PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica

Go down 
+22
Furla
Rasko
korbach
diskus
sasko
SxOne
zvrle
djoleml
NebojsaB
popicaBL
boris
robin
vladoal
Zika
Laza
Drle
ticar
saso78
Sokoly
sestoperac
BOCKA
Milan
26 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АуторПорука
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptySat 19 Mar 2011, 22:36

BOCKA ::
Milane nije potrebno naučno ulaziti oko anatomije brašnarskog crva, ali dovoljno je ako vidiš kod brašnara ima glava i usta skime jede a ima i tri para noge ( ili ruke) skime se on pokreče.
To kod ostalih crva nema a na tabeli koja je več postavljena vidi se sastav hranlivih materija koje poseduje brašnar.
Probaj brašnara staviti ga u hipermanganu i videčeš šta če se desiti.
Na ovoj fotografii prestavljene su sve razvojne faze mlinskog crva Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Mealwormstages3
imaš ovde
Назад на врх Go down
zvrle
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 19.02.2010

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptySat 19 Mar 2011, 22:42

Hvala puno.... Ja mislim da su to one bube sto ih leti ima koliko ti dusa iste, tvrdokrilci, ruiniraju me ,proizvode nekakav zvuk dok se krecu... uzas.... I jos jedno pitanje za bocku, jel potrebno odvajati bube od crva,mislim da li mogu da ih drzim u jednoj kutiji sve zajedno???
Назад на врх Go down
SxOne
Posetilac
Posetilac
SxOne


Број порука : 25
Join date : 04.06.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyMon 28 Mar 2011, 05:59

evo i mene na ovoj temi, 2 godine razvijam kolonije, potrudicu se vam pomognem, mada vidim da ima josh iskusnih ovde.
takodje ako nekome trebaju crvi slobodno moze da me kontaktira.... imate oglas u temi za oglase.

zvrle ::
JEl zna neko vrstu BUBE koja se dobije kada crv prodje kroz sve faze??? Mislim na LAT, ENGL, SRP naziv koji god.... pozzz
Brasnasti crvi ili brashnari se zovu "Tenebrio molitor" ili i MealWorms
evo i detaljnijeg opisa na wikipedii
http://en.wikipedia.org/wiki/Mealworm

zvrle ::
Hvala puno.... Ja mislim da su to one bube sto ih leti ima koliko ti dusa iste, tvrdokrilci, ruiniraju me ,proizvode nekakav zvuk dok se krecu... uzas.... I jos jedno pitanje za bocku, jel potrebno odvajati bube od crva,mislim da li mogu da ih drzim u jednoj kutiji sve zajedno???
ove bube jako slabo lete tak oda to sigurno nisu te na koje ti mislish... vecinu vremena ne lete... mada sam nekada drzao otvorenu koloniju pa sam video da mi je par izletelo ali jaaaaaako, bash jako retko lete i jako kratko lete Smile))

bube ne morash ali i mozesh da odvajash od crva, ja licno odvajam na par nedelja, i stavljam ih u novi supstrat kako bih imao shto vishe crva, jer bube verovatno u nedostatku vlage jedu jaja ili crve.........
Назад на врх Go down
http://sxone.blogspot.com/
SxOne
Posetilac
Posetilac
SxOne


Број порука : 25
Join date : 04.06.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyMon 28 Mar 2011, 06:33

evo i nekih interesantnih slika mojih kolonija Very Happy

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Tenebrije2.th

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Tenebrijecrvigomila.th


Назад на врх Go down
http://sxone.blogspot.com/
SxOne
Posetilac
Posetilac
SxOne


Број порука : 25
Join date : 04.06.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyMon 28 Mar 2011, 06:38

steta shto ne postoji EDIT opcija, da dodam i ove slike u prethodni post

vratio sam se sa zimovanja a kolonije malo izgladnele Very Happy Very Happy sigurno ce vam biti interesantne fotke Very Happy

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Tenebriebube1.th

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Tenebriebube2.th
Назад на врх Go down
http://sxone.blogspot.com/
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyMon 28 Mar 2011, 08:21

Lepo i pedantno!
Назад на врх Go down
SxOne
Posetilac
Posetilac
SxOne


Број порука : 25
Join date : 04.06.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyMon 28 Mar 2011, 12:15

Milan ::
Lepo i pedantno!
hehe hvala, drzim kolonije sa bubama "pedantno" jer sam imao mnogo puta probleme sa grinjama, zato i menjam na par nedelja kompletno supstrat, jer ako se natalozi izmet a crvi mali eto i grinja...
druga je prica kad je gomila crva, u tim kolonijama ne mora cesto da se menja jer dal' crvi pojedu grinje ili silnim komeshanjem uslet vece temperature smanjuju vlagu i zato nema grinja...
Назад на врх Go down
http://sxone.blogspot.com/
sasko
Član
Član



Број порука : 77
Join date : 14.12.2010

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyMon 28 Mar 2011, 17:48

Kako se prodaju crve i po kojoj ceni ?
Назад на врх Go down
zvrle
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 19.02.2010

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyMon 28 Mar 2011, 22:58

SxOne hvala puno na odgovorima... Lepo, pedantno ,cisto.... Svaka cast...
Назад на врх Go down
SxOne
Posetilac
Posetilac
SxOne


Број порука : 25
Join date : 04.06.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyMon 28 Mar 2011, 23:58

sasko ::
Kako se prodaju crve i po kojoj ceni ?
ja ih prodajem ili po komadu, ili na gramazu ako je veca kolicina... za cenu mi se javi preko privatnih poruka, jer ne znam da li sme javno da se pishu cene.... iskreno uvek gledam da budem shto jeftiniji, i kad god imam ogromne kolicine, pravim akcije i spushtam cene shto vishe...
to je moje iskustvo...

jer sam terarista, pa me najvishe teraristi kontaktiraju, a njima trebaju male kolicine za male zivotinje, ili za gushtere vece kolicine...
takodje me je dosta ljubitelja ptica kontaktiralo i oni su uzimali vece kolicine.....

@Milan
ma nishta, tek sam sad video ovu temu, posecivacu je cesto, jer je ovo deo gde se razumem i gde mogu da vam pomognem, Wink
Назад на врх Go down
http://sxone.blogspot.com/
SxOne
Posetilac
Posetilac
SxOne


Број порука : 25
Join date : 04.06.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 29 Mar 2011, 00:16

boris ::
meni se desava da perid prelaska iz pupe (kako to bocka kaze) ili larve u bubu imam dosta uginuca larve tj ne razviju se u bubu.st bi to moglo biti?

mozda Milane ti znas nesto vise o tome,kako da rjesim problem?
pretpostavljam da je vlaga u pitanju ili ?
kako?
ili se nisu najele i "nakupile" vlage dok su josh bili crvi, mada kazesh da stalno imaju hranu znaci teshko da je to.
ali je zato sigurno da si ih crvi gricnuli ili grickali, dovoljno je da nacnu pupu i ta je propala, iznutra ce poceti da truli i nishta od nje....

odatle su te "ispijene" kako kazesh i pojedene... jer cim osete da je neshto naceto ili povredjeno (crv / pupa..) celog ga pojedu...

kad imash velike kolonije teshko je stalno odvajati pupe, ali ja se trudim da kad god mogu izvadim shto vishe i tako im povecavam shansu za opstanak Smile
Назад на врх Go down
http://sxone.blogspot.com/
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 29 Mar 2011, 00:39

Gledao sam ove tvoje slike i napokon mi je sinulo kako da odvojim žive bude od mrtvih Smile
Još to je bio problem Smile
Назад на врх Go down
SxOne
Posetilac
Posetilac
SxOne


Број порука : 25
Join date : 04.06.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 29 Mar 2011, 00:49

robin ::
milane dali mozda znas zasto su neki crvi tamnije boje,skoro crni? trenutno imam jednu turu mladih crva i ima puno tih tamnih.... Question neznam o cemu se radi,i dali su dobri za ishranu ptica? jel mozda jos neko imao slican problem?

postoji nekoliko vrsta tebebrija, ovde pricamo o zutim Tenebrio molitor i tamnim Tenebrio obscurus.
par puta mi se dogodilo da na zatvorenoj kloniji vidim nove crne bube koje su doshle kroz prozor u podrum, bube su tvrdje i vece (crvi tamniji) tako da je predpostavljam to to....

drugi razlog je kad ostanu u izmetu, tacnije kad pretvore svu hranu u izmet (prashinu) onda usled jedenja tog izmeta postanu tamni... meni se to dogodilo par puta... ali mislim da to nije slucaj kod tebe...?
Назад на врх Go down
http://sxone.blogspot.com/
SxOne
Posetilac
Posetilac
SxOne


Број порука : 25
Join date : 04.06.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 29 Mar 2011, 00:51

Milan ::
Gledao sam ove tvoje slike i napokon mi je sinulo kako da odvojim žive bude od mrtvih Smile
Još to je bio problem Smile
podeli sa nama : )))))))))
ja imam sito sa ogromnim rupama, u njima ostanu zive jer one mrdaju a mrtve padnu u posudu... pa ih povadim...
skorosvakodnevno izvadim neku kolicinu mrtvih pa i nije veliki problem, mada bi dobro doshlo lakshe reshenje...

sad bash razmishljam o velikom situ za odvajanje odraslih crva... zbog sortiranja...
Назад на врх Go down
http://sxone.blogspot.com/
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 29 Mar 2011, 01:25

Jenostavno, ne hranim neko vreme a onda samo sačekam da se žive nahvataju same Smile
Назад на врх Go down
SxOne
Posetilac
Posetilac
SxOne


Број порука : 25
Join date : 04.06.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 29 Mar 2011, 01:55

hehehe pa da moze i tako, samo ako ih ima mnogo onda je i to procedura, mada valjda jeste lakshe...
samo ja ne volim da praktikujem izgladnjivanje jer onda jedu crve jaja i i bube se medjusobno kolju....
Назад на врх Go down
http://sxone.blogspot.com/
SxOne
Posetilac
Posetilac
SxOne


Број порука : 25
Join date : 04.06.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Evo mojih Pupa ;))))   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 29 Mar 2011, 01:57

evo mojih pupa Cool Cool Cool
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Tenebrijelutke.th
Назад на врх Go down
http://sxone.blogspot.com/
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 29 Mar 2011, 15:34

SxOne ::
hehehe pa da moze i tako, samo ako ih ima mnogo onda je i to procedura, mada valjda jeste lakshe...
samo ja ne volim da praktikujem izgladnjivanje jer onda jedu crve jaja i i bube se medjusobno kolju....
Evo prijatelju i taj problem sam rešio zahvaljujući tvojim slikama Smile Nema više grinja, nema više mrtvih buba, nema više nečistoće kod crva !
Назад на врх Go down
SxOne
Posetilac
Posetilac
SxOne


Број порука : 25
Join date : 04.06.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 29 Mar 2011, 18:16

hehehe evo da prekopiram ono shto sam ti napisao i na YouTubetu

"hahahahahha e jesi car Smile)))))))))))))))
mada taj kuler jaja i sitne crve lako oduva u "otpatke"....... jedino da se opet otpad cuva neko vreme dok se ne izlegnu i porastu novi......nema druge........ ali odlicna sprava Smile)))

hehe evo odgledao sam do kraja, pa odlicno, stvarno nema zivih u drugoj fioci...
svakako odlicno za cishcenje... sve shto je lakshe kuler ga oduva... imash bash par slicnih kulera, mogao bih da sklopim slicno... shtedi vreme Smile)))
jedino shto bi bilo pozeljno ipak sacuvati otpad jer jaja odlete tamo 100%, kao i mali crvi.....
sve pohvale Milane !!!!"
Назад на врх Go down
http://sxone.blogspot.com/
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 29 Mar 2011, 20:43

Ne odleti ništa, prvo proseješ Smile
Назад на врх Go down
SxOne
Posetilac
Posetilac
SxOne


Број порука : 25
Join date : 04.06.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 29 Mar 2011, 21:06

Milan ::
Ne odleti ništa, prvo proseješ Smile
hm da, jesi upravu Smile
Назад на врх Go down
http://sxone.blogspot.com/
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyFri 06 May 2011, 13:20

Cvetković Aleksandar

Назад на врх Go down
sasko
Član
Član



Број порука : 77
Join date : 14.12.2010

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptySat 07 May 2011, 16:36

Kako i kada ste poceli sa gajenje crva.
prodajete li crve i kako je najlakse da se počne so odgleduvanje na crvi.
Kakov je toj vas akvarium gde čuvate crvi.
U očekuvanje odgovor unapred blagodarim.
Назад на врх Go down
diskus
Zaslužni član
Zaslužni član
diskus


Број порука : 343
Join date : 06.09.2009
Age : 50
Локација : Leskovac

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyTue 10 May 2011, 21:04

sasko ::
Kako i kada ste poceli sa gajenje crva.
prodajete li crve i kako je najlakse da se počne so odgleduvanje na crvi.
Kakov je toj vas akvarium gde čuvate crvi.
U očekuvanje odgovor unapred blagodarim.

Pozdrav,
Crve odgajam dve godine,akvarijum sluzi u zimskim uslovima da bi postigao temperaturu od 27-30 c.Najbolje da pocnes sa cuvanjem crva brasnara ako kupis leglo ili nukleus(tu imas par stotina crva i buba i naravno mlade pupe).Crve prodajem ali samo leglo ne na komad,cena legla je 80e.
Назад на врх Go down
sasko
Član
Član



Број порука : 77
Join date : 14.12.2010

Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 EmptyWed 11 May 2011, 21:38

Hvala diskus na odgovor,
Kolku sam razumeo ti prodavas samo crve .
Kod nas isto prodaju crve ali ne prodaju kolonija.
Moram malku vise da procitam i da se spremam za te crve jer mnogo se hvale ljudi da ptice luduju za njim.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica   Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Mlinski crvi (meal worms) za ishranu ptica
Назад на врх 
Страна 5 of 7Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Mlinski crvi (meal worms) tenebrije na prodaju
» :: Ziva Hrana - ponuda (Crvi Brasnari i Super Crvi) ::
» Prijava ptica izlegnutih u toku 2012 godine-legalizacija izlegnutih ptica

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: ODGOJ PTICA :: ISHRANA I NEGA PTICA-
Скочи на: