PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
kavezi parilice - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
kavezi parilice - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
kavezi parilice - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
kavezi parilice - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
kavezi parilice - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
kavezi parilice - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
kavezi parilice - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
kavezi parilice - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
kavezi parilice - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
kavezi parilice - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
kavezi parilice - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
kavezi parilice - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
kavezi parilice - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
kavezi parilice - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
kavezi parilice - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
kavezi parilice - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
kavezi parilice - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
kavezi parilice - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
kavezi parilice - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 kavezi parilice

Go down 
+14
suljaga
Milic Milos
pepikg
korbach
ivica kusturin
sugubinac
gost1
Dax BG
Бане
alann
Milan
BOCKA
saso78
Laza
18 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
deni
Posetilac
Posetilac



Број порука : 11
Join date : 23.01.2010
Age : 36
Локација : leskovac

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptySun 27 Nov 2011, 02:06

Taj lim mozes naci u nekoj stampariji to je stamparski lim i nije mnogo skup 60-70 din,tabla a tabla je 60 x 70 cm.
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptyMon 28 Nov 2011, 16:49

ubacene prve ptice(Guldovi) u parilice,leva strana su kanarinska a desna gnezda za egzote.

kavezi parilice - Page 2 Malr


kavezi parilice - Page 2 Malakavez


kavezi parilice - Page 2 Malaguld

Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptyMon 28 Nov 2011, 23:05

Lepo, lepo. Stigle i moje prednjice pa cu ovih dana da prionem na posao. Pepi sto nisi uradio resetku da ptice ne dolaze u kontakt sa podom?
Pozdrav
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptyTue 29 Nov 2011, 00:30

To je za one koji ne ciste pticama redovno.....salim se ali ima i istine.Ja sam to radio i radim 2 puta nedeljno pa nemam problema a koristim pesak "dunavac" onaj najsitniji,imam ga u dzakovima i ptice ga obozavaju.Cim zamenim novi odmah su dole i kljucaju po njemu.Tako da zato nisam hteo da pregradjujem.
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptyTue 29 Nov 2011, 05:50

Ma cistio ti redovno ili ne, ne kaze se dzaba s*re kao ptica:D Pesak i ja planiram da stavim u nove parilice, kao sto sam i do sad, ali u male kaveze stavljam papir koji menjam svaki dan. Postoje ptice kojima je kopanje po podu kao neki fetis i to me jako nervira, zato cu videti da uradim resetku dole od sad pa nadalje na svakom kavezu.
Koje kanarince drzis?

Pozdrav
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptySat 03 Dec 2011, 00:35

daj slike tih prednjica i koliko te je izaslo.Da li si zadovoljan?
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptySat 03 Dec 2011, 05:06

Hocu, reko' da zavrsim prvo posao pa cu staviti slike. Juce sam skucao sanduk, sad sledi stavljanje prednjica i osmisljavanje pregrada i fioka. A onaj lim sto mi je Deni preporucio sam jedva nasao [stamparski lim], treba da mi stigne u ponedeljak dve table 1x70m.

Sto se tice prednjica ok su,jedna me izasla oko 160din. Dimenzije su 34x23, to je kad je pregradjeno, a cela jedna parilica ce biti na kraju 70s 30v i 30 dubina nepregradjeno. Uzeo sam i jednu 70x40, to ce biti za letilicu u dnu ormara. Razmisljam gde da pravim zakacke za gnezda, posto sam na zicane parilice kacio gde hocu i mogao da zavirujem i vadim jaja komotno, pa sad razmisljam da li da okacim sa prednje strane.

Jedina stvar kod tih prednjica sto mi se ne dopada i moram da promenim je to sto su poklopci za hranilice zicani a ne plasticni. Na kvalitet i izradu nemam zamerki, bice i slika pa ako neko naumi da nabavlja neka se javi.

Pozdrav
Назад на врх Go down
marko_s_ks
Posetilac
Posetilac
marko_s_ks


Број порука : 20
Join date : 19.03.2011
Локација : Nis/ Krusevac

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Evo mojih parilica    kavezi parilice - Page 2 EmptySun 11 Dec 2011, 14:36

kavezi parilice - Page 2 Sdc13796r.th

kavezi parilice - Page 2 Sdc13781q.th

kavezi parilice - Page 2 Sdc13794f.th

Ova je dimenzije d80, v45, s40 , sa pregradom

kavezi parilice - Page 2 Fotografija184.th

kavezi parilice - Page 2 Fotografija183.th

Ova je dimenzije d70, v42, s30 , sa pregradom

kavezi parilice - Page 2 Sdc13803s.th

kavezi parilice - Page 2 Sdc13811d.th

kavezi parilice - Page 2 Sdc13820b.th

Ova je dimenzije d50, v42, s30 , bez pregrade ali od kuvane hrastovine

kavezi parilice - Page 2 Sdc13849g.th

kavezi parilice - Page 2 Sdc13846k.th

kavezi parilice - Page 2 Sdc13847k.th

Ova je parilica za par tigrica , koju sam poklonio drugaru , ona je dimenzija d75, v52 , s38


Sve ove parilice su moj rucni rad , a trenutno radim ormare , jedan sa 10 box kaveza i drugi sa policama za 10 mobilnih kaveza i podnozjem sa volijerom. Kad bude gotovo pohvalicu se Very Happy
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptySun 11 Dec 2011, 14:55

Napravi dublje dno, praktičnije je.
Назад на врх Go down
marko_s_ks
Posetilac
Posetilac
marko_s_ks


Број порука : 20
Join date : 19.03.2011
Локација : Nis/ Krusevac

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptySun 11 Dec 2011, 15:11

Za sada sam pravio sa 3 do 5 cm dubinu , ali su smesteni u police sa staklom , tako da ne razbacuju sljam , a i redovno ima istresam fioke. Nezgodno je za busenje . tanka burgija vec na 5-6 cm dosta baca .
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptySun 11 Dec 2011, 17:03

I ja uvek trazim dublje dno ali retko ko napravi. Jedino pevacke kaveze imam sa dnom 7cm ostalo sve 5 cm. Dobra je kombinacija 5cm + staklo na sledecem redu letvica.

Marko mislim da sam uzimao kavez od tebe jednom. Je l kaveze radis ti ili cale?

Pozdrav
Назад на врх Go down
marko_s_ks
Posetilac
Posetilac
marko_s_ks


Број порука : 20
Join date : 19.03.2011
Локација : Nis/ Krusevac

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptySun 11 Dec 2011, 17:21

Sve radim sam . Trenutno radim za moju dusu . Da ne bude ,, u obucara suplje cipele,, , od marta cu da pravim za prodaju ili za neku trampu za ptice . Od posla ne stizem puno tome da se posvetim . Kaveze inace pravim iz hobija .
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptySun 11 Dec 2011, 17:26

Onda je koincidencija, ima jos jedan Marko iz Ks koji prodaje drvene kaveze, ja sam ga skontao na onom limundu.
Lepi su ti proizvodi. Pozdrav
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: letvice   kavezi parilice - Page 2 EmptySun 11 Dec 2011, 23:33

korbach

dobio sam poruku ali ne mogu tamo da odgovorim jer nemam valjda dovoljno komentara...malo mi to bzvze....
pogledacu da li ima i za slanje,to su camove letvice i moraju se osmirglati u sopstvenoj reziji da znas.
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptyMon 12 Dec 2011, 05:21

pepikg ::
korbach

dobio sam poruku ali ne mogu tamo da odgovorim jer nemam valjda dovoljno komentara...malo mi to bzvze....
pogledacu da li ima i za slanje,to su camove letvice i moraju se osmirglati u sopstvenoj reziji da znas.

Izvini Pepi prevideo sam da si ispod limita od 30 postova. Pogledaj ako ti nije problem, takodje i cenu, pretpostavljam da ide po duznom metru [kolike su lajsne?].
Nije bitno ako treba da se smirgla ili hobla, bitno da su one ravno odsecene. Ja se mucim na cirkularu da izvucem sto ravnije ali znas i sam kako to ide nezgodno je kod tako tankih lajsnica. Zahvaljujem ti unapred, ostavicu ti broj pa posalji sms da ne mrcvarimo ovu temu.

PS: ormar/parilica je pred zavrsetkom, ovih dana racunam da cu finalizirati i staviti koju slicicu.

Pozdravljam!
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptyWed 21 Dec 2011, 19:48

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/12/dsc01303y.jpg


https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/20/dsc01304ts.jpg


https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/407/dsc01305l.jpg



https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/842/dsc01306vb.jpg



https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/88/dsc01307wo.jpg




https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/207/dsc01308g.jpg



Eto, uradjeno spram materijalnih mogucnosti i licnog umeca.

pozdrav
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: slikeeee   kavezi parilice - Page 2 EmptyWed 21 Dec 2011, 23:54

jao brate smanji slike nista se ne vidi ovako....??!
licno sam ljubitelj belih regala,ptice se lepse vide ali i ovo je super.mada nisam ni video dobro jer su velike slike i nekako je rezolucija losa pa je mutno?!
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptyThu 22 Dec 2011, 15:27

Ja se izvinjavam. Pokusacu da regulisem slike, mada ih ja vidim ovde normalno. Slikano je mobilom u sumrak pa sta je tu je. Mozda najbolje da slikam ponovo; ]

Pozdrav
Назад на врх Go down
drvetmed
Član
Član
drvetmed


Број порука : 225
Join date : 24.04.2011
Age : 45
Локација : Šabac

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptyThu 22 Dec 2011, 17:42

Svaka čast korbach cheers , ovo je stvarno za svaku pohvalu.
Vidim da si o svemu vodio računa pa i o podu koji je žičani.
Imaš li predstavu koliko te je sve ovo koštalo?
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptyThu 22 Dec 2011, 18:41

drvetmed ::
Svaka čast korbach cheers , ovo je stvarno za svaku pohvalu.
Vidim da si o svemu vodio računa pa i o podu koji je žičani.
Imaš li predstavu koliko te je sve ovo koštalo?

Ah, ne preteruj. Deda mi je bio stolar pa sam jos kao klinac pokupio nesto od zanata od njega. Nisam ni M od majstora, ali za sebe toliko uspem sklepati Very Happy

Veruj mi da sam za malo odustao od zicanog poda kad sam izbrojao koliko rupica treba busiti i zbica provlaciti.. Na to je otislo najvise vremena a boga mi i zivaca.

Probacu da stavim sve ovde na 'papir' sto se tice troskova:

1. Iverica 2,2 kvadrata 2200din

2. Prednjice 6kom 24x34 + 1kom 40x70 je izaslo 1650din [ u ceni i 16 hranilica]

3. Srafovi, ekseri i ostale sitne sirovine 200din

4. Tabla lesonita 600din

5. Emajl lak 1kg + Sadolin jedan litar 600din

6. Zbice 160kom prohromske 960din affraid

7. Zivaca jedno 3.5kg Very Happy

- Imao sam neke ostatke od laminata, od lamperije od koje sam uradio fioke, takodje sam imao lim.. Sve ukupno me izaslo oko 60e. S obzirom da mi je jedan tip trazio 100e za ormaric, mislim da je bolje uraditi sam. Radio sam po merama od jednog drugog ormara, koji se razlikuje po tome sto ima cak 4 parilice ali su dosta nize, pa sam ja stavio 3 kao optimalno za ovu dimenziju po mom skromnom misljenju. Dimenzije citave stvari su 138cm V, 74cm S i od 35 do 40cm dubina.

@pepi, iverica mi se takva uklapa uz namestaj, ali zato je unutrasnjost prefarbana belim emajlom.

Pozdravljam vas
Назад на врх Go down
drvetmed
Član
Član
drvetmed


Број порука : 225
Join date : 24.04.2011
Age : 45
Локација : Šabac

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptyThu 22 Dec 2011, 22:12

Ne preterujem Very Happy
Samo onaj ko nije nikada pravio volijeru, parilicu ili kavez može da priča kako to nije ništa i kako bi to on mogo bolje a ima takvih puno i ubiše se od komentarisanja.
Još jednom bravo druže i uživaj . Pozdrav
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptyThu 22 Dec 2011, 22:44

Hvala ti. Ja sam samo realan covek, svestan svojih mogucnosti i zelja. Ne patim od toga ta trazim mane ni drugima ni sebi, zivot je prosto takav da ne moze uvek sve da bude 'pod vinklom' Cool No sad ostaje da se ceka prolece pa da krstim parilice sa kojim leglom, ptice su danas prebacene.

Pozdravljam
Назад на врх Go down
Ivan/Rex
Član
Član
Ivan/Rex


Број порука : 39
Join date : 29.02.2012
Age : 26
Локација : Cacak

kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 EmptySun 04 Mar 2012, 21:48

prosle godine kada sam bio u somboru na izlozbi (januar ili pocetak februara nisam siguran ali tako nesto) sam kupio kavez za kanarinca 4e koji mi sad ni za sta ne sluzi samo nekad da stavim tu neku pticicu ako mi zafali prostora ili dok ocistim kavez i mnogo se kajem zbog toga sto sam uzeo taj kavez jer umesto da dodam jos 10e i da kupim kavez kao sto je saso78 postavio i da tu drzim nimfe ja kupio ono malo... znaci mnogo se kajem... tako da kome trebaju kavezi u somboru su na tim izlozbama najjjjjjeftiniji a i mislim da su jeftini i po pancevu suboticu...
Назад на врх Go down
Sponsored content





kavezi parilice - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: kavezi parilice   kavezi parilice - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
kavezi parilice
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» prednjice za parilice
» parilice za stiglice
» Parilice za stiglice

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: ODGOJ PTICA :: SMESTAJ PTICA-
Скочи на: