58

Neka ga taj snima pa da vidimo klip Wink
Назад на врх Go down
Petar
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 337
Join date : 17.03.2009
Локација : Šabac

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 22:59

montaza je sigurno,gde ovakvo crvenilo ptica da ima a dugo je u kavezu...
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 23:39

Ljudi sta vam je, ne treba vam strucnjak da se proveri montaza na ovoj slici. Na slici gde stiglic okrenut levo, kad se zumira , lepo se vide pikseli od maske, dok je produzetak jedna ista boja i nijansa, sto je nemoguce. E sad sto je on radio detaljno pa je izvukao u piksel prelaz preko zica, ocigledno mu je bilo dosadno. Ja sam 100 posto siguran da je montaza. Pozdrav pticari
Назад на врх Go down
sasaznas
Član
Član
sasaznas


Број порука : 154
Join date : 14.08.2009
Age : 53
Локација : Bijeljina RS BiH

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 23:49

dajmo covjeku sansu da postavi jos koju sliku pa da imamo bolji uvid pa ce mo onda da vidimi
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009, 23:56

XMMMMMMM, ja bi voleo da nisam u pravu aliiiiiiiiiiiiiii, skror uvek jesam... Ajde ovim putem pozivamo vlasnika ili kolegu koji je stavio sliku da slika bolje tu prticu, izbliza ili nek je drzi u ruci ne mora u kavezu ili jednostavno neka da neki klip.......... Ali ipak mislim da je nemoguce ovako nesto, teorija to nedozvoljava al;i praksa je cudo, zato ajd da vidimo sta je u stvari to cudo.......... POZDRAV cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
IGOR 72
Član
Član
IGOR 72


Број порука : 172
Join date : 26.04.2009
Age : 51
Локација : Skopje Makedonija

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyFri 11 Sep 2009, 00:49

kad se malo detaljnije pogleda vidi se da je 100% montaza nema sumnje, a meni se ovakav uopste ne dopada mnogo je lepsi onakav kakav ga je bog stvorio sa belih obraza Laughing
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyFri 11 Sep 2009, 04:21

a jeste smiješni

pa možemo i mi sutra da imamo takve ptice,jednostavno uzmeš crveni marker i ofarbaš pticu. Razz Laughing
Назад на врх Go down
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyFri 11 Sep 2009, 09:19

Ovo sam našo na "inostranom" forumu gde dosta članova napada vlasnika ptice da je reč o foto montži, a gde on sa sigurnošću tvrdi da nije! O video materijalu ni traga ni glasa! Zbog svog nedovoljnog poznavanja mutacije štiglića zaintregirala me ova slika jer do sada nisam video ništa slično kod štiglića, a baš me je zanimalo da li je ovakav slučaj mutacije moguć! scratch

Ono što je kod mene pobudilo sumnju da je na ovoj slici foto-montaža je ovaj detalj na slici :

Mutacije štiglića - Page 3 Montaa_1
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyFri 11 Sep 2009, 09:36

Upravo o ovom detalju govorim ! Vidi se i razlika u boji i prelaz od sa normalne maske na docrtanu.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyTue 15 Sep 2009, 18:44

Mutacije štiglića - Page 3 08112007450

Moguće je da i nije mutacija. Evo šta poseduje jedan Mario. Imate njegov link u prijateljski linkovima pa pogledajte kakve sve mutacije čovek ima.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 EmptyTue 15 Sep 2009, 18:53

Još par komada koji se meni svidjaju;)
Mutacije štiglića - Page 3 21102007168

Mutacije štiglića - Page 3 25102007265

Mutacije štiglića - Page 3 25102007266

Mutacije štiglića - Page 3 29102007357

Mutacije štiglića - Page 3 IMG_3150
Назад на врх Go down
Sponsored content





Mutacije štiglića - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mutacije štiglića   Mutacije štiglića - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Mutacije štiglića
Назад на врх 
Страна 3 of 24Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Zoran mutacije stiglica
» mutacije majora
» Mutacije Anefli

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: ŠTIGLIĆ ( Carduelis Carduelis)-
Скочи на: