PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme

Go down 
+12
Ivan Z
Santa
milos0205
cirkovi
Alex
Zokbok988
Nikolasbc
ticar
belobradi
Gost
Milan
3maj08
16 posters
Иди на страну : 1, 2  Next
АуторПорука
3maj08
Član
Član
3maj08


Број порука : 39
Join date : 10.01.2010
Age : 34
Локација : Zvornik, BiH

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyThu 14 Jan 2010, 07:07

Vidim na forumu se pominju samo pojedinci kao proizvodjaci kaveza, a firmi nigde... To je verovatno delom jer,koliko ja znam (a nadam se da ne znam Smile ) kod nas nema firme za proizvodnju kaveza,a i zbog finansijske strane. Kakvo je stanje u inostranstvu? Kakve su cene u inostranstvu? Posebno me zanima ako neko zna da li se moze naruciti kavez u delovima, pa kad ga dobijes sam sklopis? Naravno ovo bi se odnosilo na narudzbinu preko 100 kaveza, zbog ekonomicnosti dostave... Jos me zanima dodatna oprema, gde je nabavljate hranilice,pojilice, itd...? Tu su verovatno braca Kinezi umesali prste Very Happy Ako se admin. i moderatori slazu, postavite i linkove domacih firmi ili prodavaca, ako ih ima, a i firmi u inostranstvu. Ne zbog reklame, naravno, vec zbog uvida...
Nadam se da je moja tema u skladu sa pravilima i da cete se raspisati Smile
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyThu 14 Jan 2010, 12:30

Po pitanju drvenih kaveza i letilica ne proizvodi ih niko zvanično u Srbiji, imao sam proizvodnju koja je bila prijavljena i odustao sam od toga, Nema nikakvih podataka na netu o bilo kojoj firmi koja se time bavi. Istražio sam veoma detaljno čak sam išao toliko daleko da sam predao i za patent:). Ko želi time da se bavi ozbiljno ima mnogo mogućnosti jer je taj deo nepokriven na našem tržištu. Što se nekih reklama tiče i proizvoda svaki pojedinac član foruma može da predstavi svoje proizvode, da menja, prodaje...... u skladu sa pravilima foruma svako reklamiranje bilo koje domaće firme takodje je moguće uz dogovor. Kao što i sami vidite protiv toga sam da bilo ko koristi forum da bi vodio neki svoj biznis, i reklame na forumu su besplatne (tema o pet shop) a pod "dogovorom" se uglavnom smatra usluga za uslugu bez financiujske nadoknade. Sve je dozvoljeno bez postavljanja adresa i telefona.
Назад на врх Go down
3maj08
Član
Član
3maj08


Број порука : 39
Join date : 10.01.2010
Age : 34
Локација : Zvornik, BiH

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyThu 14 Jan 2010, 16:30

Ja ne bih time da se bavim Smile Nego pitam cisto iz radoznalosti,a opet, to bi koristilo nekome u buducnosti... Ja sam nasao nesto, neki covek iz Indjije prodaje 'jeftine kaveze', nasao sam oglas, pa posle i njegovu internet stranicu, covek se zove Milos Zivkovic,pa ako smem da okacim link? Imaju slike u galeriji na tom sajtu, nesto mi ne stima, vide se u pozadini delovi ne sklopljenih kaveza. Moje licno misljenje je da to nabavljaju od nekud, sastavljaju, pa preprodaju. Opet,mozda ja gresim, mozda je taj covjek proizvodjac tih kaveza,ako je tako,ja mu dizem kapu za trud i kreativnost... Dakle, da li smem da okacim link?
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 15 Jan 2010, 01:52

Milan ::
Sve je dozvoljeno bez postavljanja adresa i telefona.
Zalepi te slike ovde pa da komentarišemo.
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 15 Jan 2010, 02:09

Ne znam za firmu koja proizvodi kaveze ali znam čoveka iz Vojvodine koji pravi kaveze po narudžbini a naplaćuje po kilogramu upotrebjlene žice. Pravi sve moguće kaveze, samo mu daš dimenzije i objasniš šta hoćeš. Ovo nije nikakva reklama već samo želim da pomognem svima koji ne mogu da nabave adekvatne kaveze kakve žele da imaju. Koga zanima mogu da ga povežem sa tim čovekom.
Назад на врх Go down
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 15 Jan 2010, 02:29

http://www.sila.rs/katalog/kavezi.pdf

cheers
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 15 Jan 2010, 02:41

Kako mogu da se naruče ovi kavezi?
Назад на врх Go down
3maj08
Član
Član
3maj08


Број порука : 39
Join date : 10.01.2010
Age : 34
Локација : Zvornik, BiH

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 15 Jan 2010, 03:12

Nazalost,vec sam napomenuo u nekim postovima da se logujem preko telefona, pa ne mogu da okacim slike, cim dodjem do racunara sa netom okacicu...
Назад на врх Go down
3maj08
Član
Član
3maj08


Број порука : 39
Join date : 10.01.2010
Age : 34
Локација : Zvornik, BiH

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 15 Jan 2010, 03:26

belobradi ::
http://www.sila.rs/katalog/kavezi.pdf

cheers
Sad sam skinuo par slika sa ovog sajta i NE MOGU DA VJERUJEM!!! Iste slike kao na prezentaciji doticnog gospodina... Ostalo zakljucite sami...
P.S.Jos ja kontaktirao da narucim kavez, cccc.
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 15 Jan 2010, 04:53

3maj08 ::
belobradi ::
http://www.sila.rs/katalog/kavezi.pdf

cheers
Sad sam skinuo par slika sa ovog sajta i NE MOGU DA VJERUJEM!!! Iste slike kao na prezentaciji doticnog gospodina... Ostalo zakljucite sami...
P.S.Jos ja kontaktirao da narucim kavez, cccc.


ovi kavezi su samo za papige
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 15 Jan 2010, 04:55

ticar ::
3maj08 ::
belobradi ::
http://www.sila.rs/katalog/kavezi.pdf

cheers
Sad sam skinuo par slika sa ovog sajta i NE MOGU DA VJERUJEM!!! Iste slike kao na prezentaciji doticnog gospodina... Ostalo zakljucite sami...
P.S.Jos ja kontaktirao da narucim kavez, cccc.


ovi kavezi su samo za papige

aha a nisam vidio one dole.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 15 Jan 2010, 12:15

belobradi ::
http://www.sila.rs/katalog/kavezi.pdf

cheers
Belobradi odlično odradjeno. To je to !
Назад на врх Go down
3maj08
Član
Član
3maj08


Број порука : 39
Join date : 10.01.2010
Age : 34
Локација : Zvornik, BiH

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 15 Jan 2010, 19:53

Milan ::
Milan ::
Sve je dozvoljeno bez postavljanja adresa i telefona.
Zalepi te slike ovde pa da komentarišemo.
Evo slike o kojoj sam pricao....Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme 28112009407
Mada sad nista ne znaci kad smo utvrdili odakle kavezi poticu....
Назад на врх Go down
3maj08
Član
Član
3maj08


Број порука : 39
Join date : 10.01.2010
Age : 34
Локација : Zvornik, BiH

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyFri 15 Jan 2010, 19:54

belobradi ::
http://www.sila.rs/katalog/kavezi.pdf

cheers
Svaka cast!!!! sunny Jos samo da mi neko otkrije jel zvao i koje su cene? Laughing Posto je nigde na sajtu ne vidim cene Sad
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySat 16 Jan 2010, 00:27

U vezi ovih kaveza ja sam danas zvao i mogu vam reći da su cene jako pristupačne i povoljne ( normalno zavisno od mogućnosti). Na veći broj kaveza oni vam šalju na kućnu adresu. Radi orjentacije mogu vam reći da su jeftiniji nego na pojedinim izložbama!
Назад на врх Go down
Nikolasbc
Član
Član
Nikolasbc


Број порука : 74
Join date : 23.10.2009
Age : 56
Локација : Sabac

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySat 16 Jan 2010, 01:53

imam ja cene i katalog ali neznam smem li da ih postavim na forumu
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySat 16 Jan 2010, 05:34

Nikolasbc ::
imam ja cene i katalog ali neznam smem li da ih postavim na forumu

pa zašto nebi smio,ne reklamiraš nikoga već pomažeš ljudima da kupe dobre i jeftinije kaveze,

ako nečete pomoći jedni drugima neče onda nitko.
Назад на врх Go down
Zokbok988
Član
Član



Број порука : 240
Join date : 05.01.2010

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySat 16 Jan 2010, 14:53

Ja sam video u pet shopovima ovaj drugi za kanarince kosta 800 din, sto je po meni veoma skupo.
Назад на врх Go down
Alex
Posetilac
Posetilac



Број порука : 11
Join date : 24.11.2009
Age : 47
Локација : Pančevo

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySat 16 Jan 2010, 16:16

a jel ima cenovnik negde na sajtu?
ako ne mozes mi i na pm dati info ako je problem postovati javno
Назад на врх Go down
http://www.zlatnipapagaj.com/
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySat 16 Jan 2010, 17:32

Zokbok988 ::
Ja sam video u pet shopovima ovaj drugi za kanarince kosta 800 din, sto je po meni veoma skupo.

10 eura ti je skupo za žićani kavez, Arrow Question
Назад на врх Go down
cirkovi
Član
Član
cirkovi


Број порука : 44
Join date : 21.08.2009
Age : 58
Локација : Jagodina

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySat 16 Jan 2010, 22:20

sto se tice kaveza metalnih i letelica kao i parilica sem preduzeca koje je belobradi postavio na forum imate jos jednog proizvodjaca kaveza u Vojvodini ime mu je Karolj i takodje salje pouzecem telefon za kontakt stavljam uskoro samo ako nije problem da ne ispadne da reklamiram nekog.
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySat 16 Jan 2010, 22:52

Nije nikakav problem da se postave ovde katalozi sa kavezima i njihovim cenama ali bez adrese i broja telefona. Znači, slobodno to postavite a kontakt sa dotičnom firmom možete uspostaviti preko njihovog sajta.
Назад на врх Go down
milos0205
Član
Član
milos0205


Број порука : 223
Join date : 03.03.2009

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySun 17 Jan 2010, 21:28

Postoji jos jedan iz Vojvodine zove se Antun i jako je povoljan, pravi sve sto zelite po vasim merama a ima i svoje kaveze
Назад на врх Go down
Santa
Član
Član
Santa


Број порука : 52
Join date : 13.10.2009
Age : 43
Локација : Beograd

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptySun 17 Jan 2010, 23:22

milos0205 ::
Postoji jos jedan iz Vojvodine zove se Antun i jako je povoljan, pravi sve sto zelite po vasim merama a ima i svoje kaveze
Antun je "SUPER"
Narucio sam pre 3 meseca od njega kaveze po meri, rekao je zavrsava za 7 dana, jos ih nisam dobio... Cekajuci Godoa, a neke kanarinke u transporteru
Jako je neozbiljan, platio bih i vise ali da stigne na vreme. Ovako gubljenje vremena i zivaca ni za sta
Назад на врх Go down
milos0205
Član
Član
milos0205


Број порука : 223
Join date : 03.03.2009

Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme EmptyMon 18 Jan 2010, 15:58

Moje iskustvo nije takvo, naprotiv sve dogovoreno je ispostovao cak i vise
Назад на врх Go down
Sponsored content





Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty
ПорукаНаслов: Re: Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme   Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme Empty

Назад на врх Go down
 
Firme za proizvodnju kaveza i dodatne opreme
Назад на врх 
Страна 1 of 2Иди на страну : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Drveni kavezi, boksovi i letilice
» Izbor kaveza
» Polica sa 12 kaveza

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: ODGOJ PTICA :: SMESTAJ PTICA-
Скочи на: