PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Australijske zebe - Page 22 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Australijske zebe - Page 22 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Australijske zebe - Page 22 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Australijske zebe - Page 22 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Australijske zebe - Page 22 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Australijske zebe - Page 22 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Australijske zebe - Page 22 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Australijske zebe - Page 22 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Australijske zebe - Page 22 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Australijske zebe - Page 22 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Australijske zebe - Page 22 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Australijske zebe - Page 22 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Australijske zebe - Page 22 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Australijske zebe - Page 22 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Australijske zebe - Page 22 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Australijske zebe - Page 22 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Australijske zebe - Page 22 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Australijske zebe - Page 22 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Australijske zebe - Page 22 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Australijske zebe

Go down 
+87
Nikola N.
StodOne
žako
tiktak87a
Alek 69
Ognjena
Decky
Mary Jo
PetarMakce
mikisa841
ivcarep
penzioner
DonBranko
Browningbar
Marcus1
SimonSu
sphone
lepotica cana
Mario94
makimk
Miljan90
kanarinci
Jazzyana
larpurlar
Gost
Uros/Zavisa
ned0__
Ivan/Rex
Igor578
milun
Mariozajecar
danee87
Batke
dane 87
nikolaleskovac
marko_s_ks
horkolerbus
Stamos
dzony6
coex
tarant_rijeka
dalibor vasic
nine97petrovic
Robertina
korbach
jevca5
Erko.Zvezdan
markojunior
tole
marconi
mmsl
jecham
madnesstears
farmacy
voja_ilic
Green Singer
Exotic
NiKoL@
lepi
Rade_NS
sugubinac
DarkoMne
galeb
stamil
Acavrsa
fila
guld
3maj08
ivica kusturin
ulicni hodac
Canary Martin
dejanns
ivan83
Danijelvr
alexandar
veljokv
misan
Zika
MEČE
slavishab
Бане
Steva
Drle
sasha
Luckyboy
Milan
kemo89
91 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
АуторПорука
tiktak87a
Član
Član



Број порука : 57
Join date : 28.10.2015
Локација : Pancevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptySat 09 Apr 2016, 16:15

Ako ti nije problem za mesec i nesto dana imacu mlade zebe, od mene mozes da racunas na jedan par na poklon.
Назад на врх Go down
Nikola N.
Posetilac
Posetilac
Nikola N.


Број порука : 15
Join date : 13.03.2016
Age : 33
Локација : Beograd\Resnik

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptySat 09 Apr 2016, 20:09

tiktak87a ::
Ako ti nije problem za mesec i nesto dana imacu mlade zebe, od mene mozes da racunas na jedan par na poklon.

Ma kakav problem druze. Bas si me prijatno iznenadio. Drago mi je sto jos ima plemenitih i dobrih ljudi. Svako dobro ti zelim!
Назад на врх Go down
tiktak87a
Član
Član



Број порука : 57
Join date : 28.10.2015
Локација : Pancevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptySat 09 Apr 2016, 20:12

Nema problema, cujemo se na pp kad ti bude odgovaralo...
Назад на врх Go down
Nikola N.
Posetilac
Posetilac
Nikola N.


Број порука : 15
Join date : 13.03.2016
Age : 33
Локација : Beograd\Resnik

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptySat 09 Apr 2016, 21:37

Vazi druze. Hvala jos jednom. Kada budu bile spremne za preuzimanje ti mi javi. Veliki pozdrav
Назад на врх Go down
Nikola N.
Posetilac
Posetilac
Nikola N.


Број порука : 15
Join date : 13.03.2016
Age : 33
Локација : Beograd\Resnik

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyMon 30 May 2016, 21:33

Evo i ja da se pohvalim malo sa mojim pticama
Назад на врх Go down
Nikola N.
Posetilac
Posetilac
Nikola N.


Број порука : 15
Join date : 13.03.2016
Age : 33
Локација : Beograd\Resnik

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyMon 30 May 2016, 21:40

Nikola N. ::
Evo i ja da se pohvalim malo sa mojim pticama
Zeza me preko telefona,a komp mi crko pa nisam u mogucnosti da postavim,ali prvom prilikom postavljam. Nego imam jedno pitanje,zasto nije aktivan toliko forum? Vec duze vreme nema forumasa...dajte malo aktivirajte se,da delimo iskustva i pomazemo jedni drugima. Srdacan pozdrav!
Назад на врх Go down
tiktak87a
Član
Član



Број порука : 57
Join date : 28.10.2015
Локација : Pancevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyMon 30 May 2016, 22:09

Drago mi je zbog toga Nidjo, dobilo sam mlade i situacija je sledeca:

- spic amadine se ponasaju ko brat i sestra, nikako da se spare,
- drugi par u gnezdu imao pet jaja od toga cetiri izlezena i
- treci par u gnezdu imao je tri jaja, od toga dva izlezena pileta. Posle par dana uginulo jedno pile i danas uginulo drugo pile. Rasturio sam gnezdo i video u cemu je problem, posto muzjaj ima tecnu stolicu ( ponekad ima cistu vodu ) i kako kake u gnezdu, ovlazili su ga i od tog isparenja ptici sus se najverovatnije postepeno ugusili.

Gnezdo sam sa praskom i toplom vodom oprao, dok ih neizlecim necu ih pariti. Molim drugare foruma da mi maksimalno pomognu na koji nacin da izlecim taj par ptica. Do sada su lecene sa:

- enrocin 10%,
- sulfamidin i
- baktericid.

Sto se tice hrane davao sam zrnastu hranu i povremeno list maslacka ( koji gajim ). Kako su poceli da imaju mlade, prvo dajem zumance sa suvim proklojalim semenom, mak spirolinu i sitnu prekrupu. Kako da ih hranim i izlecim, da li negde pravim gresku ( imaju kupatilo i rado se kupaju ). Ptice su inace vesele i gledano po perju lepo izgledaju...
Назад на врх Go down
Nikola N.
Posetilac
Posetilac
Nikola N.


Број порука : 15
Join date : 13.03.2016
Age : 33
Локација : Beograd\Resnik

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyMon 30 May 2016, 22:45

Ih bre al te zadesi maler. Ne znam kako da ti pomognem,jos uvek sam pocetnik i nemam bas mnogo iskustva ali verujem da ce se neko javiti i pomoci ti,ako ne,u krajnjem slucaju pozovi veterinara i pitaj ga za savet. Ja imam 3 para koja leze na jajima,1 je izveo 2 pileta od kojih je jedno ispalo iz gnezda i uginulo,bilo je staro jedan dan. Drugo pile je vec veliko i ocekujem da ovih dana izadje iz gnezda. Ostala dva para slaba vajda,vec duze vreme leze na jajima i nista. Verovatno nisu oplodjena. Sto se tice ishrane dajem im mesavinu semenki za egzote,jajcanu hranu,krastavac,jabuku i sargarepu i blitvu s vremena na vreme. Obozavaju povrce. Sto se tice onih ptica koje si planirao da mi das na poklon,ne treba. Imam ih dovoljno. Hvala ti kao bratu,kao da si mi dao. Sad planiram da uzmem jednu zenku za jednog muzijaka da ne bude sam,i uzeo bih par guld amadina,za sada. Jako mi se svidjaju egzote
Назад на врх Go down
tiktak87a
Član
Član



Број порука : 57
Join date : 28.10.2015
Локација : Pancevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyMon 30 May 2016, 22:59

U komsiluku imam veterinarsku stanicu za kucne ljubimce i po njihovom savetu poceo sam sa tim lekovima. Ali avaj, jedno vreme se situacija ( kao ) popravila i ubrzo se sve vratilo na isto sa tim parom.

Do sada sam mogao komotno da kupim novu pticu ali, zelja mi je da ovu izlecim i pocnem sa novim parenjem. Probacu sutra da dam duplu dozu baktericida. Nabavio sam digitalnu vagu koja meri jedan gram, praticu situaciju naredna tri dana. Ptice ce biti na zrnastoj hrani i nista drugo...
Назад на врх Go down
Nikola N.
Posetilac
Posetilac
Nikola N.


Број порука : 15
Join date : 13.03.2016
Age : 33
Локација : Beograd\Resnik

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyMon 30 May 2016, 23:16

Zelim ti da ih sto pre izlecis. Nadam se da ce se sve brzo i lepo zavrsiti. Javi sta si uradio. Svako dobro
Назад на врх Go down
tiktak87a
Član
Član



Број порука : 57
Join date : 28.10.2015
Локација : Pancevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyMon 30 May 2016, 23:29

Hvala na lepim zeljama, ako te put navede u moj sokak slobodno svrati...
Назад на врх Go down
Nikola N.
Posetilac
Posetilac
Nikola N.


Број порука : 15
Join date : 13.03.2016
Age : 33
Локација : Beograd\Resnik

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyTue 31 May 2016, 00:13

Hocu sigurno. Isto i ti ako se nekad zadesis u blizini Resnika svrati
Назад на врх Go down
Pticar Sumadije
Posetilac
Posetilac
Pticar Sumadije


Број порука : 4
Join date : 21.11.2017
Age : 22
Локација : Kragujevac,Sumadija

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptySat 25 Nov 2017, 19:47

Pozdrav, hteo sam samo da pitam, kako da prepoznam pol kod australijskih zebica,i da li je moguce da se one izvode preko zime u prostoriji koja se greje?
Назад на врх Go down
MilanNis
Posetilac
Posetilac



Број порука : 4
Join date : 27.11.2017

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyTue 28 Nov 2017, 00:01

Pticar Sumadije ::
Pozdrav, hteo sam samo da pitam, kako da prepoznam pol kod australijskih zebica,i da li je moguce da se one izvode preko zime u prostoriji koja se greje?


Da moze ako se prostorija greje.Ranije sam imao veliko jato od nekoh 40tak parova .. Preko cele godine rade , ali naravno mora da se pravi neka pauza.Ali inace rade i zimi ako se greje prostorija . Muzijak ima obraze ,i ima na grudima onako crnkastu prugu,narandzasto,zenka je klot
Назад на врх Go down
Pticar Sumadije
Posetilac
Posetilac
Pticar Sumadije


Број порука : 4
Join date : 21.11.2017
Age : 22
Локација : Kragujevac,Sumadija

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Da moze ako se prostorija greje.Ranije sam imao velik   Australijske zebe - Page 22 EmptyWed 29 Nov 2017, 23:12

MilanNis hvala Vam puno ako bude trebalo nesto javljam se opet. Pozdrav i sve najbolje! cheers
Назад на врх Go down
Pticar Sumadije
Posetilac
Posetilac
Pticar Sumadije


Број порука : 4
Join date : 21.11.2017
Age : 22
Локација : Kragujevac,Sumadija

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyWed 29 Nov 2017, 23:13

Pticar Sumadije ::
MilanNis hvala Vam puno ako bude trebalo nesto javljam se opet. Pozdrav i sve najbolje! cheers
Назад на врх Go down
MilanNis
Posetilac
Posetilac



Број порука : 4
Join date : 27.11.2017

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyThu 30 Nov 2017, 02:38

Pticar Sumadije ::
MilanNis hvala Vam puno ako bude trebalo nesto javljam se opet. Pozdrav i sve najbolje! cheers

Dogovoreno samo pitajj sta te interesuje . Jako zahvalna i dobra egzota, ja sam ih sa uzivanjem gledao kako hrane mlade i kako prave gnezdo . Prelepoo zaista. Planiram da uzmem sebi sada jedan par da cisto imam jer su predobre Smile
Назад на врх Go down
DejanSd
Posetilac
Posetilac



Број порука : 7
Join date : 01.01.2019
Age : 49
Локација : Smederevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Pozdrav   Australijske zebe - Page 22 EmptyMon 14 Jan 2019, 17:57

pozdrav svima bounce krenuo sam sa tri para zebica u voalijeri sa 4 kucice.za sada jedan par ima tri ptica od 12 dana.danas sam primetio da mama ptica ulazi u drugu zauzetu kucicu i krece da pravi gnezdo.da li se desava da ne othrane mlade ili ih ostave?neki savet bi dobrodosao.hvala Surprised
Назад на врх Go down
SumiLala
Posetilac
Posetilac



Број порука : 5
Join date : 01.01.2019
Локација : Banatsko Novo Selo.Pancevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Pozdrav   Australijske zebe - Page 22 EmptyMon 14 Jan 2019, 23:29

Pozdrav kolege,imam problem sa jednim parom zeba,u pitanju je muzjak,ima obraze,sve komplet(siguran sam da je muzjak) i imam zenkicu za koju mislim da je zenkica cisto bela( koliko znam kad je zebica cisto bela onda je zensko)Desava se sledece bela ptica napada muzjaka,cerupa,kida perije i retko kad mu da da spava u gnezdu.Dok ta bela spava stalno.Ne zna kako da je zaustavim plasim se ubice ga.Svaki savet je dobro dosao.Sutra cu izbaciti i slike ptica.Pozdrav.
Назад на врх Go down
SumiLala
Posetilac
Posetilac



Број порука : 5
Join date : 01.01.2019
Локација : Banatsko Novo Selo.Pancevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Pozdrav   Australijske zebe - Page 22 EmptyTue 15 Jan 2019, 12:20

Evo obecanih slika
Australijske zebe - Page 22 2wd5x60
Australijske zebe - Page 22 1rarg2
Australijske zebe - Page 22 Ziu8t4
Australijske zebe - Page 22 207xfgp
Назад на врх Go down
DejanSd
Posetilac
Posetilac



Број порука : 7
Join date : 01.01.2019
Age : 49
Локација : Smederevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Zebice    Australijske zebe - Page 22 EmptyWed 16 Jan 2019, 13:28

Uzivancija pi zimskom suncu
Назад на врх Go down
DejanSd
Posetilac
Posetilac



Број порука : 7
Join date : 01.01.2019
Age : 49
Локација : Smederevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Zebice    Australijske zebe - Page 22 EmptyWed 16 Jan 2019, 13:47

Australijske zebe - Page 22 Img_2013
Назад на врх Go down
DejanSd
Posetilac
Posetilac



Број порука : 7
Join date : 01.01.2019
Age : 49
Локација : Smederevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyWed 16 Jan 2019, 13:49

Australijske zebe - Page 22 Img_2014
Назад на врх Go down
DejanSd
Posetilac
Posetilac



Број порука : 7
Join date : 01.01.2019
Age : 49
Локација : Smederevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyWed 16 Jan 2019, 14:06

SumiLala
Za bele je malo teze proceniti pol. Kljun bi trebalo da bude bas narandzaste boje kao i nožice kod zenke. Muzjak ima crvene bije za razliku od ženke. Na fotjama se baš i ne vidi dobro. Sareni ti jeste muzjak sigurno kao sto kazes. Javice se sigurno beko iskusniji da ti ptvrdi. Pozz
Назад на врх Go down
SumiLala
Posetilac
Posetilac



Број порука : 5
Join date : 01.01.2019
Локација : Banatsko Novo Selo.Pancevo

Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 EmptyWed 16 Jan 2019, 18:24

DejanSd ::
SumiLala
Za bele je malo teze proceniti pol. Kljun bi trebalo da bude bas narandzaste boje kao i nožice kod zenke. Muzjak ima crvene bije za razliku od ženke. Na fotjama se baš i ne vidi dobro. Sareni ti jeste muzjak sigurno kao sto kazes. Javice se sigurno beko iskusniji da ti ptvrdi. Pozz

tvoj savet je druze da trazim standardnu zenku?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Australijske zebe - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Australijske zebe
Назад на врх 
Страна 22 of 23Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Australijske zebe
» zebe cubaste ...
» izhrana zebe...

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: EGZOTE-
Скочи на: