PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Priprema za razmnozavanje

Go down 
+75
Drogba
Deki1
Alek 69
Sasa-Kg
penzioner
suljaga
pedjacure
belobradi
SvabaLe
sumskivardarac
Mile pticar
PetarMakce
Corma
sasaznas
IVANCO
trnar
crnitica
korbach
Ninoslav84
nikolaleskovac
ogic
doctor 1
drvetmed
dalibor vasic
ljubapn
bondža1
bili
luka pericaa
lanmiihtm
malilovac
Luka Perica
lakiso
ivan83
blackhunter
goran70
markojunior
Fikus
voja_ilic
Zokbok988
farmacy
Ivica
lujo
boris
Timbrado
alann
majanole
kumca
pticar_amater
GoranKS
budisic
grga
Canary Martin
Ivan_Nish
goran79
kima
GORAN979
ulicni hodac
Danijelvr
novaksin
Laza
alexandar
Zika
IgorSO
pticar nis
Gost
Бане
milos0205
batostanisic
sestoperac
Steva
gost1
BOCKA
Milan
ticar
sasha
79 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
АуторПорука
trnar
Posetilac
Posetilac
trnar


Број порука : 22
Join date : 05.01.2010
Age : 53
Локација : Bitola,Macedonia

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyTue 01 May 2012, 17:58

Ne mogu sad lutati po fotumu iako mozda je vec o tome pricano,pitacu vas opet tu-- koja gnjezda koristite unutarnja ili vanjska ? Nikako ne mogu proceniti koja su bolja i koje vise kanarinki pruza mir tokom parenja.Pozz.
Назад на врх Go down
IVANCO
Posetilac
Posetilac
IVANCO


Број порука : 10
Join date : 03.05.2012
Age : 34
Локација : MAKEDONIA

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: moze li odgovor?   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyFri 04 May 2012, 14:26

MOZE LI NEKO DA MI ODGOVORI NA MOJ PROBLEM-UZEO SAM KANARINKU SPREMNA ZA PARENJE I JEDAN MUZJAK ISTO SPREMAN ZA PAREMNJE-I KAD SAM GA DONEO KUCI NECE DA PEVA-STAVIO SAM GI KAFEZ DO KAFEZ I PREGRADIO SAM IH I OPET NISTA OD PEVANJE SAMO PUSTA PO NEKI MALI ZVUCI DALI DA CEKAM DA PROPEVA PA DA GA PUSTIM SA ZENKU ILI ODMA DA IH PUSTAM -A KAD JE BIO KOD SA DRUGIM KANARINCIMA PEVAO JE MNOGO-I STA SAD DA RADIM MOZE LI MI NEKO OBJASNITI-JA NISAM MNOGO ISKUSAN !
Назад на врх Go down
gost1
Zaslužni član
Zaslužni član
gost1


Број порука : 560
Join date : 18.03.2009
Age : 45
Локација : Krusevac SRBIJA

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptySat 05 May 2012, 18:04

IVANCO ::
MOZE LI NEKO DA MI ODGOVORI NA MOJ PROBLEM-UZEO SAM KANARINKU SPREMNA ZA PARENJE I JEDAN MUZJAK ISTO SPREMAN ZA PAREMNJE-I KAD SAM GA DONEO KUCI NECE DA PEVA-STAVIO SAM GI KAFEZ DO KAFEZ I PREGRADIO SAM IH I OPET NISTA OD PEVANJE SAMO PUSTA PO NEKI MALI ZVUCI DALI DA CEKAM DA PROPEVA PA DA GA PUSTIM SA ZENKU ILI ODMA DA IH PUSTAM -A KAD JE BIO KOD SA DRUGIM KANARINCIMA PEVAO JE MNOGO-I STA SAD DA RADIM MOZE LI MI NEKO OBJASNITI-JA NISAM MNOGO ISKUSAN !

ako ne reaguje na zenku u kavezu do njega, onda nije spreman za parenje.
pokusaj jos malo da ga usilis.
Назад на врх Go down
IVANCO
Posetilac
Posetilac
IVANCO


Број порука : 10
Join date : 03.05.2012
Age : 34
Локација : MAKEDONIA

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyMon 07 May 2012, 13:12

a sta da im dajem da jedu da se brze spremu za parenje ima li neka posebna hrana-mene su mi rekli da ima dam kuhano jajce sa melenim biskvitima i malo palente-dali je to u redudajem im i jedna jajcana hrana -i muzjaku dajem niger-
i normalno daj i standardnu mesanu hranu za kanarince?jer ima nesto drugo sto se daje da se bolje spremu za parenje?
Назад на врх Go down
gost1
Zaslužni član
Zaslužni član
gost1


Број порука : 560
Join date : 18.03.2009
Age : 45
Локација : Krusevac SRBIJA

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyTue 08 May 2012, 02:35

IVANCO ::
a sta da im dajem da jedu da se brze spremu za parenje ima li neka posebna hrana-mene su mi rekli da ima dam kuhano jajce sa melenim biskvitima i malo palente-dali je to u redudajem im i jedna jajcana hrana -i muzjaku dajem niger-
i normalno daj i standardnu mesanu hranu za kanarince?jer ima nesto drugo sto se daje da se bolje spremu za parenje?

klijavi niger i to sto dajes samo bez palente po mom misljenju. Mozes i od preparata FERTI VIT.

IMAS O TOME PUNO VEC NAPISANO U OVOJ TEMI. study procitaj malo nije na odmet.

pozz
Назад на врх Go down
crnitica
Član
Član
crnitica


Број порука : 86
Join date : 05.03.2012
Age : 40
Локација : banja luka

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyTue 08 May 2012, 05:17

IVANCO ::
a sta da im dajem da jedu da se brze spremu za parenje ima li neka posebna hrana-mene su mi rekli da ima dam kuhano jajce sa melenim biskvitima i malo palente-dali je to u redudajem im i jedna jajcana hrana -i muzjaku dajem niger-
i normalno daj i standardnu mesanu hranu za kanarince?jer ima nesto drugo sto se daje da se bolje spremu za parenje?
druze moj ti je savjet da im osim sjemenske mjesavine za kanarince dajes samo izrendani zumanjak tvrdo kuhanog jajeta i izrendanu mrkvu, ne pomesano vec u posebne hranilice...
nije ti potrebna nikakva hemija, ja sam na isti nacin spremao svoje kanarince i postigao zavidan rezultat... muzijaka pocni spremati sedam do deset dana ranije nego zenku i svakodnevno im dajes zumanjak uz semensku hranu i rendanu mrkvu ili krisku jabuke i nema problema...
Назад на врх Go down
IVANCO
Posetilac
Posetilac
IVANCO


Број порука : 10
Join date : 03.05.2012
Age : 34
Локација : MAKEDONIA

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyWed 09 May 2012, 00:23

a mozes da mi kazes sta je to zumanjak i mrkvu-ne razumem bas dobro ja sam makedonac i ne poznajem bas dobro vase reci ni sam te dobro svatio .
Назад на врх Go down
IVANCO
Posetilac
Posetilac
IVANCO


Број порука : 10
Join date : 03.05.2012
Age : 34
Локација : MAKEDONIA

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyWed 09 May 2012, 00:28

[quote="IVANCO"]a mozes da mi kazes sta je to zumanjak i mrkvu-ne razumem bas dobro ja sam makedonac i ne poznajem bas dobro vase reci ni sam te dobro svatio -mislim da je mrkva-MORKOV jer tako a za zumanjak se malo bunim .
Назад на врх Go down
crnitica
Član
Član
crnitica


Број порука : 86
Join date : 05.03.2012
Age : 40
Локација : banja luka

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 10 May 2012, 05:01

[quote="IVANCO"]
IVANCO ::
a mozes da mi kazes sta je to zumanjak i mrkvu-ne razumem bas dobro ja sam makedonac i ne poznajem bas dobro vase reci ni sam te dobro svatio -mislim da je mrkva-MORKOV jer tako a za zumanjak se malo bunim .
zumanjak ti je ono zute boje u jajetu... skuhas jaje i izvadis iz njega ono sto je zute boje i izrendas na rendu, a mrkva ti je ono sto jede dusko dugousko, i takodje izrendas i nju i das im da jedu...pozdrav...
Назад на врх Go down
IVANCO
Posetilac
Posetilac
IVANCO


Број порука : 10
Join date : 03.05.2012
Age : 34
Локација : MAKEDONIA

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 10 May 2012, 13:44

ok svatio sam a dali da im dam i belku od jaje ili samo to zuto?
Назад на врх Go down
doctor 1
Član
Član



Број порука : 42
Join date : 30.06.2011

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 10 May 2012, 15:44

IVANCO ::
ok svatio sam a dali da im dam i belku od jaje ili samo to zuto?

možeš
Назад на врх Go down
crnitica
Član
Član
crnitica


Број порука : 86
Join date : 05.03.2012
Age : 40
Локација : banja luka

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyTue 22 May 2012, 17:50

doctor 1 ::
IVANCO ::
ok svatio sam a dali da im dam i belku od jaje ili samo to zuto?

možeš

mozes da im dajes i belo i zuto od jajeta, ali veci je efekat kad dajes samo zuto od jajeta...
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyWed 23 May 2012, 17:09

crnitica ::
doctor 1 ::
IVANCO ::
ok svatio sam a dali da im dam i belku od jaje ili samo to zuto?

možeš

mozes da im dajes i belo i zuto od jajeta, ali veci je efekat kad dajes samo zuto od jajeta...

Nije ni to 'belo' za bacanje, ne razumem neke koji izbacuju belance a zumanac kvase vodom. Pravi odnos zumanceta i belanceta daje smesu odlicne mekoce i vlaznosti, samo treba proceniti koliko cega staviti. Dodajem i klijavo u jaja, ove godine ga ni ne dajem cisto vec samo mesano u jaja.

poz
Назад на врх Go down
crnitica
Član
Član
crnitica


Број порука : 86
Join date : 05.03.2012
Age : 40
Локација : banja luka

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 24 May 2012, 03:48

korbach ::
crnitica ::
doctor 1 ::
IVANCO ::
ok svatio sam a dali da im dam i belku od jaje ili samo to zuto?

možeš

mozes da im dajes i belo i zuto od jajeta, ali veci je efekat kad dajes samo zuto od jajeta...

Nije ni to 'belo' za bacanje, ne razumem neke koji izbacuju belance a zumanac kvase vodom. Pravi odnos zumanceta i belanceta daje smesu odlicne mekoce i vlaznosti, samo treba proceniti koliko cega staviti. Dodajem i klijavo u jaja, ove godine ga ni ne dajem cisto vec samo mesano u jaja.

poz
Ja uopste ne kvasim zumanjak od jajeta... samo ga izrendam i nista ne dodajem u njega a imam extra rezultate kad je u pitanju usiljavanje kanarinaca za parenje...
dajem im samo zumanjak i sjemensku hranu i veoma brzo ih spremim za parenje...
Назад на врх Go down
sasaznas
Član
Član
sasaznas


Број порука : 154
Join date : 14.08.2009
Age : 53
Локација : Bijeljina RS BiH

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 24 May 2012, 23:18

crnitica ::
korbach ::
crnitica ::
doctor 1 ::
IVANCO ::
ok svatio sam a dali da im dam i belku od jaje ili samo to zuto?

možeš

mozes da im dajes i belo i zuto od jajeta, ali veci je efekat kad dajes samo zuto od jajeta...

Nije ni to 'belo' za bacanje, ne razumem neke koji izbacuju belance a zumanac kvase vodom. Pravi odnos zumanceta i belanceta daje smesu odlicne mekoce i vlaznosti, samo treba proceniti koliko cega staviti. Dodajem i klijavo u jaja, ove godine ga ni ne dajem cisto vec samo mesano u jaja.

poz
Ja uopste ne kvasim zumanjak od jajeta... samo ga izrendam i nista ne dodajem u njega a imam extra rezultate kad je u pitanju usiljavanje kanarinaca za parenje...
dajem im samo zumanjak i sjemensku hranu i veoma brzo ih spremim za parenje...
nije lose dodati malo keksa plazme i mlao maka sa zumancetom
Назад на врх Go down
Corma
Posetilac
Posetilac



Број порука : 1
Join date : 03.02.2013

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptySun 03 Feb 2013, 21:31

Pozdrav svima nisam znao ovo gde da postavim pa reko ovde cu, imam pitanje za muzjaka Kada zenka lezi u gnezdu muzjak je neaktivan i narogusen sve dok ona ne izadje i onda je aktivan do njenog ulazka u gnezdo- Da li je ovo normalno?
Назад на врх Go down
PetarMakce
Član
Član
PetarMakce


Број порука : 59
Join date : 05.08.2013
Age : 23
Локација : Makce,Veliko Gradiste,Srbija

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptySun 17 Nov 2013, 15:10

Evo danas sam odvojio svog muzijaka bakarca u svoj kavezic.On je od 1. septembra(kada sam ga uzeo) bio u letilici 70x70x70 sa svojom zenskom(inace on je proslogodisnji i pario se jednom vec,doduse ne kod mene vec kod mog dobrog prijatelja Rodic Milana) a zenka je ovogodisnja,izvedena u Januaru.Inace ona je krupnija od njega.Pre jedno mesec i po' sam u tu letilicu ubacio jos 2 zenke stiglica,i oni su svi zajedno bili do danas,kada su samo te 3 zenke ostale.Kako cu ih pariti ove godine,zanima me da li bi mogao tog istog muzijaka da parim sa stiglicom na prolece,kada se pare inace stiglici Question  Jer je jedna od ove 2 zenke veoma mirna,pitoma da kazem.Ona jedina jede iz moje ruke,cak ni kanarinci ne rade to.I zato je planirano da je parim.Tako da stvarno ne znam da li bi bilo u redu da ga parim i sada i za 6 meseci,ili samo sada,a stiglici da trazim novog momka? Very Happy Veliki pozz od Petra Very Happy
Назад на врх Go down
ulicni hodac
Član
Član
ulicni hodac


Број порука : 170
Join date : 06.10.2009
Age : 50
Локација : Pozarevac

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 05 Dec 2013, 20:12

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=557922407615476&set=a.104023903005331.7747.100001931646949&type=1


zvanican pocetak sezone parenja u novim parilicama!!!!!![/quote]
Назад на врх Go down
ulicni hodac
Član
Član
ulicni hodac


Број порука : 170
Join date : 06.10.2009
Age : 50
Локација : Pozarevac

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 05 Dec 2013, 20:55

a evo i slike konacno...
Priprema za razmnozavanje - Page 14 Dsci0020
Назад на врх Go down
Mile pticar
Posetilac
Posetilac
Mile pticar


Број порука : 10
Join date : 03.12.2013
Age : 55
Локација : Pozarevac-Wien

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 05 Dec 2013, 21:10

Svaka cast,praznik za oci,mozes mi reci dimeznije ovih bokseva i cija je ovo izrada..
Назад на врх Go down
ulicni hodac
Član
Član
ulicni hodac


Број порука : 170
Join date : 06.10.2009
Age : 50
Локација : Pozarevac

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyThu 05 Dec 2013, 21:46

Mile pticar ::
Svaka cast,praznik za oci,mozes mi reci dimeznije ovih bokseva i cija je ovo izrada..
Dimenzije su oko 70x35x30 sa pregradom za muzjaka na 1/3 boksa.
Parilice je radio nas kolega pticar Vardarac koji takodje ovom prilikom moze videti svoj rad sada kada je stavljen u funkciju cheers !
Назад на врх Go down
Mile pticar
Posetilac
Posetilac
Mile pticar


Број порука : 10
Join date : 03.12.2013
Age : 55
Локација : Pozarevac-Wien

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyFri 06 Dec 2013, 11:18

Odlicne dimenzije druze,ja sam ugovorio da mi Vardarac uradi parilice slicnih dimenzija..jer mi je lakse zbog transporta.
Reci mi ove nozice su fikslirane na regalima ili ne ?
Назад на врх Go down
Mile pticar
Posetilac
Posetilac
Mile pticar


Број порука : 10
Join date : 03.12.2013
Age : 55
Локација : Pozarevac-Wien

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyFri 06 Dec 2013, 11:20

[quote="Mile pticar"]Odlicne dimenzije druze,ja sam ugovorio da mi Vardarac uradi parilice slicnih dimenzija..jer mi je lakse zbog transporta.
Reci mi ove nozice na regalima su fiksirane ili ne ?
Назад на врх Go down
Mile pticar
Posetilac
Posetilac
Mile pticar


Број порука : 10
Join date : 03.12.2013
Age : 55
Локација : Pozarevac-Wien

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyFri 06 Dec 2013, 11:20

Odlicne dimenzije druze,ja sam ugovorio da mi Vardarac uradi parilice slicnih dimenzija..jer mi je lakse zbog transporta.
Reci mi ove nozice na regalima su fiksirane ili ne ?
Назад на врх Go down
sumskivardarac
Član
Član
sumskivardarac


Број порука : 68
Join date : 10.05.2010
Age : 48
Локација : Pozarevac

Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 EmptyFri 06 Dec 2013, 12:49

Marijane savrseno izgleda..sve pohvale za tebe..
Назад на врх Go down
Sponsored content





Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za razmnozavanje   Priprema za razmnozavanje - Page 14 Empty

Назад на врх Go down
 
Priprema za razmnozavanje
Назад на врх 
Страна 14 of 18Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» PRIPREMA I USILJAVANJE CAJZLA ZA RAZMNOZAVANJE
» Razmnozavanje zimovki
» Jedno pile u gnezdu

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: KANARINCI-
Скочи на: