PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Slike bastarda - Page 20 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Slike bastarda - Page 20 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Slike bastarda - Page 20 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Slike bastarda - Page 20 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Slike bastarda - Page 20 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Slike bastarda - Page 20 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Slike bastarda - Page 20 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Slike bastarda - Page 20 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Slike bastarda - Page 20 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Slike bastarda - Page 20 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Slike bastarda - Page 20 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Slike bastarda - Page 20 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Slike bastarda - Page 20 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Slike bastarda - Page 20 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Slike bastarda - Page 20 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Slike bastarda - Page 20 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Slike bastarda - Page 20 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Slike bastarda - Page 20 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Slike bastarda

Go down 
+60
carduel
коста_п2
Rale paracinac
Damir
PetarMakce
suljaga
zmijar
bric bric
pedjacure
valter
drvetmed
Goran Cvetanoski-Coko
crnitica
doctor 1
gost1
delijovan
ogic
Zokbok988
vassilis raptis
diskus
lujo
jevca5
dzordz82
sugubinac
ralevulcan
misan
NebojsaB
Furla
Cikadeka
horvat
pticar_amater
kima
Canary Martin
ulicni hodac
popBL
Gost
LERBI
kumca
Миланче
pticar nis
Danijelvr
belobradi
Boban
DjordjeVet
bogdanik
IGOR 72
Zika
alann
Laza
Petar
ticar
saso78
slavishab
Steva
Vlada Nish
Drle
Бане
Luckyboy
sestoperac
Milan
64 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
АуторПорука
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 10:30

Slike bastarda - Page 20 U2i1
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 10:32

Slike bastarda - Page 20 Wpbf
Pocelo je mitarenje....Very Happy 
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 10:34

Slike bastarda - Page 20 Xf6a
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 10:35

Slike bastarda - Page 20 7i9a
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 10:36

Slike bastarda - Page 20 Ic4w
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 10:37

Slike bastarda - Page 20 Py3l
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 10:39

Slike bastarda - Page 20 Q0ey
Ubicaaaaaaaaaaaaa......Very Happy cheers Basketball 
Назад на врх Go down
pedjacure
Član
Član



Број порука : 153
Join date : 04.02.2011
Age : 48
Локација : Nis

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 11:14

extra nema sta dali si pario sa zutom kanarinkom posto ja jesam mozda ce i ovi moji biti tako na zuto, recimi valter kad najranije i kako prepoznati muzjaka bastarda:lol: 
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 18:11

pedjacure ::
extra nema sta dali si pario sa zutom kanarinkom posto ja jesam mozda ce i ovi moji biti tako na zuto, recimi valter kad najranije i kako prepoznati muzjaka bastarda:lol: 
Prijatelju ovi bastardi nsu od yelene yenke i belobradog stiglana ako ynas sta je belobrado,sareno i belogrlo...
trebao sam sa belom kanarinkom slavujarkom a ne moyaik ili crvena....
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 18:34

valter ::
pedjacure ::
extra nema sta dali si pario sa zutom kanarinkom posto ja jesam mozda ce i ovi moji biti tako na zuto, recimi valter kad najranije i kako prepoznati muzjaka bastarda:lol: 
Prijatelju ovi bastardi nsu od yelene yenke i belobradog stiglana ako ynas sta je belobrado,sareno i belogrlo...
trebao sam sa belom kanarinkom slavujarkom a ne moyaik ili crvena....
yenka je bila yelena sto ispilila bastarde ja iduce god planiram da pustim sa belobradom stiglankom jer ehtra hoce da hrani mlade..poyy druye yelim ti bry let iy gneyda...cheers 
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 18:44

Slike bastarda - Page 20 Xzrt
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 18:46

Slike bastarda - Page 20 I85t
Назад на врх Go down
bric bric
Član
Član
bric bric


Број порука : 77
Join date : 09.02.2012
Age : 62
Локација : BLIZU VAS

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 20:37

Valtere druze zasto neodgovoris forumasu-- pedjacure----po cemo prepoznat bastera dal je MUSKO ili ZENSKO dok je jos mali...vidim da samo reklamises te jednog te jednog bastera kao da ih imas 50 hehehe
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 21:50

bric bric ::
Valtere druze zasto neodgovoris forumasu-- pedjacure----po cemo prepoznat bastera dal je MUSKO ili ZENSKO dok je jos mali...vidim da samo reklamises te jednog te jednog bastera kao da ih imas 50 hehehe
Ja imam da sta da reklamiram a to je moja stvar, i imam sta i da pokazem a to je moja stvar dal cu da mu kayem kako sta dalje moyda cu privatnom porukom to je nebitno ja ynam kako cu da prepoynam muyijaka ali i to nije merilo uvek da je yuto ispod kljuna uvek musko moye da bude a nemora da ynaci...
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyTue 13 Aug 2013, 21:55

valter ::
bric bric ::
Valtere druze zasto neodgovoris forumasu-- pedjacure----po cemo prepoznat bastera dal je MUSKO ili ZENSKO dok je jos mali...vidim da samo reklamises te jednog te jednog bastera kao da ih imas 50 hehehe
Ja imam da sta da reklamiram a to je moja stvar, i imam sta i da pokazem a to je moja stvar dal cu da mu kayem kako sta dalje moyda cu privatnom porukom to je nebitno ja ynam kako cu da prepoynam muyijaka ali i to nije merilo uvek da je yuto ispod kljuna uvek musko  moye da bude a nemora da ynaci...
I jos nesto spremam se da vas iynenadim iduce godine sa belobrade stiglice bastardi su kod mene uvek bili i bice nije ovo prava yenka bila ya ovu godinu ali bice bolje reko sam da je valter jedan i nema dalje pozzzzzz.......Basketball 
Назад на врх Go down
bric bric
Član
Član
bric bric


Број порука : 77
Join date : 09.02.2012
Age : 62
Локација : BLIZU VAS

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyWed 14 Aug 2013, 03:10

valter ::

ja ynam kako cu da prepoynam muyijaka ali i to nije merilo uvek da je yuto ispod kljuna uvek musko  moye da bude a nemora da ynaci...
I jos nesto spremam se da vas iynenadim iduce godine sa belobrade stiglice bastardi su kod mene uvek bili i bice nije ovo prava yenka bila ya ovu godinu ali bice bolje reko sam da je valter jedan i nema dalje pozzzzzz.......Basketball [/quote]
Hehehe moj valtere jos ste mladi i neobradzeni sto se tice ZNANJA oko ptica BEZ razike dal se radi o basterima ili stiglicima

Ko je reko da mora MUSKI baster da ima ZUTO ispod kljuna ,,normalno da je tako to za tebe MLADOG skoim paris sa ZUTIM ILI BAKARESTIM KANARINKAMA ...zamisli kad bi pario sa SIVOM kanarinkom TEK tada bi te PITAO po cemu bi ti prepoznao MUSKOG ili ZENKICU

Poz VALTERE MOJ LIJEPI Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Назад на врх Go down
pedjacure
Član
Član



Број порука : 153
Join date : 04.02.2011
Age : 48
Локација : Nis

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyWed 14 Aug 2013, 14:49

bric bric pozdrav jer mozes mozda ti da mi pomognes u raspoznavanju mladih muzjaka hvala:lol: Laughing Laughing 
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyThu 15 Aug 2013, 00:49

bric bric ::
valter ::

ja ynam kako cu da prepoynam muyijaka ali i to nije merilo uvek da je yuto ispod kljuna uvek musko  moye da bude a nemora da ynaci...
I jos nesto spremam se da vas iynenadim iduce godine sa belobrade stiglice bastardi su kod mene uvek bili i bice nije ovo prava yenka bila ya ovu godinu ali bice bolje reko sam da je valter jedan i nema dalje pozzzzzz.......Basketball 
Hehehe  moj valtere jos ste mladi i neobradzeni sto se tice ZNANJA oko ptica BEZ razike dal se radi o  basterima  ili stiglicima

Ko je reko da mora MUSKI  baster da ima ZUTO ispod kljuna ,,normalno da je tako to za tebe MLADOG skoim paris sa ZUTIM ILI BAKARESTIM KANARINKAMA ...zamisli kad bi pario sa SIVOM kanarinkom TEK tada bi te PITAO po cemu bi ti prepoznao MUSKOG ili ZENKICU

Poz VALTERE MOJ LIJEPI Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]To dal sam ja mlad lepi moj ja kakve ptice imam ne bastradi nego stiglani to samo mogu da sanjaju neki nabedjeni pticari reko sam svakom pa cu i tebi jedan valter otac ya belobrade stigane drugi nema nepostoji. I necu nikom da se pravdam kolko ja cuvam ptice sta kako slike gledajte i uyivajte nevolim mnogo da pricam volim dela.....cheers 
Назад на врх Go down
bric bric
Član
Član
bric bric


Број порука : 77
Join date : 09.02.2012
Age : 62
Локација : BLIZU VAS

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyThu 15 Aug 2013, 03:51

valter ::
 I necu nikom da se pravdam kolko ja cuvam ptice sta kako slike gledajte i uyivajte nevolim mnogo da pricam volim dela.....cheers 
https://2img.net/r/ihimizer/img685/5633/sam1248r.jpg
Назад на врх Go down
bric bric
Član
Član
bric bric


Број порука : 77
Join date : 09.02.2012
Age : 62
Локација : BLIZU VAS

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyThu 15 Aug 2013, 03:54

eo ti moja ela da vidis moj valtere lijepi:D Very Happy Very Happy Very Happy 


nego odgovori pedjacure po cemu ce on prepoznat muskog bastera dok je jos mlad
Назад на врх Go down
bric bric
Član
Član
bric bric


Број порука : 77
Join date : 09.02.2012
Age : 62
Локација : BLIZU VAS

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyThu 15 Aug 2013, 04:05

Vaktere moj lijepi:D Very Happy Very Happy Very Happy 

Slobodno reci jel i dalje zelis da vidis moja djela ....ja nisam SLATKAR po struci jasam stiglicar 37 godina .....

jos ovo da napisem ...pitao sam al nisam dobio odgovor od gospodina mice KOI JE TAKOZVANI doktor za stiglice ...kaze on citiram

dok se mladi stiglici ne oforme {mitare }nemoze se prepoznati dal je zensko ili musko STO to je za mene pocetnika mnogo smijesno:bball: Basketball JA inace necekam da mi se dotera stiglic da bi prepoznao DAL JE MUSKO ILI ZENSKO mnogo me razocarao veliki mastar MICOOOOOOOO
Назад на врх Go down
pedjacure
Član
Član



Број порука : 153
Join date : 04.02.2011
Age : 48
Локација : Nis

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyThu 15 Aug 2013, 11:12

pirat bric ipak nisam dobio nikakav odgovor ja sam pocetnik pa nebi bilo lose da mi neko kaze hvala:D Laughing Laughing Laughing 
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyThu 15 Aug 2013, 22:17

bric bric ::
Vaktere moj lijepi:D Very Happy Very Happy Very Happy 

Slobodno reci jel i dalje zelis da vidis moja djela ....ja nisam SLATKAR po struci jasam stiglicar 37 godina .....

jos ovo da napisem ...pitao sam al nisam dobio odgovor od gospodina mice KOI JE TAKOZVANI doktor za stiglice ...kaze on citiram

dok se mladi stiglici ne oforme {mitare }nemoze se prepoznati dal je zensko ili musko STO to je za mene pocetnika mnogo smijesno:bball: Basketball JA inace necekam da mi se dotera stiglic da bi prepoznao DAL JE MUSKO ILI ZENSKO  mnogo me razocarao veliki mastar MICOOOOOOOO
Ja cuvam ptice 23 god ali nebi ih dao ya necije 50god cuvanja jer kakve sam reyultate postiyao sa pticama to i oni koji su ljubomorni moraju da kayu bravo gospodine jer sam uvek bio taj nebih dalje jer svi ynaju da sam veliki fanatik ya stiglice cak sam u yivotu i pretereao sa pticama ali jbg ko jednom omerise stiglansko pero neprestaje da cuva pozzzzzzzzzzzzzz...............cheers 
Назад на врх Go down
IGOR 72
Član
Član
IGOR 72


Број порука : 172
Join date : 26.04.2009
Age : 51
Локација : Skopje Makedonija

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyThu 15 Aug 2013, 23:12

Jeli Valter interesuju me tvoji rezultati jesi li vezani u takmicenju stiglica na izlozbama ili si takmicio u pesmi mislim na Kostinu, zanima me ako imas nekog stiglica sto peva Kostinu pesmu hteo bi da cujem ako nije problem veom mi je lepa. Pozdrav
Назад на врх Go down
bric bric
Član
Član
bric bric


Број порука : 77
Join date : 09.02.2012
Age : 62
Локација : BLIZU VAS

Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 EmptyFri 16 Aug 2013, 02:48

Poz Valtere FANATIKU moj:D Very Happy Very Happy 

Kao prvo nisi odgovorijo clanu foruma PEDJACURE po cemu prepoznati pol KOD BASTERA kako prepoznati dok je jos MLAD vidim da si strucnjak FANATIK al nazalost nisam ni ja barem za bastere JASAM stiglicar:cheers: cheers king king ****mada sam od mojih jarana naucio po cemu prepoznati POL kod bastera dok su js mladi isto ko da sam basterdzije 1000 godina:bball: Basketball 

,,, ISTO tako me RAZOCARAO I gospodin MICA takozvani STIGLICAR ...cuj jebote on KAZE da bi prepoznao STIGLICA njegov [pol }nakon mitarenja ili doterivanja TAD BI I MOJ DEDA prepozno POL


VALTERE DRUZE FANATIKU MOJ .posto si reka da muskiBASTERD mora da ima ispod KLJUNA zutu boju... A ja kao nebasterdzija TVRDIM da nemora da ima ZUTU BOJU ispod kljuna .....

Poz i svako dobro moj FANATIKU al pazi se da necuju RUSI ili AMERIKANCI znas ONI cim cuju da ima neko fanatik oni ga KIDNAPIRAJU Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

ODGOVORI na na pitanje clanu foruma PEDJACUE necekaj da za to odgovori neko drugi
Назад на врх Go down
Sponsored content





Slike bastarda - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Slike bastarda   Slike bastarda - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Slike bastarda
Назад на врх 
Страна 20 of 23Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» SLIKE BASTARDA
» prodaja bastarda
» Plodnost bastarda

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: BASTARDI ( Hibridi)-
Скочи на: