PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Australijske zebe - Page 12 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Australijske zebe - Page 12 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Australijske zebe - Page 12 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Australijske zebe - Page 12 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Australijske zebe - Page 12 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Australijske zebe - Page 12 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Australijske zebe - Page 12 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Australijske zebe - Page 12 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Australijske zebe - Page 12 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Australijske zebe - Page 12 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Australijske zebe - Page 12 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Australijske zebe - Page 12 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Australijske zebe - Page 12 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Australijske zebe - Page 12 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Australijske zebe - Page 12 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Australijske zebe - Page 12 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Australijske zebe - Page 12 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Australijske zebe - Page 12 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Australijske zebe - Page 12 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Australijske zebe

Go down 
+87
Nikola N.
StodOne
žako
tiktak87a
Alek 69
Ognjena
Decky
Mary Jo
PetarMakce
mikisa841
ivcarep
penzioner
DonBranko
Browningbar
Marcus1
SimonSu
sphone
lepotica cana
Mario94
makimk
Miljan90
kanarinci
Jazzyana
larpurlar
Gost
Uros/Zavisa
ned0__
Ivan/Rex
Igor578
milun
Mariozajecar
danee87
Batke
dane 87
nikolaleskovac
marko_s_ks
horkolerbus
Stamos
dzony6
coex
tarant_rijeka
dalibor vasic
nine97petrovic
Robertina
korbach
jevca5
Erko.Zvezdan
markojunior
tole
marconi
mmsl
jecham
madnesstears
farmacy
voja_ilic
Green Singer
Exotic
NiKoL@
lepi
Rade_NS
sugubinac
DarkoMne
galeb
stamil
Acavrsa
fila
guld
3maj08
ivica kusturin
ulicni hodac
Canary Martin
dejanns
ivan83
Danijelvr
alexandar
veljokv
misan
Zika
MEČE
slavishab
Бане
Steva
Drle
sasha
Luckyboy
Milan
kemo89
91 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
АуторПорука
farmacy
Član
Član
farmacy


Број порука : 56
Join date : 14.10.2010
Age : 60
Локација : Vučje, Leskovac, Srbija

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptyThu 11 Aug 2011, 23:05

to me bas raduje mladi prijatelju da ti idu uporedo i skola i hobi. ovo ti kazem iz razloga sto sam sigurno stariji od tvojih roditelja pa imam prava na to. sto se zebica tice, moje iskustvo je da se bolje legu i brinu o potomstvu ako se legu odvojeno po kavezima nego kad su zajedno u volijeri (bar kod mene tako). samo jajcana hrana i malo nigera i da vidis za tri dana jaje. na jednom hrvatskom forumu procitah da jedan tvoj vrsnjak iz podgorice predlaze da im se vade jaja kao kanarincima sto mislim da ne treba jer kod mene koliko snesu-toliko izvedu i othrane. vadjenjem jaja bi se samo uznemiravale i naterale da napuste gnezdo i jaja i od mladih nista. jedino sam primetio da je bitno da se ne odvoje prerano jer tad ode mast u propast od cele ture ostane jedno ili nijedno.

pozdrav kralju! king king
Назад на врх Go down
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptyFri 12 Aug 2011, 19:40

Da u pravu ste, imate pravo, svakako.... Jeste stariji koju godinu, pa eto nije mi tesko da zavrsavam i jedno i drugo u isto vreme. Da, i ja vise volim ptice da lezem po parovima, trazio sam namerno malo starijeg muzijaka i zenku da bi mogli ove godine da legu barem jedno leglo, stavio sam im vrg i kucicu pa neak biraju. Znaci jajcana hrana i niger, a da li da jajcanu hranu i niger pomesam ili posebno jedno posebno drugo ?? I ja iskreno nisam za to da se jaja diraju, neka ih kako im je priroda naredila pa sta bude... A imam jos jedno pitanje, da li mogu zimus da ih drzim u ovoj volijerici samo da je oblozim najlonom, inace ona je ispod ajata, zasticena je od nepogoda, mada zima je zima....


Pozdrav! cheers
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptyFri 12 Aug 2011, 22:18

Svaka ptica vise voli volijeru i kad ima prostora. Kod egzota je uobicajeno da se gnezde u jatima, ne moze nikako biti pogresno da se legu u volijeri grupno, a rezultati su odlicni, naravno, ako obratimo paznju na neke osnovne stvari i potrebe ptica, kao sto su dovoljan prostor, pravilna ishrana i mir. Ja mislim da o zebicama nema sta nije receno, to jest ne postoje nikakve nepoznanice. Upravo je to kod njih i zanimljivo, sto se mozemo vise posvetiti dobijanju raznih mutacija boja, posto ne moramo 'traciti' vreme da bi smo provalili kako ugoditi pticama, kao sto je slucaj kod nekih divljih ptica ili onih tezih za odgoj. Usudio bih se da kazem, samo upari i mnozi Very Happy Nema tu previse filozofije. Sto se tice ishrane ste sve rekli, ali ja ne izostavljam zelenis.

Pozdrav
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptyFri 12 Aug 2011, 22:20

I da, moj glas ide prezimljavanju napolju, mesto zasticeno od promaje, udara vetra, kise & vejavica.
Назад на врх Go down
farmacy
Član
Član
farmacy


Број порука : 56
Join date : 14.10.2010
Age : 60
Локација : Vučje, Leskovac, Srbija

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptyFri 12 Aug 2011, 22:35

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/714/spa0522h.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/689/spa0463.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/853/spa0461g.jpg/
Evo ti slicice moje volijere (unutrasnje i spoljasnje) i fontanice-potoka gde se kupaju stalno. na nekom od foruma su mi savetovali da ih preko zime ostavim u ovoj spoljnoj ali mi nekako zao pa sam im napravio ovu za zimu. prezimice u prostoriji koju sam spremio samo za ptice sa izolacijom i centralnim grejanjem. jajcanu hranu i niger im dajem odvojeno i to dok ne snesu prvo jaje onda sve to uklanjam i ostavljam im samo mesavinu prosa i muhara. dosad nisam imao problema. cak sam im podmetao i jaja guldova ali ih nisu mogli izvesti jer su bila neoplodjena a odlezali su ih super.

Pozdrav! study
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptyFri 12 Aug 2011, 22:41

Apotekar bas sam te hteo pitati kako je prosao onaj eksperiment sa podmetanjem. Jesi li odgajio sta ove godine od guldova?
Назад на врх Go down
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySat 13 Aug 2011, 00:45

E pa super, lepe volijere, svidjaju mi se, hvala na odgovoru, a pitanje za korbach-a... rekao si da zelenis ne izostavljas, a sta podrazumevas pod zelenisom, koje trave ? a voce i povrce ? Grit, sipina kost ? Very Happy

Pozdrav!
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySat 13 Aug 2011, 05:08

dalibor vasic ::
E pa super, lepe volijere, svidjaju mi se, hvala na odgovoru, a pitanje za korbach-a... rekao si da zelenis ne izostavljas, a sta podrazumevas pod zelenisom, koje trave ? a voce i povrce ? Grit, sipina kost ? Very Happy

Pozdrav!

Dajem list maslacka svaki dan, opran i osusen. Iseckam ga sitno i dajem u posebnu posudu, ptice se ubijaju za njim. Ostalim pticama dajem jos kojekakve trave, a zebama nekad bacim i poluzreli cvet maslacka, mada ga slabije jedu. Vidi i savete ostalih clanova na ovoj temi, svako ima neki svoj recept. Ali kljucna je stvar to da zebe najvise jedu ono na sta ih navuces. Ja sa njima nisam mnogo eksperimentisao sto se tice zelene hrane, a i smatram da im je maslacak dovoljan. Od voca nekad stavim jabuku, dao sam i kajsiju nekoliko puta ali interes nije bio nesto preveliki. Zebice nisu bas neki vocari. Dam povremeno i rendanu sargarepu..
Grit obavezan, pesak takodje. Mada meni je uvek dostupan onaj golublji kolac, pa njega dajem umesto grita, sitno smrvljenog.

Da sumiram.. od zrnaste hrane je muhar osnova kod mene, na 5kg muhara dodajem 3 pakovanja hrane za kanarince proizvodjaca iz Petrovaradina. Ta hrana ima vecu kolicinu uljane repice i svetlog semena od ostalih koje sam ja isprobao. Ipak je bitno da zrnevlje bude raznovrsno.

Jajcana hrana 2x nedeljno dok traje reprodukcija, maslacak svaki dan.

Minerali dostupni uvek, kod svih ptica.

Sveza voda za kupanje i pice. I to je to. Jedno vreme sam imao odredjenu kolicinu semena lucerke pa sam i to ubacivao u mesavinu, a negde na ovom forumu sam procitao da je neko takodje davao to.

Toliko od mene, pozdravi.
Назад на врх Go down
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySat 13 Aug 2011, 11:31

Lepo se nacitah, hvala puno, poslusacu tvoje savete, mada sam vecinu saveta sa foruma vec procitao...
Hvala jos jednom!

Pozdrav! cheers
Назад на врх Go down
farmacy
Član
Član
farmacy


Број порука : 56
Join date : 14.10.2010
Age : 60
Локација : Vučje, Leskovac, Srbija

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptyMon 15 Aug 2011, 22:23

korbach, pozdrav. nista ove godine od guldova, mada jedan par samo imam. prvu turu oni nekako prelezase i nista, pomislih mozda ih nisu dobro lezali i druga tura mi se potrefila sa jednim parom zebica pa zebicama maknem njihova dva jaja i ubacim od guldova. bas su ih lepo lezali i izlegose njihova tri mlada a jaja od guldova ostase. posle par dana izvadim ih i razbijem a ono neoplodjena. taman sam se bio ponadao da ce nesto biti i konsultovao sam coveka koji radi sa guldovima i on mirece ako ih zebice prihvate i izlegu onda nece imati problema da ih ocuvaju. sva muka uzalud ali ipak sam naucio da i zebice poput japanskih galebica mogu biti dadilje.

pozdrav.
Назад на врх Go down
tarant_rijeka
Posetilac
Posetilac
tarant_rijeka


Број порука : 2
Join date : 01.07.2011
Age : 45
Локација : Rijeka

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptyTue 16 Aug 2011, 17:56

Možete li mi reći da li zebice jedu radić?
Назад на врх Go down
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptyMon 22 Aug 2011, 19:47

Evo da se pohvalim i ja, danas sam video da su pocele da prave gnezdo u vrgu, ipak su njega izabrale nisu htele kucicu...


Pozdrav! cheers
Назад на врх Go down
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptyMon 22 Aug 2011, 19:57

A da, zaboravih, moze li neka slika sa tim dzakom koji se stavlja u volijeri isecen sa strane za gnezda, spominjali su ga Milan i ne znam ko jos, pa ako moze neka slika ne bi bilo lose.


Pozdrav! cheers
Назад на врх Go down
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySat 27 Aug 2011, 19:44

Evo danas je šesti dan, i još uvek nema jaja, ne znam u čemu je problem, jajčanu hranu dajem svaki dan i dalje ali ništa, lepo gnezdo su svili u vrgu ali ništa! Crying or Very sad


Pozdrav! cheers
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySat 27 Aug 2011, 21:31

Koliko su stare pticice?
Назад на врх Go down
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySun 28 Aug 2011, 01:20

Pa brate ako misliš na to da me je zajebo(izvinjavam se na izrazu) odgajivač nije sigurno, sa njim odavno sarađujem, i za papagaje, i divljake, kanarince, skoro za sve, a i kućni je prijatelj... Trazio sam namerno malo starije ptice kako bih mogao ove godine da izvedem nešto. To sam i dobio, šta znam sad.... Valjda će biti jaja, ako ne, onda ću morati da menjam ženku, samo ne znam koliko da čekam pa da znam sigurno da nije ispravna.


Pozdrav! cheers
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySun 28 Aug 2011, 14:31

Onda moze biti da zenka nije ispravna. Za starost pitam jer u glavnom tako rade mlade ptice koje jos nisu polno potupno zrele. Ja sto imam odvojeno mladih od aprila meseca se isto zabavljaju pravljenjem gnezda ali nece biti nista od njih ove godine.

Pozdrav
Назад на врх Go down
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySun 28 Aug 2011, 15:22

To i ja mislim isto. Ali mislim da nisu mlade, kao što sam i rekao tražio sam stare ptice, koža na nogama im nije onako mlada, glatka, ne znam kako da se izrazim, pomalo mu dođe hrapava, mislim da je to znak da su ptice starije.



Pozdrav! cheers
Назад на врх Go down
slavishab
Član
Član
slavishab


Број порука : 293
Join date : 10.03.2009
Age : 48
Локација : Zajecar

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySat 29 Oct 2011, 23:50

Da osvezimo temu... Wink

Australijske zebe - Page 12 Zebe015
Назад на врх Go down
slavishab
Član
Član
slavishab


Број порука : 293
Join date : 10.03.2009
Age : 48
Локација : Zajecar

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySun 30 Oct 2011, 16:03

Australijske zebe - Page 12 Zebe020

Australijske zebe - Page 12 Zebe022

Australijske zebe - Page 12 Zebe018

Australijske zebe - Page 12 Zebe016

Australijske zebe - Page 12 Zebe017
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySun 30 Oct 2011, 16:04

slavishab ::
Da osvezimo temu... Wink

Australijske zebe - Page 12 Zebe015

Prelepa ptica. Videcu da stavim i ja neke fotke mojih vrapcica ovih dana: ]
Назад на врх Go down
slavishab
Član
Član
slavishab


Број порука : 293
Join date : 10.03.2009
Age : 48
Локација : Zajecar

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySun 30 Oct 2011, 16:55

Ja imam samo dva muzjaka normala, ali ovaj je stvarno "jak".
Назад на врх Go down
coex
Posetilac
Posetilac
coex


Број порука : 15
Join date : 17.10.2011
Age : 45
Локација : Beograd

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySun 30 Oct 2011, 17:26

[url=Australijske zebe - Page 12 15404912 ][URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/233/15404912.jpg/]

mojoj miljenici već dva muža pobegla (puštam ih da "protegnu krilca" po stanu), imam veliki kavez ali svako jutro se unervoze i čekaju kod vratanca na jutarnju gimnastiku ...i tako, trenutak nepažnje, otvoren prozor i eto nesreće. Volela bih da ih udomim kod nekog uzgajivača sa lepom i prostranom volijerom. Kad već ne mogu da ih deportujem u Australiju Smile
Назад на врх Go down
coex
Posetilac
Posetilac
coex


Број порука : 15
Join date : 17.10.2011
Age : 45
Локација : Beograd

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptySun 30 Oct 2011, 17:30

Slaviša, ako nije problem pošaljite mi kontakt telefon u slučaju da se ne snadjem, nekako ćemo se dogovoriti o transportu
Назад на врх Go down
dzony6
Posetilac
Posetilac
dzony6


Број порука : 25
Join date : 08.11.2011
Age : 35
Локација : Beograd

Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 EmptyTue 08 Nov 2011, 03:21

Cao narode, nov sam ovde,
zelim da se pohvalim da sam kupio zebe (muzjaka i zenku),
preslatke su mi hehe, pa bi molio za neke savete,
voleo bih da uzgajam male, pa me zanima sta sve treba da uradim
da bi mi usplelo..Unapred veliko hvala Wink
p.s. prijatelji mi imaju isto zebe,
fora je sto kada se izlegnu, roditelji sve malce pobiju,
pa ako moze i za to pomoc, znacilo bi im..PoZz
Назад на врх Go down
Sponsored content





Australijske zebe - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Australijske zebe   Australijske zebe - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Australijske zebe
Назад на врх 
Страна 12 of 23Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Australijske zebe
» Ogrlicasta zeba (cutthroath finch)
» Australijske zebe na prodju

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: EGZOTE-
Скочи на: