PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Venecuelanski cajzlic

Go down 
+22
lazarac
Cizak
srce-sumadije
ZOKICA
Santa
Danijelvr
Gost
bogdanik
sale1977
kima
pinka
ticar
Timbrado
gost1
IgorSO
sasha
Luckyboy
Бане
Drle
Petar
milos0205
Milan
26 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3  Next
АуторПорука
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyFri 13 Nov 2009, 15:50

Šta bi sa tim cajzlama? ima li ih i pošto su?
Назад на врх Go down
Danijelvr
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 391
Join date : 17.08.2009

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyFri 13 Nov 2009, 15:58

One su veoma retke kod nasih odgaivaca tj. u Srbiji ih malo ljudi ima, a cena im je kolko sam ja cuo ista kao kod venecuelanskih cajzli, tu oko 100e par.
Назад на врх Go down
kima
Član
Član
kima


Број порука : 177
Join date : 26.10.2009
Age : 42
Локација : kragujevac

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyFri 13 Nov 2009, 18:19

cena magelana je 160 evra,iskreno kod nas nisam cuo da li ima jos neko,a s razlogom sto me zovu pticari i sa juga i severa pretpostavljam da niko vise nema parove mozda neko ima nrkog muzijaka i to je to
Назад на врх Go down
http://www.kanarinci.n.nu
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyFri 13 Nov 2009, 19:41

kima ::
cena magelana je 160 evra,iskreno kod nas nisam cuo da li ima jos neko,a s razlogom sto me zovu pticari i sa juga i severa pretpostavljam da niko vise nema parove mozda neko ima nrkog muzijaka i to je to

ima kod nas na izložbi i magelana mužijaka i ženki,venecuela,majora,sjevernih juričica i bog zna što još,ima i bastard između grdelina i vrduna.lutino i satine vrduna......

slike ču postaviti za koji dan,danas je ocjenjivanje ptica pa sutra idem slikat.

cijena venecuela je oko 100e par,znači kom je 50 eura.a za magelane ču pitat cijenu.
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyFri 13 Nov 2009, 19:58

ticar ::
kima ::
cena magelana je 160 evra,iskreno kod nas nisam cuo da li ima jos neko,a s razlogom sto me zovu pticari i sa juga i severa pretpostavljam da niko vise nema parove mozda neko ima nrkog muzijaka i to je to

ima kod nas na izložbi i magelana mužijaka i ženki,venecuela,majora,sjevernih juričica i bog zna što još,ima i bastard između grdelina i vrduna.lutino i satine vrduna......

slike ču postaviti za koji dan,danas je ocjenjivanje ptica pa sutra idem slikat.

cijena venecuela je oko 100e par,znači kom je 50 eura.a za magelane ču pitat cijenu.
Raspitaj se i kako ide oko prenosa preko granice i kako je to izvodljivo?
Назад на врх Go down
Бане
Zaslužni član
Zaslužni član
Бане


Број порука : 758
Join date : 03.03.2009
Age : 43
Локација : Москва-Лозница

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyFri 13 Nov 2009, 23:37

kima ::
ja imam magelane,cak mislim da sam jedini koji ima parove a ne samo muzijake.takodje imam i bastarde od njih.
ja znam kima za jos dva coveka kod nas u srbiji koji ih drze kao parove....pravi ljubitelji i imaju svasta.retki su i magelani i kapucineri zbog cene koja je previsoka za srbiju(mada za kapucinera i za magelana to nije mnogo) i ljudi se baziraju na FE i kanarince uglavnom...
za kapucinera-ven.cajzlu mi je poznanik pricao da je po volijeri leteo za nekoliko kanarinki i pario i uspevao i svoju da zadovolji....eksplozivan rumeni malisa neki cherry bom
dali je i magelan cajzla takva u sezoni parenja?
Назад на врх Go down
kima
Član
Član
kima


Број порука : 177
Join date : 26.10.2009
Age : 42
Локација : kragujevac

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 14 Nov 2009, 01:41

bane pozdrav,rekao sam da mislim da imam jedini magelane,znam da je u pozarevcu pre neku godinu lik prodao matori par koji nije radio za druge nisam cuo.Ma jos su ludji od kapucinera u vreme parenja pravi seksualni manijaci.
Назад на врх Go down
http://www.kanarinci.n.nu
pinka
Član
Član
pinka


Број порука : 125
Join date : 05.11.2009
Локација : holandija

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 14 Nov 2009, 14:02

kima ::
bane pozdrav,rekao sam da mislim da imam jedini magelane,znam da je u pozarevcu pre neku godinu lik prodao matori par koji nije radio za druge nisam cuo.Ma jos su ludji od kapucinera u vreme parenja pravi seksualni manijaci.
da bas tako. Muzjak je sampion da pojede jaja, najgori je po tome od svih ostalih ptica. Kima jer to tvoja ptica na slici, Fina ptica
Назад на врх Go down
kima
Član
Član
kima


Број порука : 177
Join date : 26.10.2009
Age : 42
Локација : kragujevac

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 14 Nov 2009, 17:52

jeste moja ptica slikana je u boksu gde ih parim
Назад на врх Go down
http://www.kanarinci.n.nu
pinka
Član
Član
pinka


Број порука : 125
Join date : 05.11.2009
Локација : holandija

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 14 Nov 2009, 22:12

kima ::
jeste moja ptica slikana je u boksu gde ih parim
jesi poceo sa parenjem ili cekas kao sa stiglicima prolece
Назад на врх Go down
kima
Član
Član
kima


Број порука : 177
Join date : 26.10.2009
Age : 42
Локација : kragujevac

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 14 Nov 2009, 22:15

magelane krecem da parim posle nove godine ili krajem januara
Назад на врх Go down
http://www.kanarinci.n.nu
pinka
Član
Član
pinka


Број порука : 125
Join date : 05.11.2009
Локација : holandija

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 14 Nov 2009, 22:19

kima ::
magelane krecem da parim posle nove godine ili krajem januara
znaci standard ono, sta da ti kazem osim da ti pozelim srecu i mnogo mladih
Назад на врх Go down
kima
Član
Član
kima


Број порука : 177
Join date : 26.10.2009
Age : 42
Локација : kragujevac

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 14 Nov 2009, 22:21

hvala trbalo bi da ih bude
Назад на врх Go down
http://www.kanarinci.n.nu
pinka
Član
Član
pinka


Број порука : 125
Join date : 05.11.2009
Локација : holandija

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 14 Nov 2009, 22:26

kima ::
hvala trbalo bi da ih bude
kima ako ti treba donecu ti jedan par na poklon sada kad dolazim u januaru dole. A obecao sam i jednom jos decku sa foruma ovde doneti mer-cajzle
Назад на врх Go down
kima
Član
Član
kima


Број порука : 177
Join date : 26.10.2009
Age : 42
Локација : kragujevac

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 14 Nov 2009, 22:30

ma netreba hvala pusti to,mogu da kupim od tebe zbog krvi
Назад на врх Go down
http://www.kanarinci.n.nu
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySat 28 Nov 2009, 19:43

evo kod mog kolege 3 para venecuelaca već radi ,jedni tek prave gnijezdo a dvoje već ima jaja.
Назад на врх Go down
pinka
Član
Član
pinka


Број порука : 125
Join date : 05.11.2009
Локација : holandija

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySun 29 Nov 2009, 00:18

ticar ::
evo kod mog kolege 3 para venecuelaca već radi ,jedni tek prave gnijezdo a dvoje već ima jaja.
pa oni se i pare u periodu oktobar-januar
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySun 29 Nov 2009, 00:33

pinka ::
ticar ::
evo kod mog kolege 3 para venecuelaca već radi ,jedni tek prave gnijezdo a dvoje već ima jaja.
pa oni se i pare u periodu oktobar-januar

je istina ali je kod njega u prostoriji sad 12c temperatura.
Назад на врх Go down
pinka
Član
Član
pinka


Број порука : 125
Join date : 05.11.2009
Локација : holandija

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySun 29 Nov 2009, 10:53

ticar ::
pinka ::
ticar ::
evo kod mog kolege 3 para venecuelaca već radi ,jedni tek prave gnijezdo a dvoje već ima jaja.
pa oni se i pare u periodu oktobar-januar

je istina ali je kod njega u prostoriji sad 12c temperatura.
temperatura nije najvazniji faktor, ja znam ljude koji ih pare pod istim uslovima. Kasnije po izlezanju mladih je vazna svetlost samo zbog hranjenja. Neces mi verovati ja sam jednom bastardirao kad je nocu jos bilo po 2-3 stepena
Назад на врх Go down
Бане
Zaslužni član
Zaslužni član
Бане


Број порука : 758
Join date : 03.03.2009
Age : 43
Локација : Москва-Лозница

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySun 29 Nov 2009, 12:53

pinka ja sam odustao od kupovine ven.cajzlica i crvenog kardinala jer su me uplasili da mora da imaju idealnu temperaturu,vlaznost itd....po tvojoj prici otporan je na hladnocu,a jel zahtevan u ishrani?
Назад на врх Go down
pinka
Član
Član
pinka


Број порука : 125
Join date : 05.11.2009
Локација : holandija

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySun 29 Nov 2009, 15:13

Бане ::
pinka ja sam odustao od kupovine ven.cajzlica i crvenog kardinala jer su me uplasili da mora da imaju idealnu temperaturu,vlaznost itd....po tvojoj prici otporan je na hladnocu,a jel zahtevan u ishrani?
nije on otporan na hladnocu u toj meri kao magelan ili neke druge juzno americke cajzle. Njima kao i crnim cajzlama ne bi trebala temperatura da pada ispod 6-7 stepeni. Ako zelis da ga uspesno razmnozavas moras mu dati adekvatnu hranu,mada sad to i vise nije problem jer se prave specijalne hrane za njih.
Назад на врх Go down
Santa
Član
Član
Santa


Број порука : 52
Join date : 13.10.2009
Age : 43
Локација : Beograd

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySun 20 Dec 2009, 22:08

U Novom Sadu je covek prodavao 3 komada venecuelanaca na 2 stepena, bili su skroz utegnuti. Kaze da ih drzi u volijeri napolju
Назад на врх Go down
IgorSO
Član
Član
IgorSO


Број порука : 87
Join date : 23.04.2009
Age : 50
Локација : Sombor,Vojvodina

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptySun 20 Dec 2009, 22:25

izvini Santa,ali ja mislim da taj dooooooobro laze
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyMon 21 Dec 2009, 05:24

IgorSO ::
izvini Santa,ali ja mislim da taj dooooooobro laze
i moj kolega ih drži na 5 pa im nije ništa,već ima mladih a u prostoriji je 12
Назад на врх Go down
Santa
Član
Član
Santa


Број порука : 52
Join date : 13.10.2009
Age : 43
Локација : Beograd

Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 EmptyMon 21 Dec 2009, 10:14

IgorSO ::
izvini Santa,ali ja mislim da taj dooooooobro laze

Mislim da ne laze. Dosta su se prilagodili na niske temperature u ovih nekoliko generacija koje se izvode kod nas i u okruzenju.
U svakom slucaju to je neki tvoj komsija iz Vojvodine, a oni ne lazu Smile
Назад на врх Go down
Sponsored content





Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Venecuelanski cajzlic   Venecuelanski cajzlic - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Venecuelanski cajzlic
Назад на врх 
Страна 2 of 3Иди на страну : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» MER CAJZLA, SEVERNA -RUSKA CAJZLA (Acantis flamea flamea) ili Severna anifla...
» cajzlic (carduelis spinus)

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: CAJZLIĆ (carduelis spinus)-
Скочи на: