PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu

Go down 
+32
blackhunter
pedjacure
galeb
vjeko
Ivo39
pepikg
žako
AndrijaKg
crnitica
enab
ivan83
korbach
gost1
dalibor vasic
Green Singer
Rasko
Nenad nis
Gost
vasa
Timbrado
Danijelvr
Бане
BOCKA
Миланче
pticar nis
Zika
Laza
ticar
Milan
Petar
Steva
milos0205
36 posters
Иди на страну : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АуторПорука
milos0205
Član
Član
milos0205


Број порука : 223
Join date : 03.03.2009

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyMon 13 Apr 2009, 21:23

Bravo Petre, samo napred strpljenjem se sve postize cheers
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyMon 13 Apr 2009, 22:07

Super, samo napred! Jel su to uhvaceni cajzlici?
Назад на врх Go down
Petar
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 337
Join date : 17.03.2009
Локација : Šabac

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyMon 13 Apr 2009, 22:25

Uhvaceni su oboje cajzlovka je vec 4 godine kod mene,a cajzlov 3.
Назад на врх Go down
Petar
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 337
Join date : 17.03.2009
Локација : Šabac

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyMon 20 Apr 2009, 16:12

Cajzlovi mi napustili jaja,ne znam sto... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad nisam im prilazio od kako su sneli samo koliko ih nahranim to je cela 2 minuta dnevno... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyMon 20 Apr 2009, 22:09

Pa nešto ih je poplašilo verovatno, mada još je rano biće još tura nadam se.
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyTue 21 Apr 2009, 01:07

Da ih nije nocu nesto uplasilo...jel imas nocno svetlo?
Назад на врх Go down
Petar
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 337
Join date : 17.03.2009
Локација : Šabac

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyTue 21 Apr 2009, 01:20

Nemam svetlo jer nocu moraju da odmaraju.
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyTue 21 Apr 2009, 04:20

[quote="Petar"]Nemam svetlo jer nocu moraju da odmaraju.[/quote]

pa moraš imati malu lampicu koja svijetli cjelu noć,ali nije to tvoj problem već je tu nešto drugo.

nije lako divlju pticu natjerati da leži na jajima. No
Назад на врх Go down
Laza
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 465
Join date : 20.03.2009

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySat 09 May 2009, 16:27

to su misterije divljih ptica Wink sledeci put ce biti bolje, nekako uvek ta prva tura kad krenu ne izadje na dobro, retko kad, cajzlovi su najmirnije ptice po meni iz prirode, samo sto imaju nekako otuznu pesmu pa ih ja licno ne volim... cuo sam za bastarde izmedju kanarinke i cajzlica, nisam cuo da je neko uspeo da to izvede.. mada fino izgleda

Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySun 10 May 2009, 12:18

Mladi ljudi koji pocinju sa bastardiranjem mahom pocinju sa cajzlanom ili kringlovom puta kanarinka.Razlog sto se te dve vrste ptica brzo adaptiraju na uslove zatocenistva i lako se usiljavaju cak ih i prirodni zov iusili za parenje bez narocitih priprema.Problem je sto novostvorena bica kojih nema u zoologiji,bastardi od ovih vrsta nisu bas kvalitetni pevaci.Eto donose radost mladim ljudima da su pticeuz njihovu malu pomoc donele na svet nesto novo.Podji Lazo od ove dve vrste eventualno stajn cajzle i iduce godine tutnjace ti po kuci naravno u kavezima bastardi.Misljenja sam da svaki pocetak treba da ode od lakseg ka tezem radi sticanja iskustava,losih i dobrih jer ako kjrenes od najteze kombinacije,postoji opasnost da ne izvedes nista i razocaras se.Bar sve to iz mog ugla gledanja i dugogodisnjeg iskustva.Pozdrav od cika Zike....... Smile
Назад на врх Go down
Laza
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 465
Join date : 20.03.2009

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySun 10 May 2009, 12:20

ja sam izveo bastarde stiglic x kanarinka, sada me od bastarda kopka samo anifla x kanarinka inace ne volim bas bastardiranje
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySun 10 May 2009, 12:49

Laki,to nisam znao onda si vec u materiji....... Very Happy
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySun 10 May 2009, 14:14

Ne razlikuje se mnogo bastardiranje anivka x kanarinka od stiglice x kanarinka to je otprilike ista tezina uzgoja. Ako si izveo bastarde od stiglice izvesces i od anivke samo budi uporan i bice uspeha..........
Назад на врх Go down
Laza
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 465
Join date : 20.03.2009

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySun 10 May 2009, 14:24

cika Ziko, pre 10tak godina sam poceo sa hajneken zebama, i u Pozarevcu cu radi podsecanja na mladost uzeti jedan par Smile to je ujedno bio prvi par koji sam ikada izveo, bio sam 5. razred osnovne skole bez icije pomoci, 4 jaja i 4 mladih zebica se izvelo Smile Smile Smile
Назад на врх Go down
Миланче
Član
Član
Миланче


Број порука : 173
Join date : 23.05.2009
Age : 44
Локација : Niš

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySat 23 May 2009, 02:18

Pre 2-3god. sam uspeo da uparim anifera sa cajzlom zenkom. Obe ptice su bile divlje ali cuvao sam ih zajedno min. jednu sezonu. Snela je jedno jaje i ustala sa gnezda, tako da se neslavno zavrsila neverovarna moja radost. U toj sezoni vise nije htela da se pari a secam se, nastavio sam sa "pojacanom" ishranom sve do avgusta meseca.
Muzjak mi je kasnije odleteo mojom nepaznjom; cajzla mi je tu ali nisam nista pokusavao poslednjih godina.
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptySat 23 May 2009, 09:06

Moguce da nije ni doslo do parenja, cim je snela samo jedno jaje na koje nije htela da lezi.
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyThu 28 May 2009, 20:12

I nije Stevo,u pravu si to vazi i za kanarince ne samo za divlje ptice.U prirodi se ne radi nista bespotrebno,majcica priroda je sve regulisala to na najoptimalniji nacin sa sto manje trosenja energije.Znaci neuspesno parenje,mali broj snesenih jaja i ustajanje sa gnezda,sve to u cilju zastite same ptice i kasnijeg eventualni ponovljenog parenja gde bi se sve te kockice slozile.Koliko puta si ,naravno ako hvatas ptice do duboko u zimu,sto kod mene nije slucaj,trazio ptice na poznatim mestima i nema ih.Zatim ih nadjes na potpuno neocekivanom mestu.Naravno to je samo za nas ljude neocekivano,kada bolje obratis paznju na elemete mesta gde si zatekao ptice videces da je u blizini voda,nesto hrane preostalo od jeseni i kako tako udolina,mirno mesto bez vetrova,i sa sto manje grabljivica.Znaci majka priroda ne dozvoljava u teskim zimskim uslovima da ptice bez razloga trose energiju,instiktivno nasi mali pernati prijatelji pronalaze takva mesta a sve u nadi da sto vise prezive surovu zimu i u prolece budu spremni za nastavak vrste.E sada od nas ljudi nazalost jos nemaju tako efikasnu zastitu.....Pozdrav iz Sumadije....... Smile
Назад на врх Go down
Petar
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 337
Join date : 17.03.2009
Локација : Šabac

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyThu 28 May 2009, 21:14

Kod mene je cajzlovka pocela da pravi gnezdo u volijeri,sada cemo videti da li ce sta biti,a sve ptice su sa njom u volijeri.
Назад на врх Go down
BOCKA
Član
Član
BOCKA


Број порука : 298
Join date : 03.03.2009
Age : 76
Локација : Skoplje

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyThu 28 May 2009, 22:38

PETAR, DALI SI TI VEČ POSTAVIO GOTOVO GNJEZDO ILI SAMA CAJIZLA JE POČELA GRADITI GNJEZDO.
OD MOG ISKUSTVA DA TI KAŽEM DA CAJIZLE PRIHVATAJU GOTOVA GNJEZDA U VOLIERI I ZNAJU SE PARITI SA VIŠE MUŠKE CAJIZLE AKO IH IMAŠ U VOLIERU.
IMA JEDAN PROBLEM ŠTO MUŠKE CAJIZLE MEĐUSOBNO SE TUKU KADA BUDU UŠLI U TAJ NAGON ZA PARENJE.
MOJ SAVET JEDNA MUŠKA I JEDNA ŽENSKA CAJIZLA U VOLIERU I MIR U KUČI.
NAJKRITIČNE DANE SU U SAMOM POČETKU ISPILENJA, AKO HRANE MLADE PRVIH NEKOLIKO DANA ONDA JE SVE OK. ZATO PRIPAŽI NA TE DANE PA AKO MAJKA PRESTANE DA IH HRANI ONDA POTURAJ POD NEKE KANARIJE.
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com
Petar
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 337
Join date : 17.03.2009
Локација : Šabac

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyThu 28 May 2009, 22:48

Gnezdo sam ja postavio,a ona ima njegog muzjaka vec 3 godine i samo njih dvoje imam od cajzlova,problem su mi ostale ptice stiglici,finkovi,kringlovi...da ne pojedu jaja.
Назад на врх Go down
Миланче
Član
Član
Миланче


Број порука : 173
Join date : 23.05.2009
Age : 44
Локација : Niš

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: cajzle   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyWed 29 Jul 2009, 10:57

I Petre sta se desilo sa tvojim cajzlama, jel ima mladih???
Napisi nesto o tome, naravno moze i slika neka ;-)
Pozdrav!
Назад на врх Go down
Petar
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 337
Join date : 17.03.2009
Локација : Šabac

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyThu 13 Aug 2009, 19:14

Миланче ::
I Petre sta se desilo sa tvojim cajzlama, jel ima mladih???
Napisi nesto o tome, naravno moze i slika neka ;-)
Pozdrav!

Nista ona napravi gnezdo ali ostale ptice poruse!!!
Назад на врх Go down
Бане
Zaslužni član
Zaslužni član
Бане


Број порука : 758
Join date : 03.03.2009
Age : 43
Локација : Москва-Лозница

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyThu 13 Aug 2009, 20:44

Petre izvadi ostale ptice iz volijere......
steta je da ostanes bez mladih ako vec ptice hoce da se pare....
Назад на врх Go down
Petar
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 337
Join date : 17.03.2009
Локација : Šabac

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyThu 13 Aug 2009, 20:53

Бане ::
Petre izvadi ostale ptice iz volijere......
steta je da ostanes bez mladih ako vec ptice hoce da se pare....


sad nece vise u mitarenju su,a i nemam gde sa ostalim pticam jer sve mitare!!!
Назад на врх Go down
Миланче
Član
Član
Миланче


Број порука : 173
Join date : 23.05.2009
Age : 44
Локација : Niš

Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu EmptyThu 13 Aug 2009, 21:03

Buduci da ptice cuvas vani u volijeri, gotovo je za ovu sezonu parenja-izvodjenja. Ali, sad si bogatiji jednim novim iskustvom, pa za 2010. znas sta ces i kako sa njima Wink
Назад на врх Go down
Sponsored content





Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty
ПорукаНаслов: Re: Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu   Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu Empty

Назад на врх Go down
 
Parenje cajzle, cajlića, cajzlova u kavezu
Назад на врх 
Страна 1 of 5Иди на страну : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» MAGELAN CAJZLA-CARDUELIS MAGELLANICA
» mozambik cajzle
» mer cajzle

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: CAJZLIĆ (carduelis spinus)-
Скочи на: